Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 08:34:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lady_sunflower 22.09.2012  (Прочетена 49383 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 24, 2012, 12:32:44 »

много интересни покани, не бях виждала такива !
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #31 -: август 24, 2012, 13:53:47 »

Emmmmmy  и marina_kb, благодаря
Ще си признам бързо, че идеята (подобна снимка) видях в интернет и много ми хареса за покана. Дори като се обработи снимката и се засили контраста се получи така, че минаваме през тунелче от храсти вървим към светлината  girl_wink girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 24, 2012, 14:16:56 »

Добре де, къде са ми известията за темата  beating Толкова много съм изпуснала ... Преди малко се зачудих, че никакво инфо не съм чела за твоята сватба, а имаш тема. Извинявам се за което.  blush
Невероятно предложение, просто уникално, браво, поздравления на бъдещия ти съпруг за изобретателността и романтиката  Bravo и на теб, защото със сигурност те чакат още много идеи през годините  Girl_hide
Много силно впечатление ми направи идеята за подаръчетата и не съм съгласна, че не са оригинални, напротив, досега не съм чула за подаръчета с кауза, имаш добро сърце  give_rose
За танца - хаха и ние решихме да ходим на уроци. Още сме на първия (във вторник беше), но и аз като теб искам да се справим добре и да е красиво и по този повод снощи се отнесох да тренирам стъпки пред огледалото ...  tease Ashamed ... до 00:50  Oh my ... crazy
Слънчогледче, поканите са много якииииии  yahoo Много готина идея и прекрасна реализация! Снимката е много яка! А датата на въженце photoshop ли е или е "от плът и кръв" дет се вика  blum
Много красиви неща, продължавай да ни държиш в течение!
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #33 -: август 24, 2012, 14:35:32 »

irishka, Въженцето с цифричките е  "от плът и кръв" и лично мое  произведение. от един детски сайт принтирах цифрички върху цветки картони, изрязах ги и ги залепих на въженце със C200. Но наистина всеки казва, че цифричките изглеждат като фотошоп-ски. Нищо, важното е, че се получи  yahoo
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 24, 2012, 14:38:12 »

irishka, Въженцето с цифричките е  "от плът и кръв" и лично мое  произведение. от един детски сайт принтирах цифрички върху цветки картони, изрязах ги и ги залепих на въженце със C200. Но наистина всеки казва, че цифричките изглеждат като фотошоп-ски. Нищо, важното е, че се получи  yahoo

Браво за сръчните ръчички  Bravo Bravo Bravo Идеално е!
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 24, 2012, 14:40:10 »

Ами така изглеждат, защото са изпипани, браво!  Bravo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #36 -: август 24, 2012, 16:31:41 »

Поканите са страхотни, обаче на мен много впечатление ми направиха и чашите  heart
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #37 -: август 27, 2012, 10:11:32 »

Поздравления за оригиналните покани!!  heart Ако имам сили за втора сватба, бих изпратила на приятелите по една такава картичка  blum
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 27, 2012, 13:49:04 »

Мила, вие за първия танц на какъв стил се спряхте?  danceg
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #39 -: август 27, 2012, 14:59:59 »

Snowy, Радвам се, че ти харесват поканите  и ние много им се радваме smile.
Alichka,  и  аз си се кефя на чашите много. В началото (без да знам цените) си бях харесала по снимки тези : http://www.prikazenden.com/magazin/product.php?ProductID=161; http://www.svatbenden.com/index.php?productID=142; http://www.svatbenden.com/index.php?productID=337. след това ги изнамерих по сайтовете и као видях цените бързо, бързо се преориентирах smilesmilesmilesmilesmile.
Irishka засега сме се ориентирали към танго  blush yahoo yahoo yahoo. Но правилното е, че само сме се ориентирали, дали ще се получи е друга тема smilesmilesmile А ти дали прочете какво съм ти писала на лични - доста късно видях съобщението ти днес sad
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 27, 2012, 15:18:21 »

Прочетох го да, исках да не се разкарваш напразно заради моето "отмък-примък". Извинявам се пак  badgirl Утре ще ти пиша като пристигне и го взема след работа.  smile  give_rose
Ееееееххх ... танго  god .... и аз толкова много исках ... даже и песен си бях избрала - http://www.vbox7.com/play:d2e76148   Само че милото ме свали на земята, че точно ние, няма как да се справим с танго.  nea Сега сме на румба и ни осведомиха, че песента ни Alicia Keys & Usher - If I Ain't Got You не била подходяща за румба  cray А другите са все някакви или за нещастна любов, или за раздяла, или пък не са хубави въобще. Ще го мислим - в краен случай ще пробваме с Alicia Keys пък ако и тогава не стане - ще му мислим.
Ако ти се пише за това - с удоволствие ще чета за вашия танц.  Bravo
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #41 -: август 27, 2012, 22:10:34 »

Irishka, миличка  специален поздрав за теб http://www.vbox7.com/play:b0980e02. Уникално, уникално Ще ти разкажа на нашия танц на лични smilesmilesmilesmile Става ли? Пиши ми утре като си вземеш  пликчето от  офиса на еконт
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 27, 2012, 22:28:44 »

Слънчогледчеееееее ....... обожавам го това просто!!!!  yahoo Благодаря за поздрава! give_rose
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 28, 2012, 07:21:05 »

Lady_sunflower ето го и поредното съвпадение - тангото pardon вие ходите ли на уроци някъде?
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #44 -: август 28, 2012, 11:33:24 »

petenceto0, ти сериозно ли говориш  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Dance2 Dance2 Dance2
Ходим на уроци при един наш познат (бивш танцьор от трупата на Нешка - мноооого е добър), но доста късно тръгнахме, а и е много трудно за нас и не знам какво ще стане. Няма как за 1 месец да научим  всичко- стойка, танц, стъпки, артистичност. Но поне ще е забавно, защото си имаме весел сюжет  danceg danceg danceg danceg
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines