Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:46:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lady_sunflower 22.09.2012  (Прочетена 48969 пъти)
 
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« -: август 22, 2012, 09:25:43 »

Ето и твоята темичка  yahoo Прекрасна подготовка до края и чакаме разказчета и снимки

« Последна редакция: август 22, 2012, 09:38:55 от rosito_m » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 22, 2012, 09:34:14 »

Честита темичка! Още една слънчогледова сватба Bravo
Може да ни разкажеш как се запознахте, какво беше предложението и т.н

rosito_m ако искаш добави датата на сватбата в заглавието на темата give_rose

Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #2 -: август 22, 2012, 09:36:46 »

Честита темичка и от мен!  girl_wink
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 22, 2012, 10:17:54 »

Хоп, още една сватбичка на нашата дата danceg Честита темичка Lady_sunflower give_rose Желая ти приятна и безпроблемна организация! girl_wink Идеята със слънчогледите е страхотна! smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 22, 2012, 11:55:43 »

нямам търпение да разкажеш за подготовката около вашата сватба smile Току виж и аз съм почерпала някоя идейка smile  give_rose
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 22, 2012, 12:40:15 »

Честита темичка, Lady_sunflower!! И аз чакам с интерес разказче - за запознанството, за предложението и разбира се за големият ДЕН !  give_rose
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 22, 2012, 12:43:17 »

Честита темичка, слънчогледче! Вече сме 3 на националния празник  danceg
Пожелавам ти лека и приятна оставаща подготовка и страхотни емоции!  give_rose
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #7 -: август 22, 2012, 14:16:38 »

Здравейте, супер много се кефя, че си имам вече темичка.
Да ви кажа честно, тайничко вчера вечерта и днес сутринта се надявах днес някой да се е сетил за мен  danceg danceg danceg yahoo yahoo
Та мерси на  rosito_m  give_rose . Както вече казах с irishka и с petenceto0 сме астрални булки-близначки   blum blum blum
Josephine, в понеделник вече ще се видя с флористката и ще споделя какво сме измислили. Ако е изникнала някоя слънчогледова готина идейка, ще споделя!
Благодаря и на Мариелка и на zai4e_mia за хубавите пожелания.
 Да ви кажа честно в началото много исках слънчогледи, после се бях отказала, сега отново май си връщам първоначалните мечти smilesmilesmilesmile. Но това окончателно ще се реши другата седмица след срещата с флористката (от която аз много очаквам).
При първа възможност ще ви разкажа за нас, за предложението, за  подготовката - какво е готово и какво не
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 22, 2012, 15:18:17 »

Ако имаш въпроси или проблеми със слънчогледите казвай ще помагам с каквото мога smile
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 22, 2012, 15:20:03 »

Lady_sunflower С нетърпение чакам разказчето ти за това как се запознахте и за предложението danceg
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #10 -: август 22, 2012, 15:46:25 »

Честита темичка и от мен give_rose Веднага се записвам да следя оставащата част от подготовката butterfly
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #11 -: август 22, 2012, 17:00:18 »

Честита тема!!! Много слънчеви емоции ти пожелавам  Sunshine
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #12 -: август 23, 2012, 00:34:37 »

Момичета, започвам smilesmilesmilesmile
С бъдещия ми мъж се запознахме в един клуб за народни танци, иначе казано "на хорото"  danceg danceg danceg Доста време нямаше нищо между нас, но се усещаха големи искри. Пращаше ми цветя по куриери, идваше изненадващо в работата ми с плюшени играчки и цветя, изключително весел и  добър, обикновено е "душата на компанията", страхотен  кавалер и мъж. Така .... "крепостните стени паднаха". Много време сме заедно, а вече и 3 години живеем заедно. Прекрасно се разбираме, той определено е 100000000% МОЯТ МЪЖ. 
Изненадите продължиха и след като станахме гаджета.  Една от най-яките изненади е преди 2 години, когато за рождения ми ден беше събрал много приятели в една битова къща за гости. Разбира се аз мислих, че отиваме само двамата на съботно-неделна почивка, но за моя огромна изненада бях заобиколена от много приятели, от видео и музикални послания, заря, балони, подаръци - беше СТРАХОТНО.
Тази година той отново каза да оставя в негови ръце организацията на рождения ми ден и нали разбирате защо аз много бързо се съгласих. Та аз очаквах  нещо подобно като предишния. Рождения ми ден беше в една неделя, а събота и неделя бяхме извън града и когато се прибирахме в неделя, аз бях сигурна, че ме чакат гости у нас. Но не , подминахме пътя за вкъщи и тръгнахме към Витоша. Аз реших , че сбирката ще е  в някоя хижа. Спряхме за "малко" само на Копитото да погледнем  София от високо. Беше зимата, -13, имаше силен вятър и сняг до коленете. В крайна сметка  тази "малка" спирка на Копитото започна с невероятна гледка на София от високо късно вечерта, продължи с 2 магически родопски песни с  3 гайди, които засвириха  докато ние се  наслаждавахме на гледката. Аз настръхнах при звука на гайдите. В този момент си помислих, че това е изненадата за рождения ми ден. Наш приятел изскочи с камера. Последва реч на половинката ми, която не помня, освен последните невероятни обещания и Въпросът, последван от появата пред погледа ми на кутийка с пръстен. Е тогава, момичета, започнах да крещя 18 пъти "ДА'  heart heart yahoo yahoo. После се появиха други наши приятели (с тъпан, кларинет и акордеон  drum singer violin Elvis), които ми изсвириха  и изпяха "Ела се вие превива". Те винаги са се шегували кога най- накрая ще ни я пеят, е това беше точният момент. Беше уникално. Следва шампанско за  бъдещите младоженци и  огромна заря. Аз от емоция не знаех какво говоря и правя. Не вярвах какво ми се случва  Girl_hide girl_impossible Girl_hide girl_impossible  chee chee. После всички продължихме вкъщи (където приятелите ни бяха подредили и накупили за купон) до сутринта. Беше НЕВЕРОЯТНО. Искам да споделя, че се опитвам да разкажа нещата в съкратен вид. Има толкова  детайли, които бяха изпипали, имаше страхотни подаръци и най-важното, аз нищо не съм разбрала от цялата тази организация. Момичета пожелавам на всеки, уникалната емоция и внимание, които аз изживях. И половинката ми и приятелите ми  бяха СТРАХОТНИ
Момичета, аз лягам. Утре ще ви разкажа и с какво сме готови и какво остава smile
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 23, 2012, 07:44:24 »

Lady_sunflowerДокато четях разказчето ти настръхнах...толкова е романтично, толкова истинско....оригинално..направо останах без думи god Евала на мъжа ти  Bravo
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 23, 2012, 07:55:22 »

малееееее Сън, това е страхотно, толкова романтично smile Дори благородно ти завиждам за предложението smile Евала на мъж ти smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines