Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 12:39:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на petenceto0 -22.09.2012  (Прочетена 41158 пъти)
 
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« -: август 20, 2012, 10:50:15 »

Миличка,ето че дойде ред и на теб,да ни разказваш за подготовката за твоя ден!!! Пожелавам ти,както темата,така и дните ти занапред да бъдат изпълнени с много щастие и прекрасни емоции.И да има спънки,не се ядосвай,защото най-важното е,че се обичате силно и заедно ще се справите с всичко.



Нека само обич топли вашите очи,
нека слънцето огрява дните ви с лъчи,
здравето да ви е спътник всеки божи ден
и 100 години да празнувате годишнина от сватбения ден!


* WFD007.jpg (24.82 KB, 352x336 - видяно 2091 пъти.)
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 20, 2012, 15:03:20 »

Честита ти темичка, Петенце!  Bravo Пожелавам ти лека и приятна оставаща подготовка! И ви пожелавам да изгладите недоразуменията покрай кумувете и всичко да мине по мед и масло в самия Ден!  give_rose
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 20, 2012, 15:09:26 »

леле...MuMeToкаква изненада ми спретна само....много ви благодаря мили момичета! Дано наистина всичко се оправи и се спрат тези негативни емоций...Благодаря ви! give_rose give_rose give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #3 -: август 20, 2012, 18:32:38 »

Хайде, вече се отпусни!!! Имаш си и темичка. Надявам се да я напълниш с положителни емоции! Прочети последните постове от темата на mari_m и ще видиш, че и ти ще имаш една разкошна сватба.
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 21, 2012, 07:37:28 »

След като изяснихме проблема с кумовете, някак ми олекна. smile Сега вече мога да се отдам изцяло на положителните емоций около подготовката yahoo Сигурна съм, че не само моята, но и сватбите на всички вас ще бъдат или са били прекрасни,няма как иначе да е... Wink
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 21, 2012, 07:51:21 »

Чакаме разказче  Bravo - как се запознахте, как ти предложи, после подготовката на сватбата ...  chee
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 21, 2012, 08:24:57 »

честита темичка smile пожелавам ти да я пълниш само с приятни емоции smile
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 21, 2012, 08:25:14 »

Амии...истината е, че се запознахме в интернет  blush Преди години имах регистрация в един сайт за запознанства. С времето обаче спрях да се занимавам с подобни "глупости" и да посещавам подобни сайтове. Един ден обаче получих съобщение на мейла си, че във въпросния забравен сайт имам едно непрочетено съобщение smile От чисто любопитство влязах за да го прочета...иии така започнаха се дълги разговори и уговорки за среща smile Честно казано на мен хич не ми се занимаваше да се срещам със съвсем непознат, въпреки, че разговорите с него бяха страхотни smile Няколко пъти го мотах..разберем се да излизаме и аз в последният момент му се обадя, че срещата се проваля,защото имам ангажимент pleasantry
Накрая обаче се почувствах неудобно и реших да се видим...ии така след няколко срещи...накратко - взехме се Acquaintance danceg Още на първата седмица заживяхме заедно, та така до днес... girl_wink
Предложението беше много неочаквано, тъй като той в началото беше много категоричен, че сватба няма да има, защото за него това са излишни разходи nea
Един ден, тъкмо се прибрах от работа, той ме посрещна на вратата и ме помоли да затворя очи...тъй като живеем на квартира, аз си помислих, че изненадата е, че най-накрая хазяйката си е изнесла боклучивия диван smile той ме заведе в стаята и когато ми каза да отворя очи... Girl_hide Oh my ... какво да видя...на спалнята наредил червени рози във формата на сърце, в средата сгънал две бели хавлиени кърпи във формата на лебеди, които допират човчици и между двете им човчици още една розичка в която беше сложил пръстена... blush danceg По принцип съм мнго емоционален човек, но имам една лоша pleasantry черта....когато съм изненадана не умея да изразявам емоцийте си....стоях като замръзнала, нито думичка, нито усмивка..нищичко blush а той видимо се притесни...взе пръстена и падна на колене и ме попита "ще станеш ли моя законна съпруга и един ден майка на моите деца?" При което аз още повече се втрещих, все едно буца заседна на гърлото ми...но в крайна сметка успях да извикам "дааааа" yahoo След половин, един час, след като осъзнах какво в същност се е случило се разплаках от щастие, но се получи малко като след дъжд качулка blush smile Ииии така...аз бях супер въодушевена, че ме чака сватба...и година по-рано направих регистрация в този форум, изчетох почти всички темички...искаше ми се за цялото това време, което имах да изпипам всичко smile Не знам дали наистина така ще се получи, но знам, че дадох всичко от себеси smile girl_wink Ето, че и времето супер бързо и неусетно мина...и вече дори пиша във собствена темичка yahoo
« Последна редакция: август 21, 2012, 08:27:34 от petenceto0 » Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 21, 2012, 08:40:22 »

Петенце, тя съдбата си знае работата - понякога ни поднася хубавите неща най-неочаквано. Въпреки, че не си била активна в сайта за запознанства, това единствено съобщение е било най-важното! И факта, че живеете заедно още от първата седмица показва, че веднага сте усетили, че сте един за друг  heart
А предложението - направо настръхнах цялата докато четях - много романтично  give_rose
 Bravo Сигурна съм, че си си написала домашното  Wink след като си имала достатъчно време и сватбата ще е страхотна!  yahoo
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 21, 2012, 08:43:08 »

irishka , миличка, дано си права... smile Очаквам вече с нетърпение момента..въпреки, че след като мине сватбата имам чувството, че ще ми липсва цялата тази емоция и подготовка...
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 21, 2012, 08:44:49 »

Честита темичка и от мен  yahoo
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #11 -: август 21, 2012, 09:16:39 »

Честита темичка адашче! Много ме развълнува твоя разказ-наистина съдбата си знае работата! Ще се радваме заедно с теб в оставащия месец до Големия ден.
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 21, 2012, 09:49:14 »

Много ви благодаря, момичета! give_rose Ето и малко снимки към разказчето ми.... blush


* 306779_10150444649388266_1596085144_n.jpg (35.83 KB, 720x540 - видяно 363 пъти.)
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 21, 2012, 09:49:59 »

ето и как изглежда от близо... smile


* 300551_10150444649203266_1472827407_n.jpg (70.48 KB, 720x528 - видяно 370 пъти.)
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 21, 2012, 09:50:39 »

а това е тортата с която ме взе от нашите yahoo


* 294550_10150476476878266_914585513_n.jpg (60.18 KB, 720x540 - видяно 338 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines