Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:46:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на zai4e_mia - 16.09.2012  (Прочетена 43073 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #165 -: септември 24, 2012, 17:02:34 »

Страхотно настроение лъха от снимките  yahoo А прическата ти определено много, много ми харесва  heart
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: септември 24, 2012, 19:22:06 »

Зайче, много сте хубави!  good
Бъдете винаги така щастливи и усмихнати, както на сватбения ден!  give_rose
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 24, 2012, 19:27:09 »

Страхотни сте! Пожелавам ви винаги да сте толкова щастливи, колкото в този ден. smilesmilesmile

 Доволна ли си от Николета ?smile
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #168 -: септември 24, 2012, 19:32:29 »

Ами мисля, че не ме прави Николета  Girl_hide Фризьорката беше една мъничка, нисичка с черна коса. Мноооооооооооооого съм доволна  yahoo Издържа на дъжда  yahoo
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #169 -: септември 27, 2012, 12:31:28 »

Еее най-после имам малко време да започна да разказвам.  tease
Предния ден (събота) имахме много задачки - да украсим сутринта ресторанта, да закараме алкохола там, вечерта си взех букета и питките за нас и църквата. Букета беше твърде прасковен... не ми хареса и затова му сложих органза. Стана суперски  yahoo. С риск и в тази тема да ми се скарат ще кажа, че скрих каква е ролята му. И ми излезе 15 лв., а е точно това което исках. Малки розички 9бр., гипсофила и зелени листенца  butterfly
След като свършихме тези задачки се започна едно лудо миене на чаши и чинии за гостите. Кебапчета не съм слагала. Купих бейби Сачи, 2 големи баници, нарязах шпеков салам, луканка и кашкавал - това бяха солените неща. Сладките бяха 2-3 вида, бонбони, безалкохолни и уиски.
Легнах си към 10.30 ч. Еййй няма такова въртене... По едно време към 2ч. станах... гладна  crazy. Похапнах си малко саламче и кашкавалче и пак в леглото. Заспала съм към 4-5 сигурно. В 6.30 ме събуди будилника - значи съм спала  nea
Станах, навън едно мрачно, тъмно пръска дъжд. Взех един дълъг душ и се помъчих да закуся малко филийка и чайче. Обаче залците ми застават на гърлото и не мога да ги преглътна  crazy
Поръчах си сандвич, доставиха ми го точно като тръгнах за фризьорката. Вече бях гладна, но реших, че ще ям като се върна с прическата  pullpigtails
В салона ми мина ъйъйъйъйй-то...

Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #170 -: септември 27, 2012, 12:41:12 »

Фризьорката ме направи точно така, както си се представях.  Bravo на Диди  Bravo. Толкова фиби ми заби в косата/главата  pardon Бях решила да ги броя за да знам вечерта дали съм махнала всичките, но се сетих на 10тата сигурно  pardon Сложиха ми воала и хоп-троп се прибрах. Минах покрай кафето в блока и всички ме гледаха  Oh my ...  Girl_hide. Имах точно време за 2-3 хапки от сандвича (стоплих си го) и чувам пред входа лай. По това познах, че идва фотографа. Бях го предупредила за пазача долу и ако го е страх да звънка, но той се справи  tease Направи няколко снимки на роклята и аксесоарите. После на мен с роклята както си бях с карираната ризка, прическата и воала  Girl_hide Интересно ми е как са се получили. Помотах се 10-15 минути. Точно реших да се обличам, чувам как идват гостите и кумата. Мама ги посреща и изобщо не се сеща да влезе да ми помогне с роклята. Справих се сама. Излизам с ненанизана връзка - точно на време кумата да ми я сложи. Няколко снимки и на връзването...
Младоженеца беше инструктиран да бибитка много, докато слезе кумата да ги посрещне. Дааа, обаче ние от задната страна където е хола нищо не чуваме.  pardon Тогава ми звънна да ми каже, че бибкат от 10 минути и съседите ще ги бият вече  Girl_hide
Пратих набързо фотографа и кумата долу на входа да го черпят с лимончета  blum Бях сложила в 7 плика 6 картинки на лимончета и 1 на целувка. От тях да тегли и да яде лимони докато не си изтегли целувката. После ми каза, че кума от първия път му е казал кой плик да вземе, ама той не го е послушал. Стори ми се, че са изядени 5 резенчета  blum ...
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #171 -: септември 27, 2012, 12:47:46 »

Изтеглил правилния плик и кумата ги пуснала нагоре. На вратата ми напълниха обувката. Доста време се пазариха, но щети по вратата или прещипани пръсти нямаше  girl_wink
Аз се бях скрила в хола. Обувката беше зад една саксийка с ягодки на камината. Виждам го през стъклото на вратата как седи пред вратата и се чуди. Не можах да разбера фотото и видеото ли са го спряли да го снимат или се е чудил дали няма изненади и на тази врата хахахаха. През това време кума "откраднал" каквото им казах  Girl_hide
След малкото чудене пред вратата влезе при мен  Eeager Eeager Eeager .... целувки, прегръдки....
Тогава му казах, че ми я няма едната обувка и не мога да ходя само с една... кума пак веднага видя къде съм я скила  Girl_hide Обу ми я и започнахме да правиме снимки на балкона, защото вътре нещо беше тъмно  tease
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: септември 28, 2012, 09:17:15 »

Ееее страшен тоя ваш кум - трябва да го слушате оттук занапред Wink На нас ни бяха казали, че той ни е духовния водач и ние оттогава все се шегуваме, че каквото каже духовния водач, ще мълчим и ще слушаме blum
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #173 -: септември 28, 2012, 10:02:11 »

След като се поснимахме на балкона харнахме по 1 сладка, питка с мед на изпроводяк за да ни е сладък живота, някое и друго бонбонче и стана време да тръгваме за към залата  danceg Гостите много харесаха питката, на мен също много ми се услади.
Младоженеца изрично беше казал, че не дава никой да ме извежда от нас. Искал той  tease Обаче в последния момент като се строявехме за излизане майка му каза, че не може той да ме извежда и се преподредихме набързо - аз подръка с кума, а той с кумата. На стълбите ни срещна едно момиченце от входа. Каза ни, че сме много хубави.  tease yahoo Младоженеца обаче да не би де не го е познала и да се обърка нещо й каза, че той ще е съпруга, а това до мен е кума хахахаха.
Излязохме от входа, такъв шут бих на менчето  Girl_hide Май поизкъпах фотото и видеото. Хора не сме играли пред входа. Бибитнахме няколко пъти и потеглихме към залата. Имахме специално начертани маршрути за да не минаваме по един и същи път  tease
Пред залата пристигнахме раничко. На мен ми беше хладно и с кумата чакахме в колата. През това време кума и младоженеца на една масичка, под един чадър на Витошка похапват KFC  tease Да не припаднат в залата  pardon

Фотографа и видеото ни настигнаха и започнахме да се снимаме по булеварда - с чадъри, без, по релсите, в едно кафене. Естествено се появиха фотографи-навляци, но набързо ги изгонихме  Yes....
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #174 -: октомври 09, 2012, 13:48:08 »

Гражданският ритуал много ни хареса. Жената беше много мила и усмихната. Младоженеца не припадна  tease
След това преди да започнем да приемаме поздравленията решихме да приберем чашите в кутийката за да не ги счупим или забравим в суматохата. Оказа се обаче, че са ни ги дали с недопитото шампанско. Не мога да си обясня как успях да се олея по рамото  crazy В това коридорче пък и едно цвете нямаше да изсипем шампанското и младоженеца се жертва и допи каквото беше останало в чашите. При поздравленията ме нацапаха хубаво с червило по бузките  Girl_hide Едва събрахме купищата букети в багажника на джипката. Отнякъде се появи цигански оркестър и започнаха да ни свирят  girl_impossible Едва ги изгонихме. На всичкото отгоре като кумата мяташе късметчетата гостите се чудят и никой не тръгва да си вземе и тези от оркестъра започнаха да ги събират.  beating Мама ги събра на бързо и даде на гостите да си вземат. Поснимахме се малко пред залата и отидохме пред църквата. Идеята ни леше да отидем пеша, но пак започна да пръска и се отказахме. Доста беше рано и почакахме известно време в колата...
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #175 -: октомври 16, 2012, 08:20:01 »

 badgirl не съм си довършила разказчето...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 16, 2012, 12:08:32 »

Ами хайде де girl_wink
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #177 -: октомври 16, 2012, 12:42:14 »

Преди да влезем в църквата така ми пристърга корема. Добре, че мама носеше в чантата вафличка. Имам даже няколко снимки с вафла  tease
Влязохме в някаква стаичка в църквата за да ни инструктират какво ще се случва и какво да правим докато свърши кръщенето преди венчавката. Имахме време дори да отидем до wc в мазето на църквата  pardon След това набързо събрахме 4 шаферки от приятелките ми.  girl_wink
Венчаха ни двама свещеници. Всички много харесаха церемонията. Беше с идеалната дължина. Църквата беше украсена много хубаво, не сме им казвали да украсяват и пари не сме давали.
Единствения минус беше, че не видяхме нашите вино, питка и бонбони. На едно малко подносче имаше подготвени едно топче от питка и 2 шоколадови бонбона. Нашата питка беше със сусам и друг вид - това не беше от нашата питка. Бонбоните се оказа, че са с лешник вътре, кръгли... ние бяхме купили Милка сърца... явно и виното е било друго... Сигурно на ден изполват 1 питка, 1 вино и 1 кутия бонбони за всички  crazy Интересно другите какво ли ги правят pardon Не им ли става лошо от толкова вино и бонбони  tease Както и да е...
След церемонията направихме общата снимка на стълбите на църквата. Започна да вали. Оркестъра пак се появи.  beating Всички се разправят с тях да се разкарат, защото не искам да им слушам циганската музика. През това време започва да вали.
Всички така се бяха ошашкали  tease започнаха да търсят прозрачния чадър, а него го няма. Всички държат чадъри и никой не се сеща да ми отвори някакъв какъвто и да е  beating а търсят прозрачния. Добре, че се намери бързо и не валеше силно. След това изпратихме гостите да ходят към ресторанта, а ние се поснимахме още пред църквата на сухичко. След това по поръчка спря да вали (така беше през целия ден) и отидохме за фотосесия пред Народния театър...
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #178 -: октомври 16, 2012, 12:54:22 »

Там цяла група германски туристи ни снимаха  photograph Дъждът беше спрял, но беше доста студено. От време на време ми потракваха зъбите  tease Нагазихме и в тревата... понакалях роклята...
Исках да се снимаме и в градинката на Кристал, и пред Президентството, и пред галерията обаче толкова ми стана студено и се отказах. Ще правиме следсвадбена фотосесия другата година някой по-топъл и слънчев ден  tease
Така... тръгнахме към ресторанта. Там ни посрещна Вики (сватбената организаторка). Изчакахме с влизането докато ДЖ се подготви и докато се намери украсеното шампанско в багажа  yahoo. Чашите обаче не са успели да ги намерят. От ресторанта бяха подготвили обаче.
Влязохме много тържествено в ресторанта. Всички ни  Bravo На бялото платно минахме под трите ленти. Всички много харесаха този ритуал. ДЖ докато говореше така бях настръхнала  Girl_hide
След това ритнах менчето. Обърна се и се захлупи наопъки, но излезе червеното цветенце. Изпод менчето се подаваха обаче още едно червено и едно бяло  tease pardon
След това майка му ни захлани. На мен даде първо меда, а на него първо солта.  Girl_hide Кума държа такава страхотна реч  Bravo Bravo Bravo Даже си я имаме за спомен  good и в хартиен вариант... Минаха след това кумовото хоро и първия танц. Поседнахме да хапнем за 5-10 минути и ДЖ ни вдигна за булчинското хоро.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #179 -: октомври 17, 2012, 14:50:53 »

Какво хоро си измислих  badgirl
След това отчупих почти цялата питка - както казва младоженеца "оставих му една филийка"  pardon
Обещанията в балони също бяха много забавни и се паднаха на който трябва  danceg
Вчера гледахме любителски видеа. Голям смях. Някои от гостите ни така  danceg , може да ги пращаме и по други сватби  blum да изнасят програма  *YAHOO*Букета го хвана кумата и се го сложи във вазата - подарък от нас. Кума много се зарадва на бъклицата.
Всички гости след сватбата се обадиха за да ни поздравят отново и да благодарят за хубавото прекарване.
Не се сещам какво още да разкажа  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines