Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:50:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на zai4e_mia - 16.09.2012  (Прочетена 43105 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 16, 2012, 13:32:20 »

Да, вход има, за фотосесия вече не знам, но щом Josephine е питала, значи е така girl_wink Иначе стават страхотни снимки наистина - има разнообразни пейзажи и вътре е доста обширно, има си езерце с лебеди, мини-зооградина, даже собственика се разхождаше из замъка си с едно АТВ - ми уморително е да вървиш такива разстояния blum Между другото вътре има параклисче - не знам дали функционира тази година - миналата мисля, че не. Много интересно е замислено и непрекъснато го дострояват
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #16 -: август 16, 2012, 13:53:51 »

Alichka, Цвети добре дошли и на вас  Torte Torte
Лелееее нямам търпение за замъка  yahoo yahoo yahoo Даже се замислих дали да не си взема в огрооомния куфар късата бяла рокля  huhhuh.gif Проблема е само, че ще сме сами... трябва да караме някои от посетителите да ни снима  pullpigtails
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #17 -: август 16, 2012, 14:25:50 »

Зайче, взимай, взимай. Ако сте с кола, тя ще ви носи багажа.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #18 -: август 16, 2012, 14:34:04 »

Няма да сме с кола, а с автобус. Но ще се откажа от някоя друга дрешка... и ще взема малкото рокле. Разглеждам сега стативите за фотоапаратите. Мисля, че един ще ни свърши чудесна работа Wink Прилича на октопод с 3 крака  tease
Дали от сега мога вече да купя билетите за автобуса?
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #19 -: август 16, 2012, 18:32:43 »

http://slun4o666.snimka.bg/wedding/svatba.551265.all.2
Малко снимчици на чашите, не съвсем завършени, поканите, възглавничката, бутониерите и късметчетата  Hide
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #20 -: август 16, 2012, 18:35:52 »

Супер са, зайче  give_rose Сама ли си украсяваш чашите??
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 16, 2012, 19:16:26 »

Зайче, честита темичка!  give_rose
Нека ти носи само радостни емоции, напълни я с много красиви нещица!
« Последна редакция: август 16, 2012, 19:18:13 от Росита » Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #22 -: август 16, 2012, 19:42:26 »

Да сноу, мазах ги с боя и ги пекох във фурната  tease После им лепих перлички, но не мога да намеря снимката да ви ги покажа в готов вид  yahoo
Благодаря Росита, добре дошла в темичката ми  Torte
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 16, 2012, 20:34:41 »

Честита темичка и от мен.Много  приятни неща си показала.Колкото до статива ,винаги можеш да подпреш фотоапарата някъде и на самоснимачка ,хоп.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 17, 2012, 06:40:38 »

браво за търпението и уменията
всичко е много хубаво  give_rose
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #25 -: август 17, 2012, 08:06:13 »

От едно такова подпирате на един дънер срещу мечока в зоопарка така се изтърси апаратчето  star Харесах си един статив за 16 лв. и мисля да си го вземем за да не стават инциденти  pardon
Вчера си направих списък по дни (съботно-неделни) за нещата, които остават за вършене  insane Само една събота остана празна и я запълних с един пикник  Dance2 А колко за чистене и подреждане има - не ми се мисли  girl_impossible
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 17, 2012, 09:44:17 »

Вземайте го статива, хич не го мисли Wink Че и ние от едно такова изтърване и вече апарата не става за работа girl_impossible Сега за почивката съм събрала апаратите на разни хора и с тях ще снимаме Xixixi
П.с. нещицата, които си показала са много сладички give_rose
Променям поста си, за да добавя - може ли да снимаш халките, че така се отразяват в късметчето и не можах да видя какви са точно - бяло и жълто злато ли са?
« Последна редакция: август 17, 2012, 09:46:09 от m0onlight » Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #27 -: август 17, 2012, 12:47:40 »

Това на късметчето не са нашите халки.  tease Самото късметче си със залепени отгоре халки - пластмасови, но така са направени, че си приличат на истински  blush Имах идея да купя такива късметчета и да им махна халките  pardon за да пъхна поканите-папируси в тях, обаче се отказах  Xixixi

Мога да кача снимка само на моята халка, защото милото си я носи неговата и не сме я снимали. И аз я поносих 1 седмица, че ми беше много мерак, но я прибрах в кутийката да не вземе нещо да й стане  pardon Иначе са от бяло злато, а по средата имат една ивица розово. Неговата е  вдлъбната по средата, а моята не е заради камъчетата  Sunshine
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 17, 2012, 12:52:16 »

Хехе вие голям мерак! Изтрайте още един месец Wink Ако са ви един модел халките, може на твоята да качиш снимка smile
А иначе да, изобщо не забелязах, че не са истински тези халки на късметчетата biggrin
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #29 -: август 17, 2012, 16:06:18 »

Zai4e_mia,
Честита темичка! Успешна и мнооого приятна подготовка. Поздравления за  креативността ти. Възглавничката е супер професионално направена  Bravo Bravo Bravo god god god
Като гледам, цветовата гама е екрю и златисто, нали..? Ще споделиш ли какви цветя искаш за букета.
А мъжа ти защо си носи халката - вие официално сте подписали вече или просто той няма търпение. Ако е второто, направо ...  Oh my ... Oh my ... нямам думи.....много сладко  blum blum blum blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines