Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:42:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на zai4e_mia - 16.09.2012  (Прочетена 43188 пъти)
 
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« -: август 16, 2012, 07:28:22 »

Честита сватбена темичка,zai4e_mia.Пожелавам ти лека и ползотворна подготовка и на финала - сватбата на мечтите ти,да стане реалност!  give_rose


* sv-wedding-jp-cotton-rabbit-wedding-pair-1.jpg (43.41 KB, 440x378 - видяно 2917 пъти.)
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 16, 2012, 07:45:13 »

Честита темичкаааааааааааааааааа!  girl_wink
Чакам те да разказваш до къде стигнахте с подготовката.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 16, 2012, 08:38:14 »

честита тема, желая ти хубав последен месец от подготовката на сватбения ден  yahoo
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #3 -: август 16, 2012, 08:46:44 »

Лелеееее 1 месец само остана  yahoo autumn  heart
Iztre6tqlka, благодаря за темичката  Flower
_Ezra_ , every_me благодаря  Xixixi
Подготовката тече с пълна пара  yahoo Остана ни да доплатим църквата, да си намеря най-накрая удобни обувки, тортата почти я избрах, питките са избрани, фото, видео и ДЖ си имаме. Вечер след работа правя по малко от украсата. Прическата още не съм решила каква да бъде. Халки си имаме. Направих бутониерите, кошничката и късметчета. Подаръците за гостите са украсени и опаковани. Уших си възглавничката за халките. Виното за църквата е украсено. Шампанското нещо не ми се дава да го украсявам  huhhuh.gif
За сега не се сещам какво друго да ви кажа  Girl_hide
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 16, 2012, 08:58:59 »

Разкажи ни за вас, за предложението, ще има ли меден месец, как ще протече сватбата - игри, танци, музика... Каква е темата на сватбата, цвета  yahoo give_rose
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #5 -: август 16, 2012, 09:07:46 »

 Acquaintance write В университета се запознахме. Бяхме един поток и лекциите ни бяха заедно. Първата година още се запознахме аз си спомням, той не   pardon. Втората, третата, последната година беше много редовен на лекции, познайте заради кой  Girl_hideТази година през ноември ще станат 4 години откакто сме заедно.
Предложението беше хем очаквано, хем не  Girl_hide Помогнах с размера на пръстена, знаех даже кога го е купил. Мислех си, че ще го получа на годишнината от гаджосването ни. Имаше доста време до тогава... Обаче го получих неочаквано по-рано на рождения ми ден.  pullpigtails
Следва продължение...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 16, 2012, 09:18:17 »

Еййй, зайче, честита ти темичка!
Вчера следобед толкова време избирах снимка и текст за твоята темичка, но не съм достатъчно ранобудна явно blum Пък и Изтрещялка такава хубава снимка е постнала тук - как да й се сърдя chee
Пожелавам ти да си я напълниш с много красиви нещица и историйки, зареди се с търпение и спокойствие - в последния месец това е важно Wink
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #7 -: август 16, 2012, 09:24:55 »

Мерси Мооонче  girl_wink Искам си и от теб снимчицата  blush

Продължението  Girl_hide
Медена седмичка ще имаме на морето. Надявам се да не е много студено. Ще бъдем в Приморско, но в плановете ни влиза и посещение на Созопол и замъка в Равадиново.
На сватбата игрите ще са сведени до минимум - надиграване за торта и пиле няма да има, играта с балоните също не ми харесва. Темата е цветя (ще ви покажа какви съм направила като се появи галерията), калинки и разни други бръмбъри  tease
Цветовете са шампанско и прасковено. Добавихме и лилаво, защото ресторнта ни е много лилав  tease
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 16, 2012, 10:08:03 »

Между другото и нашия втори меден месец започва с Приморско (както и миналогодишния) chee И двореца в Равадиново е много красив - на излизане им казах да раздават костюми като дрехи от 18-ти век, за да се впишат разглеждащите в пейзажа blum Жалко, че сватбения ми албум в момента не се вижда, защото там има снимки от двореца, но ти може би си ги гледала или пък може би си ходила в Равадиново smile
Докато се оправят албумите и галериите, поствай тук да гледаме красоти, как така ще ни държиш в неведение (особено за такива нетърпеливи като мен Ashamed)

Мерси Мооонче  girl_wink Искам си и от теб снимчицата  blush

Грижи нямаш, веднага give_rose


* wedding_day_rings.jpg (17.05 KB, 800x500 - видяно 423 пъти.)
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #9 -: август 16, 2012, 11:13:07 »

Честита сватбена темичка, zai4e_mia  Bravo Пожелавам ти безпроблемен и успешен месец в приготовления на сватбата smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 16, 2012, 11:16:03 »

Муун, я кажи повече за замъка в Равадиново, аз бях питала преди време разрешиха ми за фотосесия, но костюми се чудя от къде да намеря, както и рокли....искаме да си направим една фотосесия там smile пък може и с нашите си дрехи от сватбата да е, но пък след нея smile
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #11 -: август 16, 2012, 11:52:39 »

Не съм ходила в замъка. На снимки само съм го гледала. Това за фотосесията е интересна идея  photograph photograph Трябва ли специално разрешение за нея?
Сигурно ще станат страхотни снимки!!! Ние си правихме ретро снимки с костюми. Закачила съм си една от снимките формат А4 на стената над бюрото. Много си я харесвам.
snowy, Josephine добре дошли в темичката ми  chee
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 16, 2012, 11:55:28 »

мерси мила ;-) Аз специално ги бях попитала, не знаех принципно дали разрешават, знам само че има вход за разглеждане....ако успея да намеря някакви костюми ще отидем да се снимаме там, пейзажът е страхотен ;-)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #13 -: август 16, 2012, 12:59:38 »

Честита темичка!!! Пожелавам ти да си една много нежна като зайче булка  give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 16, 2012, 13:27:42 »

Зайче честита темичка...пожелава ти една спокойна подготовка до приказният ден  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines