Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:27:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на marina_kb - 15.09.2012  (Прочетена 4847 пъти)
 
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« -: август 15, 2012, 21:44:08 »

Добре дошла в сватбената ти темичка,Марина  Flower .Пожелавам ти да я напълниш с много и все положителни емоции !



* svatbena-figurka_0d2f162cfa.jpg (42.17 KB, 538x455 - видяно 335 пъти.)
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #1 -: август 16, 2012, 09:13:17 »

хехе, Izre6tqlka, много блягодаря за темичката  give_rose   yahoo. За малко да я пропусна. Аз съм от активно четящите форума, но по-рядко пиша.

От днес съм в отпуск и се надявам да имам повече време  да ви разкажа за нашата сватба  girl_wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 16, 2012, 09:32:45 »

Честита темичка give_rose
Е, щом си в отпуск, нямаш оправдание да не почнеш да ни разказваш подробности Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 16, 2012, 09:35:30 »

честито и няма да се измъкнеш, чакаме те тук  tease
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #4 -: август 16, 2012, 13:10:17 »

Честита темичка!  Bravo
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 16, 2012, 13:22:30 »

Честита ти темичка и те очакваме скоро да се включиш с повече инфо около подготовката ;-)
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 16, 2012, 13:28:20 »

Честита темичкааа и лека подготовка за най-специалният ден  give_rose
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #7 -: август 16, 2012, 15:09:21 »

Честита темичка! Започвай да разказваш  girl_wink
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #8 -: август 16, 2012, 15:27:34 »

Момичета, благодаря ви  give_rose  Тъкмо ходих да си взема тиара за пробната прическа утре и сега вкъщи си се разхождам с нея  tease.

Но да започна от начало. Изчела съм историите на почти всички момичета с много вълнение,  та ето я и моята история:
С Милото сме заедно вече повече от 7 години като всичко започна с любов от пръв поглед  heart. Запознахме се на рожденния ден на една много близка моя приятелка и от тогава сме заедно и сме много щастливи  girl_wink и наистина мога да кажа, че той  е моята сродна душа
« Последна редакция: август 16, 2012, 15:29:39 от marina_kb » Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #9 -: август 16, 2012, 15:36:54 »

Направи ми предложение на връх Нова Година с думите: 'Тази Нова Година съм си дал само едно обещание, да прекарам живота си с теб". При което аз не осъзнах напълно какво става, докато той не извади пръстена и там вече ми се губи момент  blush Смомням си, че се разплаках, и казах ДА под фоерверките, които се виждаха от всякъде. Винаги съм си мислела, че ще знам предварително кога той ще ми предложи, но наистина бях изненадана. Sunshine След това емоцията се подсили като казахме на приятелите си, с които се бяхме събрали да празнуваме и се почнаха едни наздравици, въпроси.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 17, 2012, 09:35:02 »

Ех, че романтично!!! heart Много красиви думи ти е казал give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 17, 2012, 09:42:22 »

 Bravo на момчето ти за наистина романтичното предложение  yea
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #12 -: август 17, 2012, 12:33:59 »

'Тази Нова Година съм си дал само едно обещание, да прекарам живота си с теб".

Ооооо!!! Acquaintance Чак на мен ми трепна като го прочетох. Много романтичен мъж си си взела.smile
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #13 -: август 17, 2012, 22:27:58 »

късметлийка съм си аз  danceg и това е  smile

Принципно сватбата никога не ми е била цел и съм си представяла перфектната сватба на някой екзотичен остров само с любимия човек  Dance2 Но заради родителите и приятелите, които отдавна чакат тази сватба, решихме да спазим традициите и така вече 6 месеца тече сватбена подготовка. Засега всичко върви гладко, не си даваме много зор, гледаме да направим нещата по най-лесния за нас начин като главната цел е да се получи голям купон и да се веселим с най-близките си хора  girl_wink

Но стига вече приказки и без това не ме бива да разтягам локуми  smile Ето малко информация за сватбата:

- Ритуална зала Витошка - в началото много ми се искаше да имаме изнесен ритуал, но като проучихме възможностите и се отказах от тази идея поради финансови и организационни причини. Ритуалните зали в София не са много поддържани (поне повечето, които съм виждала), но се надавям, че вълнението ще бъде толкова силно, че няма да ми пука за обстановката

- Св. Неделя -  избрахме Св. Неделя, защото е близо до ритуалната зала и няма да се наложи да се разкарваме гостите в друг край на София.

- ресторантът е Холидей Инн - изборът на ресторант беше най-голямата мъка за нас. Обиколихме сигурно 30 места. Като повечето или бяха малки за нас, или имаше колони, лошо разпределение (в смисъл, че не всички гости щяха да виждат младоженската маса).  На места 5 минути разговор с управителя и ни отказваха ... та си беше одисея и обикаляне. Накрая Холидей Инн надделя заради доброто отношение и поне засега винаги отношението им е било професионално. Решихме, че си заслужава да платим малко по-висок куверт и да сме спокойни, че няма да ни правят мизерии в деня на сватбата и в същото време се надяваме гостите да се чувстват  добре, за да се забавляват.

Днес бях на пробен грим и прическа и вече почвам да се настройвам сватбено  tease Ще ви разкажа тези дни да идеите за украса, поканите и подаръците, но не знам до колко ще съм полезна, защото доста от нещата сме ги избирали набързо и без много много да се вглеждаме в детайлите.


Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 18, 2012, 20:08:37 »

Честита тема и от мен  give_rose Предложението е било много вълнуващо  smile
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines