Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 15:55:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nebulka - 13.07.2012г.  (Прочетена 62063 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #210 -: август 12, 2012, 21:24:30 »

Еха, страхотно е! Да си пишеш конкретните неща, които да ти носят много радост. Видях снимката с учениците, надмина очакванията ми  Bravo. Децата са големи сладури, пък и вие сте съвсем естествени.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: август 13, 2012, 13:29:40 »

Нещата са страхотни, марките са супер оригинални Bravo Само че аз ли нещо не ти виждам сватбения албум..? scratch one-s head
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #212 -: август 13, 2012, 17:04:14 »

Муунче, от вчера са изчезнали всички албуми и галерии... И аз нищо не виждам. Съжалявам за  Offtopic
Дабулче, определено ще направя същата кутия!  Bravo
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #213 -: август 13, 2012, 17:08:22 »

Муунче, беличкото, едно сърчице виси от него.

Свекървичке, благодаря ти! smile

Снощи си намерих едно вестниче, което си бях прибрала покрай сватбата - безплатен вестник за района на Несебър с културни новини от онези дни. Вътре има много интересни неща и хоп - и той в кутията.
Сега съм се захвала да си направя сватбената страничка в скрапбукалбума ми. На рождения ми ден ми хрумна да си направя албум-дневник, в който да пиша и прибирам неща от по-важните събития през живота и много се забавлявам с него. Като направя, ще ви покажа. Жена без работа! По цял ден лежа и спя, прочетох тонове страници и... ще видим докога ще е така.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 14, 2012, 11:36:00 »

ДаБулка, страхотно занимание си си намерила Bravo Много ми става хубаво така като чета какво си направила, какво тъкмиш да правиш give_rose Сега докато Тео оправи албумите и галериите, каквото направиш, поствай директно в темата да гледаме. Тука исках да ти сложа оная емотикона, дето се цункат,ама ми я нямаааа beating Ами, булче, ще трябва да се задоволиш с тази: heart, но да знаеш, че ти пращам целувки Wink
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines