Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:23:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Феста Барсело???  (Прочетена 24217 пъти)
 
nadia02
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #15 -: декември 18, 2007, 02:42:52 »

Благодаря на хората, които споделят мнението си във форума. Благодарение на тях сватбата ми във "Феста Барсело" през ноември мина без забележки от моя страна, а това е почти невъзможно за мен.
Всички държаха да се убедят, че всичко е наред, че сме доволни от нивото на обслужване и получаваме внимание- това включва не само управителя на ресторанта, управителката на хотела, пък и от счетоводния им отдел. Честно казано по-добре не можеше да бъде- говоря за от тяхна страна. Разбира се, че имаше достатъчно други елементи- визирам фотографа, които успяха да прецакат нещата. Но за хотела нищо лошо не мога да кажа- напротив. Чак се притесних с колко претенции от моя страна се съобразиха някои от тях в последния момент. Бяха много чевръсти, не ме излъгаха и със стотинка, върнаха ми остатъка от алкохола и бяха искрено загрижени.
Препоръчвам го на всеки!
Услужиха ми с борд пред вратата, където да поставя списъка на гостите и схема кой къде ще седне. Организираха маса с чаши вино пред залата, за да могат гостите с влизането си да могат да си кажат наздраве с родителите ни, които ги посрещаха. Организираха къде да е кръгла, къде правоъгълна маса съобразно моята схема (аз съм архитект). Украси за маси, за столове, подаръчета в чиниите с имената на гостите- всичко беше по план.
И накрая получих правилния начин на осчетоводяване, което беше деликатно.
Забравих да кажа, че партито се пренесе в уиски и табако бара, съседен на италианския ресторант. Там нямаше нужда да плащам за ди джей защото бармана пускаше музиката, която си поръчвахме от каталог и пеехме на караоке- има видео стена и микрофони. Мен честно казано не ме влече това, но гостите умряха от кеф.
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #16 -: август 24, 2008, 20:00:33 »

Аз също мога да кажа само хубави неща за ресторанта на хотел Феста. Нашата сватба беше там през юли тази година. Кухнята е на много високо ниво, обслужването в самия ресторант също е отлично, много се стараят сервитьорите. Едно огромно благодаря от мен!!!!

Единствиеният проблем, който имахе в с този хотел беше това, че въпреки, че уговорката ни беше да запазят караоке бара за нас (без да има други хора) това не беше така.  Не само че плащахме наем 100 евро на час, което е ок, ако заведението е само за наши хора, но там имаше една маса с луди фенове на чалгата, на които и бармана симпатизираше. Само да отбележа, че аз и моята компания не слушат чалга, но това не пречеше на бармана да пуска само чалга, да се сваля с една от "чалгаджийките" в бара, а ние да си чаааааааааааааакаме за да ни обсулжи когато му е кеф.  Общо взето това беше единствения гаф на хотела, но в моите очи не беше малък. Бих посъветвала момичетата, които ще имат сватби в този хотел да изяснят с маркетинг отдела много ясно обслужването в бара. Иначе ресторанта го препоръчвам горещо, прекрасен е!!!!!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 24, 2008, 08:39:03 »

Да споделя и аз моето мнение за Хотел "Феста-София"
Ами мога да кажа само хубави неща и аз. Обстановката е стилна, храната вкусна, а обслужването е на много високо ниво. През цялото време почти не се забелязваше присъствието на сервитьорите, а винаги имаше всичко на масите. Огромно благодаря за всичко, защото сватбения ни ден протече абсолютно безпроблемно, що се отнася до ресторанта. (и за всичко по принцип good)
По съвет на  Киткат , (благодаря за съвета@}->--) договорихме с Митко всичко за караокето предварително. Избрахме варинта да си плащаме сметки, а не по 100 евро на час и според мен товае по-добрия вариант, ако предварително се договорите за алкохол и безалкохолно. При нас нямаше външни хора, и настроението беше на МАКС. Момчето пускаше каквото ние искаме. Предварително с Митко бяхме уточнили какъв алкохол искаме да има, плтихме на преференциялни цени. Така че , благодарение на Киткат и там нямам никакви забележки. Въпреки, че работи до 3, караокето стоя за нас отворено до 6:30! 
Още вечерта ни дадоха разпечатка за консумацията в ресторана, към нея добавиха и сумата от караоето и вечерта не сме платили нищо, което беше за нас добре, да не носим пари в себе си.  Върнаха ни останаия алкохол до бутилка (е вярно ,че и баща ми и зет ми влязоха да преброят вечерта каво е останало).
Дано съм помогнала на бъдещите младоженци.
Единственото, което беше проблема при нас, е че вдигнаха кувертите, въпреки, че гарантираха, че няма, но направиха други отстъпки и компенсации след това, така че може да се преглътне.
Съвет: направете си договор, за да избегнете подобни неудобства. Ние от мотане така и не подписахме. Ако имахме договор, нямаше да с сменят цените. А те нямат нищо против да се подписва предваритено договор с условията good
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 24, 2008, 15:20:19 »

Добре че Bybet0 писа ,та и аз да се сетя че исках да пиша в тая темичка и да кажа едно голямо Благодаря!!!! thank you
И аз страшно доволна останах от Феста Барсело!  Bravo Bravo Bravo yahoo yahoo yahoo
Просто дори съм изумена колко беше хубаво, ако трябваше пак да избирам, пак там щях да избера .
Срещнахме се с управителя Митко много пъти за уточнение и уговорихме всичко до най-малкия детайл. За много неща нямахме представа и те  споделиха опита си от вече правени сватби,много ни помогна.Списъците с гостите и разположението на масите им ги занесохме ден преди сватбата, както и алкохола, който внасяхме.Дори и отказалите се 3 човека в придпоследния ден,не ни накараха да ги плащаме въпреки че бяха в схемата и прередихме една маса... а имахме и 5 които се отказаха на същия ден (представете си какво нахалство...ужас!!! ядосвам се и сега като се сетя...) и техните куверти ни ги сложиха за в къщи,защото вече бяха поръчани...но пък ние си хапнахме на другия ден...
На нашата маса имаше отделен сервитьор, който беше просто невероятен! Държеше ни  и ни прибираше стола,доливаше питиета и то много дискретно и незабележимо , просто всичко беше както трябва.
Обслужването като цяло беше на много високо ниво, много са мили и усмихнати сервитьорите, наблюдават масите през цялото време, наливат питиета, носят лед непрекъснато и ходиха след нас и прибираха цветята и ги слагаха във вази  след наздравицата с хората ...посли ги наредиха от страни на дансинга и беше много красиво...

Имахме безплатно стая за вечерта – не беше декорирана или нещо,но доста по-голяма от другите и на нас ни дойде много добре за преобличане преди това ...а и за доста гости от чужбина имахме преференциялни цени и всички останаха страшно доволни..
Така че от мен
 judges judges judges
Активен
kriskak
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #19 -: януари 30, 2009, 19:54:03 »

Здравейте! Може ли да ме ориентирате в цените на кувертите? Ще съм ви много задължена  Wink
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 30, 2009, 20:08:10 »

Здравейте! Може ли да ме ориентирате в цените на кувертите? Ще съм ви много задължена  Wink

Кувертите са на цена 70 и 80 лв. Ако искаш мога да ти препратя офертата, която пратиха на мен, но ми напиши мейла си на ЛС.  girl_wink
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 30, 2009, 21:15:24 »

Аз не мога да разбера как може да пишете само,ч е сте доволни от Феста Барчело, след като знам поне 2 случая, в които са вдигнали кувертите няколко дни преди сватбата, което не е много честно
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #22 -: март 05, 2009, 09:56:04 »

Аз не мога да разбера как може да пишете само,ч е сте доволни от Феста Барчело, след като знам поне 2 случая, в които са вдигнали кувертите няколко дни преди сватбата, което не е много честно

е това е недупостимо... ама нали има сключен договор.... как те карат да доплащаш
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #23 -: март 09, 2009, 14:18:08 »

прекрасен ресторант, хубаво обслужване. но мисля, че работят с фирма за украсата, така че ако искаш да работиш с друга фирма - не става
Активен
Didi85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 29, 2009, 13:40:16 »

радвам се за хора които са останали доволни от този ресторант,но аз съм работила там и сега когато трябваше да си избирам ресторант не го предпочетох,въпреки че ми направиха отстъпка (като за персонал)
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines