Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 07:58:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Феста Барсело???  (Прочетена 24273 пъти)
 
GALADRIEL
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« -: септември 15, 2006, 12:32:03 »

Искам инфо за този ресторант,някои от вас провеждал ли е сватбата си там?Спешно ми е!
Активен
rv
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #1 -: септември 15, 2006, 12:40:15 »

Здравей,
аз за малко да си направя там сватбата, но в последния момент се указа че нещо им се дублирали датите в някаква система и се разминах от сватба там.
Сигурно си го видяла ресторанта, до колкото знам,  а така беше писала и silverarrow. Той е един от рестораните които предлагат добро качество на все още нормални цени. Но е сравнително малък и едната част за пушачите е преградена със стъкло, което ако трябва да се ползва и тази част на мен ми беше малко проблем кой ще сложа зад стъклата. Но като цяло е хубав стилен и готвели много вкусно.
Активен
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 17, 2007, 14:29:34 »

та сватба ще бъде в италианския ресторант на този хотел на 10.11 . обстановката е шик , гостите ни ще са около 100 човека и се надявам да останем доволни . цените наистина са доста прилични специално за обстановката и менютата , които предлагат . тортата също е от тях . преди да се спра на този хотел пообиколих доста , ходих и в гранд хотел софиа и в макси , но мисла че там са прекалено завишени цените , а обстановката е горе долу същата.
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #3 -: октомври 17, 2007, 20:54:31 »

мойта сватба беше там на 09.09 и съм страшно доволна, обслужването беше супер и ни позволиха да нпаравим всичко което искахме, даже самият ресторант ни беше подготвил изненади но аз сега няма да ти ги кажа за да ги видиш и ти, иначе храната и тортата бяха наистина неповторими. Само за едно съжалявам че не ни остана достатъчно време да се снимаме навсякъде , но като ти мине сватбата да ги сравним един ден  Bravo само една забележка: накрая си искай марковия алкохол защото те малко се направиха на ударени иначе всичко беше супер за което съм им много благодарна, не се притеснявяй даже ако надвишите 5те часа няма да ви изненадат неприятно както другите хотели и последно с нас се занимаваше управителя на итал. ресторант Митко сигурно и при теб е така но ако не, ти го препоръчвам.
Айде успех good
Активен
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 18, 2007, 09:03:56 »

много мерси за инфото , управителят е митко да , радвам се че ти е харесало и като мине мойто тържество ще споделим емоции и снимки .  DANCE
Активен
daniella07
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #5 -: октомври 23, 2007, 20:55:03 »

Нашата сватба беше там на 06.10.07.
Jansen, ако наистина искаш да си изкараш добре и да не съжаляваш, препоръчвам ти да бягаш далече от този ресторант и от този "менажер" Митко.Циганията от страна на песронала начело с него беше пълна.На гостите не бяха сервирани много от порциите в менюто.На една от масите нямаше изобщо торта.Соковете които бяха включени в пакета,изобщо не бяха сервирани. От алкохола,които остана,ни върнаха само 6 бутилки,а те бяха около 20.
Първоначалната уговорка беше да платим на следващият ден.Изведнъж същият този Митко идва и казва веднага като приключи тържеството "плащайте".

Коагато се обадихме да направим оплакване, бяха любезни,казаха че ще се обадят и дотам.

Задължително пишете на кирилица!
« Последна редакция: октомври 23, 2007, 21:16:53 от fiibi_bg » Активен
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 24, 2007, 08:35:29 »

е аз още преди месец съм запазила този ресторант , няма как в последния момент да го сменя . пиши ми повече ако е удобно  girl_impossible
Активен
daniella07
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #7 -: октомври 24, 2007, 13:48:26 »

Разбирам те. Ангажирала си ресторанта, предполагам си платила и капаро - при нас беше 200лв. - и няма време да търсиш друг. Не се тревожи. Не е безнадеждно. Съветът ми е следващия път като ходите до ресторанта - предполагам, че ще ходите /да уточните бройката на гостите или нещо от менюто/ - да говориш с шефа на Митко. Кажи, че имаш отзиви, че са се издънили на друга сватба и искрено искаш това да не се случи на твоята. Дано това помогне и се стресне малко.
За моята сватба първоначално ни бяха дали лист с ястия, от които да си направим меню и бяха казали, че сме поканени ние и кумовете ни на дегустация на менюто 1 седмица преди сватбата. Следващия път като отидохме, ни даде готови менюта и ни каза, че можем да си изберем от тях; ако пък все пак не искаме, да си изберем по наш вкус менюто, но да не е по-малко като сума от техните пакети. Първоначално можехме да си внесем тортата, после се оказа, че и тя е в пакета. Разбрахме се да я заменим с безалкохолни, за да спазим цената на куверта. Добре, но безалкохолните липсваха - вече споменах за соковете, от които трябваше да има, но на сватбата липсваха. За пробната дегустацията на менюто, когато го попитахме, и там ситуациата вече беше различна - можем да дойдем като клиенти на ресторанта, да си поръчаме избраното меню и да си платим.
А за това, че не бяха сервирани много от порциите и тортата - какво можех да направя - може би да вървя след сервитьорите и като цербер да следя дали си вършат работата. Като цяло бяха доста надменни и арогантни - прибират чиниите, не питат приключил ли си или не. Не подхожда на обслужване на 4* ресторант. Все пак ти затова плащаш повече, за по-добро обслужване, нали?
Ние нямаше да оставим нещата така, но веднага след сватбата бяхме за 1 седмица в СПА-хотел "Катарино" до Разлог, също 4*. /Виж, там вече беше нещо съвсем различно - страхотно обслужване, наистина 4*/; и след това заминахме за чужбина и нямахме време да се разправяме.
Това е засега. Надявам се да съм ти била от полза. Не се притеснявай много. стискам палци всичко да е наред и да пишеш как е минало.
Пожелавам ти весела сватба, защото това наистина е неповторимо преживяване, и да не си разваляш настроението,защото на снимките ще излезеш намръщена. danceg smile
Активен
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 24, 2007, 14:54:51 »

много ти благодаря , аз като энам каква перфекционистка съм и че сама се нахендрих там , но ще сложа някой като падар в краен случай , все пак инфото ти много ми помогна , поне да знам эа какво да дебна  diablo
Активен
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 16, 2007, 16:28:37 »

мина ми сватбата вече съм спокойна , доволна съм , пиша конкретно за обслужването и подготовката от страна на ресторанта в хотела. за купона в друга тема . благодаря на управителя Митко за помоща преди самото събитие .наистина ни оказа съдействие за най малките подробности. естествено имам забележки , не конкретно към него , не и за обслужването , но предпочитам да спомена само че плюсовете като цяло бяха повече.забележките ще си ги запазя , мисла че всеки си прави равносметките , а за мен поне не искам да си помрачавам настроението от този прекрасен ден. като цяло го препоръчвам като обстановка .  good
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #10 -: ноември 17, 2007, 19:41:36 »

jancen кога ще имам удоволствието да хвърля око на снимките
Активен
daniella07
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #11 -: ноември 20, 2007, 21:32:32 »

мина ми сватбата вече съм спокойна , доволна съм , пиша конкретно за обслужването и подготовката от страна на ресторанта в хотела. за купона в друга тема . благодаря на управителя Митко за помоща преди самото събитие .наистина ни оказа съдействие за най малките подробности. естествено имам забележки , не конкретно към него , не и за обслужването , но предпочитам да спомена само че плюсовете като цяло бяха повече.забележките ще си ги запазя , мисла че всеки си прави равносметките , а за мен поне не искам да си помрачавам настроението от този прекрасен ден. като цяло го препоръчвам като обстановка .  good
Скъпа Jancen,

Мисля, че е коректно да разкажеш за забележките си в ресторанта. Все пак аз си направих труда да ти разясня подробно за моите 'забележки', така че бъди така любезна да споделиш и с другите участници във форума /които влизат, за да получат обективна информация/. Твоето изказване оставя впечатлението, че аз едва ли не искам да 'очерня' "тези прекрасни хора". Истината е, че не бих влезнала във форума да изкажа негативното си мнение, ако не бях наистина възмутена.  NO
А ако искаш да изкажеш благодарности, бих ти препоръчала да напишеш благодарствено писмо.
Все пак твоите забележки може да са незначителни в резултат на нашето оплакване в ресторанта!!!!!
Активен
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 21, 2007, 10:00:06 »

изобщо не съм имала това впредвид да те поставям в такова положение . не исках да споменавам нищо конкретно , тъй като разбрах за негативите малко по късно и специално от управителя Митко имам добри впечатления. и поради факта че на самата сватба не поставих своите забележки , където беше и мястото и момента , затова реших че няма смисъл от повече подробности. благодарствено писмо няма за какво да пиша , но мисля че темата е подходяща както за хвалби , така и за критики . при мен положителните впечатления са повече и затова реших да не споменавам с подробности , това което ме е притеснило. все пак твоето писмо много ми помогна доста от нещата да не се случат  тъй като бях предварително подготвена какво да очаквам . пак казвам като цяло съм повече доволна и се надявам както твоето , така и моето писмо да подготвят бъдещите булки че все още в България , дори и при такива събития всичко трябва да бъде контролирано и следено , независимо че в такъв ден на никой не му е до това . 
Активен
daniella07
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #13 -: ноември 23, 2007, 13:56:55 »

Благодаря ти за отговора и за разясненията в писмото на лични. Радвам се, че тези публикации във форуми дават резултат.
Все пак ми позволи аз да запазя правото си да кажа по-скоро не за този ресторант, защото, ако при теб нещата са били наред, е по-скоро единичен случай на фона на общата картина. Има много негативни отзиви за този хотел, ако напишеш Феста Барсело в google, можеш да ги видиш.
Все пак мисля, че нашето мислене до голяма степен е изкривено. Не ние трябва да се притесняваме дали всичко ще е наред; на всяка крачка да дебнем да не ни излъжат или преметнат. Това трябва да е грижа на персонала и на управата - притесненията трябва да са техни - гостите им да останат максимално доволни. Защото ние сме тези, които правят ресторанта или хотела добър или не. Име се гради с доволни клиенти. Надявам се да се съгласите с мен.
Е, това е.
Пожелавам и на теб щастлив семеен живот и 'меда в живота ти да е повече от солта'.  danceg
Активен
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 02, 2007, 20:40:02 »

напълно съм съгласна с теб . имидж се гради от добри отзиви .  good
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines