Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 06:33:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dixie - 08.09.2012  (Прочетена 48902 пъти)
 
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 20, 2012, 17:51:33 »

Здравейте момичета! Днес свършихме доста неща и малко се успокоих. Най-сетне поръчахме тортата.. В крайна сметка няма да е нищо от това което исках, но така се стекоха обсоятелствата и крайният компромис е този  на снимката, като част от декорацията ще е в червено, а основата в тюркоазено. Wink Надявам се да стане добре. За пълнеж избрахме  шоколадови платки и тъмен гараш крем.   Torte Все пак кой не обича шоколад?! smile
Купих кошнички за кумата и за шаферката, трябва да се боядисат и ще снимам да покажа! Напредвам с декорирането на  книгата за пожелания. Нямам търпение да показвам вече!!
В четвъртък сме на предсватбен видео клип с Краси и мисля,че ще е мн забавно, защото решихме да бъде много нестандартно и вампирско!  blush
Понеделник съм на пробен грим и предсватбена фотосесия, като там темата е pin up& retro  yahoo !! Нямам търпение вече! danceg


* 0-20110213204440-700276-7219143.jpg (45.21 KB, 368x377 - видяно 2648 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #61 -: август 20, 2012, 18:18:09 »

Тортата много ми харесва  Bravo Обожавам торти, които да изглеждат стилно! А тази внася доста морски полъх в днешния горещ ден. А за гараш карамела - звучи идеално като за преди вечеря  Torte
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #62 -: август 22, 2012, 14:55:47 »

dixie, тортата е страхотна! Истинските цветове за морското дъно - тюркоаз и корал...  heart Да ни я покажеш задължително след това! Има ли нови неща и творения?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 22, 2012, 15:14:21 »

аааа Диксанчоо страхотна торта  give_rose
а за Пин ъп-а съм толкова За !!! вълнувам се и аз с теб . heart
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #64 -: август 22, 2012, 15:34:19 »

Малко секси и невъзможно да не споделя - pin up bridal lingerie by Fred & Ginger! По случай моят пост №300 в форума, в твоята тема  Girl_hide

Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 22, 2012, 17:23:09 »

Josephine®, страхотни!! Изключително се радвам, че постваш пост 300 в моята тема и той е пин Ъп! Голяма чест е за мен! give_rose
За прическата за фотосесията мисля за такива къдрици(както съм и русичка)  и грим с ярко червило.. smile Милото ми е по-сложен.. Мисля някакви тиранти и каскет да вземем, но друго не се сещам scratch one-s head Ако можете помагайте...
Иначе аз продължавам да творя и мисля утре/в други ден да пощракам какво съм направила и да покажа, че вече  аз самата нямам търпение да споделя! smile tease
 Offtopic
Започнахме един ремонт по идея на нашите... И се наложи да бояджийствам малко moil, но вече съм на линия!  pc-mainiak
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #66 -: август 22, 2012, 18:04:50 »

При теб всичко е толкова красиво и цветно, през септември на форумска среща те чакаме с албума smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 22, 2012, 18:17:32 »

аз викам на мъж ти да му метнеш едно фишу на шията или една кърпичка с дантелки в джобчето , ааа и часовник с верижка. Може и монокъл, елегантен бастун с глава на лъв (примерно) като топка.
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 24, 2012, 11:37:32 »

Кивче, там съм! lol
Еми, благодаря ти за идеите!  give_rose
Днес ще ходим да подадем всички документи за гражданският брак и после мисля да се отдам на малко плажен мързел с книжка и коктейлче в ръка!(Взе да ми идва в повече - ремонти, чудесии, дреболии.. та мисля да си сложа спирачката за днес, защото иначе... -> tease )
Снощи до късно снимахме предсватбения клип, надявам се да се е получило добре, защото ми беше трудно да се изявявам като актриса и непрекъснато ми ставаше смешно ! blush Веднага щом имаме клипче ще показвам!  girl_wink
 Offtopic
Започна се с "ще дойда, няма да дойда", ще взема Гинка, Пенчо, Станка (които дори не сме виждали)?!?! Тези хора се шегуват с нас...На всичко отгоре много се ядосах, защото свекито си купила чисто бяла рокля ?!? Гледам да не се вживявам, но не ми се струва редно да си купиш бяла рокля за сватба? .. Мисля, че шоуто започна, а на мен ми остава само да си записвам ицепки  danceg danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 24, 2012, 11:44:12 »

Кивче, там съм! lol
Еми, благодаря ти за идеите!  give_rose
Днес ще ходим да подадем всички документи за гражданският брак и после мисля да се отдам на малко плажен мързел с книжка и коктейлче в ръка!(Взе да ми идва в повече - ремонти, чудесии, дреболии.. та мисля да си сложа спирачката за днес, защото иначе... -> tease )
Снощи до късно снимахме предсватбения клип, надявам се да се е получило добре, защото ми беше трудно да се изявявам като актриса и непрекъснато ми ставаше смешно ! blush Веднага щом имаме клипче ще показвам!  girl_wink
 Offtopic
Започна се с "ще дойда, няма да дойда", ще взема Гинка, Пенчо, Станка (които дори не сме виждали)?!?! Тези хора се шегуват с нас...На всичко отгоре много се ядосах, защото свекито си купила чисто бяла рокля ?!? Гледам да не се вживявам, но не ми се струва редно да си купиш бяла рокля за сватба? .. Мисля, че шоуто започна, а на мен ми остава само да си записвам ицепки  danceg danceg
честито, не се шегуват, просто са невъзпитани и нагли. да си правим сметката ние как някой ден ще възпитаваме! Тези ги отписвай, вече са непоправими. Свекърва ти поне не те ли попита преди това? Моята братчедка и тя с кремава, но се обади да пита, може ли .... beating
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 24, 2012, 11:53:37 »

Нем nea, нищо не ме пита. Милото ми каза, че просто му е показала какво си е купила, при което той се е възмутил как може да си вземе бяла рокля, а тя в отговор се е нацупила и се опитала да замаже положението, че роклята била шампанско... И в крайна сметка се разсърдила... Много се дразня как хората се вдетеняват...
А колкото до гостите, просто си нямат идея за каква организация, нерви и време става дума... Да не говорим за лишенията.. това лято никъде не мръднахме заради тази сватба, а по принцип обожаваме да пътуваме. resent
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 24, 2012, 12:09:31 »

Нем nea, нищо не ме пита. Милото ми каза, че просто му е показала какво си е купила, при което той се е възмутил как може да си вземе бяла рокля, а тя в отговор се е нацупила и се опитала да замаже положението, че роклята била шампанско... И в крайна сметка се разсърдила... Много се дразня как хората се вдетеняват...
А колкото до гостите, просто си нямат идея за каква организация, нерви и време става дума... Да не говорим за лишенията.. това лято никъде не мръднахме заради тази сватба, а по принцип обожаваме да пътуваме. resent
и да си имат идея ( ако са женени ),  не им пука- нали не са техните пари.Българинът е така- обича авантата , но на чужд гръб винаги.
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 25, 2012, 20:23:44 »

Момичета, да ви се похваля! Подадохме вече документите за брака, всичко е наред! Попълнихме си декларациите и сме готови за бракуване на 8!! lol Освен това днес ме зарадваха от еконт - пристигнаха ми бутилките! Супер са! Ще мисля по етикетите сега.. girl_wink
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 27, 2012, 23:22:05 »

Ето една снимчица от днешната фотосесия. Беше невероятно романтично!... Нямам търпение за другите!  yahoo
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/580019_476174012401413_759870621_n.jpg
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 27, 2012, 23:25:34 »

Мила, аз я видях още преди да я покажеш - ти си Убийствено красива!  give_rose yahoo Bravo
А за фотографката - просто няма нужда от думи - то всичко си личи само от една единствена снимка  good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines