Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:18:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dixie - 08.09.2012  (Прочетена 48058 пъти)
 
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 15, 2012, 07:58:33 »

 Bravo за креативността ти!Тагчетата ти са се получили много добре,а за цветовете на сватбата - нямам думи  yahoo.Избра ли си бижута?
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #46 -: август 15, 2012, 19:15:59 »

лелеееее, уникални са тагчетата!!!  heart  heart  heart
Умирам да ти видя и цветните аранжировки... Малко остана smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 15, 2012, 19:18:09 »

диксии, абе ти си родена да твориш с ръцете си, ама айде да видим кога ще ти се превърне в професия, аз имам такова предусещане !
айде , твори и показвай още ! blum
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 16, 2012, 10:30:22 »

Iztre6tqlka, не съм избрала бижутата... Ходих да гледам, ама направо нищо не си харесвам  във Варна,тук като цяло няма  голям избор и усещам, че накрая ще се спра на сваровски..
emmmmmy, умирам си от кеф със всичките неща, които правя по тази сватба... И аз много сериозно се замислям да се занимавам с такива творения...голям кеф ми е. smile Ще видим времето какво ще покаже.. Wink
Иначе днес тръгваме на обиколка по складове и тн., за да търсим изгодно алкохол, че няма време Wink)
Остана да украся свещите и алкохолите...и май сръчният труд за съжаление съм приключила и ще започва голямото чистене.  Bravo
Ходих да си пробвам роклята, да не би случайно да съм мръднала като килограми, но всичко е наред!  blush
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #49 -: август 16, 2012, 10:42:08 »

dix, така си ме вдъхновила, че нон стоп ровя в google и първото нещо, което пиша е "DIY wedd...."  tease Ще се захващам с опаковките за подаръчетата за гости, муцунки на пръчки, кутията за подаръците и всичко, което изскочи! Нямам търпение да видя всичките ти красоти заедно, а съм сигурна, че ако сте наели КАстудио нещата ще са представени повече от фантастично!  yahoo 
Изглежда сте готови с подготовката, отдай се на почивка и мързелуване и се наслади на последните 3 седмици. Чак на мен ми се иска да дойде по-бързо, за да се потопя в разказчето ти!  Girl_hide
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #50 -: август 16, 2012, 11:37:23 »

Дикс, нещата са прекрасни - това уредче с капсите е великолепно. А роклята на малката шаферка.... girl_impossible Oh my ... girl_impossible
По- назад беше написала, че се чудиш за украсата на шишетата с алкохол - на мен много ми допадна идеята на едната Josephine (със слънчогледите). Виж във нейната темичка ако тя няма нищо против беше украсила  бутилките със слънчогледи (с декупаж). Беше много различно  (от снимките, надписа "сватбена ракия/вино и т.н.) и м ного свежо. С твоите свежарски цветве + уменията, които виждаме,  ще сътвориш прекрасни  неща
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 16, 2012, 11:40:41 »

Да, просто ти трябват изчистени бутилки и с декупажа стават чудеса, лесно се намират цветовете на сватбата, просто се иска търпение и занимавка ;-)
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 16, 2012, 16:49:59 »

Дам, бутилките на Josephine и на мен много ми допаднаха, проблема е че тук няма много избор на бутилки и тези които предлагат са някакви с ръб и не знам изобщо как ще стане.. Утре ще ходя да гледам пак и се надявам да приключа с това..  scratch one-s head
Josephine® КаСтудио са ни фотографите - аз се влюбих в тях! Много си паснахме като хора!Изключително внимателни и тактични са, обръщат  ти специално внимание, за да разберат какво точно искаш и ти харесва. heart 
Видеооператорът ни (Краси Ламбов)  също е страхотно отдаден на работата си и много ме вдъхнови за заснемането на предсватбения клип.. Wink Изобщо много се надявам да станат страхотни кадри и филм, имаме огрмоно желание с милото, и вече нямаме търпение  Dance2
 Offtopic Още и песен не сме си избрали.... girl_impossible
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 16, 2012, 16:51:28 »

Ка студио са страхотни, толкова харесвам снимките им ! heart
айде успех  ии да си все така позитивна !
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 16, 2012, 17:53:49 »

Подкрепям, че КаСтудио са много готиниииии.. и от снимките на бети се убедих, че са невероятни  Wink
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #55 -: август 17, 2012, 10:04:39 »

Dixie, ти къде гледаш за шишета.
Aз гледах само в тези 2 сайта: http://www.welcomegifts.bg/index.php?p=29 и http://zlatnatabachva.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=4&Itemid=54&vmcchk=1&Itemid=54.
Ей тук има готини шишета - и е във Варна smilesmilesmile http://www.ecoprint-bg.com/bg/spirits3.html - но май  не продават на дребно. Но ако случайно (като хора от Варна) намерите начин да се купят от там - моля те пиши  ми и на мен
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 17, 2012, 22:21:07 »

Lady_sunflower, в крайна сметка днеска се разбра, че бутилките ще са от Златна Бъчва.Кумовете ще ги купят и ще носят от София, като идват насам. Ходихме днес до галерията на завода в Белослав и ми предложиха супер смотана бутилка(само ч вид) за 2лв!  Oh my ... И на всичко отгоре мострата беше толкова неравна и с шупли в нея, че реших да не се занимавам... От Златна Бъчва ще ни излязат два пъти по-евтино бутилките, при това доста по-хубави. Колкото до Еко принт първо на тях звъннах, но ми казаха, че работят с количества от 20 000 нагоре и няма как да се вземе на дребно, освен ако не остане евентуално от някоя поръчка.. Много жалко наистина, защото имат страхотен избор.
Иначе днес украсих свещите и започнах най-сетне книгата за пожелания. Още не съм измислила корицата, но ми е много забавно защото декорирам всяка страница с различни елементи. Поукрасих подаръците за децата. Ще снимам тези дни и ще покажа. Трябва да купя още панделка, че ми привърши Wink
Утре очаквам обаждане от Галя(момичето което ще ми прави тортата) и се надявам да е готова с мострите, и да отидем да похапнем тортичкии. Torte Още се колебая дали да имаме по-малка торта с мини тортички или да е тази от снимката, като идеята ми е основата да е в тюркоазено, а малките розички и китката горе да са от червено.  Мисля, че оригинално  модела торта е на 100 гр. сладки, но не съм сигурна..
П.С.
Започнах да работя и по идеята, която ми даде Josephine®, така че скоро и  mood bubble на клечка!  dodger


* 7110_.jpg (48.37 KB, 500x358 - видяно 203 пъти.)
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #57 -: август 17, 2012, 22:36:55 »

тази торта от снимката е много яка - аз съм за нея  yahoo yahoo yahoo
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #58 -: август 20, 2012, 08:49:55 »

Започнах да работя и по идеята, която ми даде Josephine®, така че скоро и  mood bubble на клечка!  dodger

dixie, задължително да покажеш!

А тортата е много красива - представих си я в твоите цветове. За малките тортички имам притеснение да не би фондана да идва в повече, защото хич не го обичам... Има вариант и да направиш една 2 или 3 етажна за рязане и останалите парчета да бъдат от стандартна квадратна торта, която да си стои в кухнята. Така на персонала ще им бъде по-лесно за разяне и сервиране. А пък и няма да е необходимо всички парчета да бъдат побрани в 1 торта. Много глупаво го обясних....  huhhuh.gif Дано ми проследи спящата понеделнишка мисъл  Girl_hide
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 20, 2012, 10:20:49 »

Дам, бутилките на Josephine и на мен много ми допаднаха, проблема е че тук няма много избор на бутилки и тези които предлагат са някакви с ръб и не знам изобщо как ще стане.. Утре ще ходя да гледам пак и се надявам да приключа с това..  scratch one-s head

Хмммм, нашите бутилки ги харесахме една вечер с мъжа ми на един ресторант, винаги си поръчваме голяма вода като седнем някъде независимо какво друго пием, и ни докараха вода Девин в стъклена еднолитрова бутилка. Загледах я аз бутилката и видях че е съвсем изчистена и само има един сребрист етикет горе, който веднага разкарах и така ми хрумна идеята с декупажа със слънчогледи.... Бутилките са доста изчистени и са перфектни за целта smile А дори и да си намериш други които имат някакъв ръб, той лесно се скрива с декупаж smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines