Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 00:22:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dixie - 08.09.2012  (Прочетена 47893 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #150 -: септември 12, 2012, 15:40:12 »

 Bravo Искрено се забавлявах!!! Жестоко е! Леле в какви змиарници сте се врели  tease Само едно ми липсваше от страшното клипче - мацките във филмите на ужасите винаги си изпускат ключовете за колата или се спъват  Xixixi
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: септември 12, 2012, 16:49:32 »

Прекрсни сте Bravo
От сърце се смях на клипчето, когато младоженеца си показа зъбките biggrin.
Чакаме продължението на разказа yahoo
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #152 -: септември 12, 2012, 17:57:17 »

 yahoo Супер е клипчето! Много е готино!  yahoo
Активен
dope2111
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #153 -: септември 12, 2012, 18:14:04 »

Леле, колко са се развили фотографите и видео операторите. Радвам се за родината ни...
и за вас, клипа е уникален и сте много сладки  yahoo
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #154 -: септември 16, 2012, 21:52:09 »

Миличка, аз съм пропуснала цялата ти темичка.....срам blush, но пък след днешната среща я изчетох на един дъх - толкова много талант, любов и красота има във всичко - просто сте невероятни, а ти си уникално красива...бъдете щастливи heart
Клипчето е жестоко...толкова се смях smilesmilesmile
Направо съм запленена от предсватбената фотосесия - далеч преди да разбера че това си ти smilesmilesmile
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: септември 16, 2012, 22:19:23 »

Та така, продължавам с разказа...
Закичих си аз моето момче и започнах да закичвам кума, кумата, родителите и всичката рода подред. Когато влязах облечена в стаята с по-голямата част от гостите настана смут... Искаше ми се да вдигнем наздравица, но някак не успях да намеря думи. Прехвърлих топката на баща ми, а той още по притеснен от мен каза нещо набързо и се чукнахме... Постояхме така известно време ухилени, после аз поех към спалнята, за да търся чантата си, понеже трябваше да си сложа червилото вътре. По пътя, в коридора, срещнах една от приятелките ми, която вървейки към тоалетната ми се стори много пребледняла. Докато сваря да я попитам ок ли е, тя се стовари на земята и младоженеца се нахвърли да оказва първа помощ. Настана лека паника, но за щастие всички се оправи бързо.( В последствие се оказа, че точно по време на сватбата ни се е развилнял "лек" грип.) След краткия шок, решихме да се вдигаме към ритуалната зала. Изчакахме всички да излязат и татко ми подаде кърпичката. Поехме навън. Когато излязохме от входа на кооперацията, той ме погледна милно и подаде кърпичката на младоженеца с думите: "От тук нататък я поверявам на теб. Гриже се добре за нея." Мъжът ми ме поведе към колата и съвсем бързо се качихме и се отправихме към гражданското. Все още бях спокойна, леко развълнувана, но покъртително спокойна.
 Пред ритуалнта зала ни посрещна някаква припряна жена и поиска личните карти. Всички имахме с изключение на младоженеца (беше си оставил протмонето в свекито, а тя ест. никаква я няма). Мъжът ми се притесни видимо и се затича да я търси.. Жената от ритуалната зала, видимо издразнена  и отегчена, с досада изкоментира  нещо неадекватно, но аз бях толкова спокойна и щастлива.. дори не успя да стигне до мен. Най-сетне влязохме вътре, започнаха да ни бутат и подреждат като в час по физкултура и най-накрая ни подредиха... Зазвуча народна музика, ритуалът започна.. Поканиха гостите ни, а след това и нас. Обясниха ни какво да правим и после ни съпътстваха до длъжностното лице. Жената говореше много странно, сменяше ударенията, интонацията й беше странна. Сърцето ми заби лудо и когато ме поканиха да се подпиша съвсем щеше да изскочи . За момент реших да си направя шега с младоженеца и уж да се замисля, но нямах сили да симулирам, просто се подписах. След това поканиха него и в мига, когато той приключи не пропуснах да го настъпя.  blum Още рано сутринта, докато закусвах и пиех кафе, мама не беше пропуснала да ме посъветва кога точно да го настъпя lol) След това целувки, шампанско  и приемане на поздравления...  Бързо тръгнахме към църквата. Когато стигнахме хората започнаха да прииждат един по един и понеже имахме време, решихме да се поснимаме. Дядо ми нямаше търпение да се снима с нас. Той милия беше много щастлив, защото до сега не е женил внук или внучка.
Стана време и започваха да канят гостите ни да заемат места в църквата. Разбра се, че от агенцията бяха забравили да ни дадат виното и пратих татко да купи едно от магазина наблизо. Милото много се ядоса, обади им се, направо побесня..  Аз  обаче продълавах да съм супер спокойна и въобще нищо не беше способно да ми развали настроението Wink Влязохме в църквата. Попът беше страхотен. Венчавката беше много новаторски поднесена, като накрая говореше в свободен  текст,  поснесе една поучителна реч, която много ни допадна, без да бъде грам натрапчива. Хорът се чуваше да припява, скрит в църквата.. Беше много хубаво Wink След това излязохме вече венчани през закона и пред Бог, правихме си снимки - дворът на църквата е много хубав, зелен.
Следва продължение... Wink
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: септември 16, 2012, 22:24:19 »

Snow_White, колкото и да има желание човек няма как да следи всичко! Wink Радвам се, че ти харесват нещата, вложих много сърце в тях! Благодаря ти за хубавите думи и пожелания! heart
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #157 -: септември 17, 2012, 11:09:33 »

Дикси, мацко, клипът ви "кърти"! biggrin Ооо, толкова се забавлявах! Страхотни сте!
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: септември 18, 2012, 12:46:16 »

ДаБулка, радвам се че ти харесва! Ние обичаме да се забавляваме с милото и искахме всичко да е с нотка хумор, за да могат и околните да се позабавляват Wink
Продължавам разказа...
След църквата тръгнахме за фотосесия - бяхме решили да е на едно от голф игрищата близо до Варна. Много се радвам, че отидохме там  - мястото е чудесно, персонала беше много готин, дадоха ни колички за голф, за да се придвижваме по-лесно. Самото игрище има страхотни езерца, зеленина и тн. Беше супер емоция и отлетя направо за секунди. Беше ни много хубаво с милото, само се цункахме, гушкахме и гледахме влюбено! blush
 След фотосесията тръгнахме към ресторанта, вече почти всички бяха заели местата си и дойде време да влезем.  Шаферката ни беше страхотна, артистична и изключително взела присърце задълженията си( въпреки,че е само на 4) Bravo. Влязохме, свекървата ни захрани, кумът много се притесняваше в началото, но после се отпусна и всичко тръгна по вода. Шампанското гръмна само, още преди да го е раздрусал и всички(особено баща ми) бяха много щастливи от факта. Wink
Беше просто прекрасно. Бяхме много щастливи  и доволни. Вечерта тръгна и се изниза неусетно. Беше толкова хубава, но и  изпълнена с носталгия. Нашите си поплакаха доста, въпреки че ги бях помолила да не плачат .  Въпреки това обаче аз бях в такава еуфория, че изобщо не успяха да ме разреват( от което се притеснявах).
На самата сватба всички много танцуваха и се забавляваха. Имахме изненади от приятелките ми - сватбем флаш моб, както и специални хореографии подготвени от тях. Получи се страхотен купон, в което не се и съмнявах.  Дори кумовете, които много се притесняваха да танцуват за даровете си, играха и се забавляваха. Бяхме променили малко традиционните дарове - вместо питка и торта им танцуваха с питка и опаклованият им подарък. Много приятно се получи. Wink

След сватбата всички ни се обаждаха  да ни кажат, че са си прекарали много добре. Нашите също бяха очаровани и дори роднините, за които най-се притеснявах бяха супер въодушевени и доволни. Беше супер изживяване  за нас с мъжа ми и със сигурност ще ни остане един страхотен спомен.  heart
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #159 -: октомври 01, 2012, 18:09:05 »

Госпожо, къде се изгуби? Снимки чакаме  Wink
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: октомври 02, 2012, 13:43:29 »

Ох, и аз чакам!! Вече съм много нетърпелива Wink) Ама какво да се прави,  хубавите работи ставали бавно Wink
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: януари 31, 2013, 23:41:05 »

Dixie, снимките ви от фотосесията са супер сладурски  Bravo Особено ми харесва частта в лунапарка, а бе всичко, просто КА са си много добри в сватбената фотография! Пък и са имали прекрасни модели във ваше лице smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #162 -: февруари 01, 2013, 00:48:38 »

И аз видяяяях, и аз видяяях!  tease Уникални сте! Дикс, имаш страхотна усмивка!!!  yahoo  yahoo  yahoo
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #163 -: февруари 01, 2013, 00:54:00 »

И аззззз danceg, супер хипер яки сте, шарени, влюбени, сияещи!  heart
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 01, 2013, 13:45:06 »

Мерси, момичета! И ние много си харесваме снимките от предсватбената сесия smile Голяма веселба беше:))
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines