Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:38:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dixie - 08.09.2012  (Прочетена 47684 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 09, 2012, 10:58:46 »

Честита сватбена темичка, мила Дикси!!! Пожелавам ти творческото вдъхновение да е твой верен спътник и да не те напуска нито за миг, докато твориш прекрасни сватбени нещица!!! Много е хубаво, че си се захванала да си правиш дреболийките сама, поздравления! Bravo
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 09, 2012, 12:55:51 »

Момичета благодаря ви за хубавите думи! lol)
Езра, наистина са ни много близко ритуалите.. Вълнението ще е огромно сигурна съм ( за мен църковния ритуал е по-важният).
Ивелка, за мустачетата - купих картон от Слънчоглед - по-дебел черен 2 листа А4 и 1 лист А4 червен(x0.60ст). Шишове дървени за нанизване(каквито имаше вкъщи) и лепило Уху(гел). Написах в гугъл DIY mustaches, харесах си една две картинки, разпечатах на обикножени листи, изрязах и после просто ги ползвах като шаблон. От едно А4 излизат към 10-тина мустака в зависимост от вида мустак(оказа се, че има каубойски и тн разновидности funnytooth). Та със сигурност ако имате желание и време излизат доста евтино. Аз мисля да ги поставя в красиво украсен буркан/ваза на масата за подаръци и  пожелания. Ще направя снимки днес и ще кача да видите как се получават, мисля че досата добре става.  yahoo
Муун, по принцип нямах намерение да украсявам дреболиите сама, но сега имам време, а и много обичам да творя някакви чудесии и просто не се стърпявам Wink
Нашето запознанство е много странно. Имам чувството, че е било преди 100 години, а всъщност е било преди 9.. Бяхме  в гимназията..  Имах една много добра приятелка, която беше вечната драма относно момчетата. Та от много време тя поддържаше онлайн връзка с някакво момче, за което само бях слушала и от време на време бях мервала в някой чат канали тогава още в IRC( MIrc) smile
И така един ден тя ми се обажда разплакана, как той не искал да се видят на живо  Oh my ..., как се държал грубо и тн. Аз много се ядосах.. bqsnasym и без това ми беше писнало да слушам хвалби за него и реших да му пиша, за да му се скарам (детска работа)! funnytooth  Той просто ми каза, че бързал да  сме се срещнели на живо, че ставал от комп-а... И аз бам след 15 мин. на уреченото място готова за скандали ... diablo И   като го видях това беше - любов от пръв поглед!  blush  И за да не си помислите, че е било толкова лесно ще ви кажа, че след това имаше период от 4-5 месеца, в които никой не се даваше, а пък още по-късно имаше 2-3 години Long distance love - защото той учеше в Германия.. Но в крайна сметка 9 лета по-късно ще има сватба   yahoo
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 09, 2012, 14:56:23 »

Момичета, качих снимки на мустаците в галерията Wink
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 09, 2012, 18:13:31 »

dixie, златна си! Утре ще ходя за картон и ги почвам! Получили са се СТРАХОТНО! Направо ти се възхищавам на сръчността!  give_rose А историята ви наистина е много интересна  heart
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 09, 2012, 20:19:13 »

Dixie,  честита темичка миличка!. Много интересен разказ smile, "Мирката" си беше голяма работа, хаха. Аз също си мислех да правя такива мустачки и джуджчки smile, но май няма да ми остане време за тях. Наистина много забавни снимки се получават с тях.
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #20 -: август 09, 2012, 21:32:34 »

Ди, супер са мустачкитеее! Снимките ще станат страхотни, а и съм убедена, че гостите много ще ги харесат.  Bravo
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #21 -: август 09, 2012, 21:40:26 »

Не бях срещала това с мустаците, много оригинална идея ми се струва и ще я открадна за Партито. smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #22 -: август 10, 2012, 14:53:15 »

Ааааа!!!! Станали са страхотни!!! Тези в и-бей не си струваха цената за тях + доставка. Dixie, вдъхнови ме! Запретвам ръкави - няма как!

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #23 -: август 10, 2012, 22:27:48 »

Дикси, чашите са много нежни и с тези панделки са супер стилни smile
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 10, 2012, 23:41:13 »

Много се радвам, че съм ви вдъхновила, за тези от вас, които имат желание за подобни щуротии може да видите тези линкове Wink

http://www.weddingchicks.com/freebies/wedding-signs-labels/custom-bride-and-groom-signs/
http://www.weddingchicks.com/freebies/wedding-signs-labels/hand-illustrated-floral-bride-and-groom-signs/
http://www.weddingchicks.com/freebies/wedding-signs-labels/muah-favor-tags/
http://www.weddingchicks.com/freebies/wedding-signs-labels/floral-monogram-table-number/

От тази страница са и темплейтите за поканите ми(разбира се малко променени по мой вкус).
Много е яко, защото на някой неща могат да се сменят цветовете според тематиката на сватбата.
От последния линк си извадих  "I DO" и мисля да разпечатам и използвам за фотосесията. Фотографите ни са страхотни хора и професионалисти и успяха да провокират у мен желанието да си направя реквизит и някакъв план за фотосесиите, което вярвам е предпоставка за по-хубави  кадри smile

kiwi, радвам се, че ти харесват! Смятам шампанското и виното да украся в същия стил, надявам се скоро да мога да покажа пълният комплект със сватбени неща smile
Josephine®, DaBulka ще чакам снимки на весели хора с мустаци и целувки!  good
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 11, 2012, 07:00:48 »

Дикси, супер история  give_rose вие ни биете даже по време - 9години  heart За мен също църковния е важен  smile Сутринта ще пием по едно кафе заедно преди задачките на 8ми  yahoo за мен времето лети адски бързо когато работя... ей сега ще остане 1 седмица...
Прегръщам те  give_rose
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 11, 2012, 10:38:40 »

Ezra, като нищо за кафето! lol) Иначе времето лети наистина адски бързо Wink)
И при мен се започнаха разочарованията от някой хора и приятели, включително и от част от родителските тела и съм малко изнервена от вчера..  sad Но гледам да не се отдавам на отрицателни емоции и да си развалям настроението. Wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 11, 2012, 11:58:14 »

забавна история си имате вие ;-) А мустаците са повече от впечатляващи, зачудвам се и аз за някакви такива неща, поне да разнообразим фотосесията, ама нещо не ми се връзват с моята тематика...

Колкото до роднините, за съжаление и аз се разочаровам от мисленето на някой точно около сватбата и съм забелязала специално за родителите че те са по-ентусиазирани от колкото сме ние самите, едва ли не и под по-голямо напрежение, по-изнервени и т.н. Чак се зачудвам smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 11, 2012, 15:15:38 »

дикси, явно всеки има такива мигове с ядове... дано са по-малко!  give_rose
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #29 -: август 11, 2012, 22:21:24 »

Dixie, Миличка
честита темичка. Моята отпуска е виновна са ненавременното включване в твоята темичка и в тази на ЕМммми. Пожелавам ти от все сърце прекрасни емоции по време на подготовката и  разбира се в ГОЛЕМИЯ ДЕН! историята ви си е направо дъъъъъълга история smilesmilesmilesmile
Идеята с мустачките е страхотна.
Хайде разкажи ни за тема, цветове,  коя  църква сте си избрали, кой ресторант, грим и прическа къде ще правиш?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines