Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 17:13:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dixie - 08.09.2012  (Прочетена 47950 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: септември 10, 2012, 15:22:26 »

Честито, мила Дикси!!! Бъдете много щасливи и влюбени! Страхотни снимки! heart
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 10, 2012, 15:48:15 »

Честито и от мен! Бъдете много щастливи и вечно се обичайте!
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 10, 2012, 20:28:15 »

Честитооо,миличка!Пожелавам ви безкрайно щастие и любов!Ако трябва да опиша снимките с една дума,това е КРАСОТАаааа  yahoo
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #138 -: септември 10, 2012, 21:31:03 »

лелел, момиче, страхотни сте!!!! Прекрасна булка и прекрасен младоженец. Снимките са повече от чудесни. ПОздравления и те очакваме с нетърпение
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 10, 2012, 22:01:16 »

Много ама много сте красиви! Снимката, на която си легнала по гръб, е уникална! Ех, и фотографите от КА студио са много добри, ама то си трябва и хубави модели, за да станат толкова красиви снимките smile
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: септември 11, 2012, 09:46:39 »

Момичета, благодаря ви за страхотните пожелания! Аз все още съм в еуфория от цялата сватба и малко ми е трудно да осъзная какво се случи.. Само знам, че беше много хубаво lol) Ще започна моят скромен разказ сега...

Моят разказ започва от деня преди сватбата - бях кълбо от емоции, реввах за най-малкото нещо. Когато майка ми кажеше нещо трогателно или тъжно от типа " ти вече ще имаш собствено семейство" и аз бях готова, разплакана... Бях се опъпчивила страхотно, очите още от моминското парти не можеха да ми се отдуят(явно от недоспиване).  angry Въобще беше лудница и всичко ми ссе струваше да отива на зле. Wink Вкъщи естествено всичко се правеше в последния миг - чистене, миене, подреждане и тн. В резултат на което си легнах в 12 и 45. Мислех, че няма да мога да спя, но противно на очакванията ми, явно от умората, легнах и заспах мигновенно Sleep,събудих се чак в 6:00, свежа, бодра и без грам подпухване, както и без следа от пъпка. Искам да отбележа, че дните преди сватбата бях супер изнервена, а в самия ден се събудих супер спокойна Wink).
 Станах сутринта, оправих се Makeup  и тръгнахме с мама на фризьор. Косата ми стана точно както исках - небрежна и леко ретро, мама също я направиха много хубава Wink След това последва ходене при гримьорката, нямаше смисъл да я викам в нас, защото се оказа, че студиото й е точно в кооперацията, в която живеят родителите ми.  Wink Тук е момента да кажа, че бях супер забавна картинка, защото след фризьора се размотавах(ходейки/шофирайки) из града по кецове, къси панталони и тениска, с прическа и дълго було намотано на мен. pullpigtails По светофарите хората ме гледаха изумено и се извъртаха, като видят  булка да шофира tease!
След грима тръгнах да се качвам вкъщи и видях, че приятелките ми вече се бяха събрали пред входа! Изпаднаха в умилени възклицания и не спираха да ми се радват. Аз обаче бързо, бързо поех нагоре, защото ставаше време да идва младоженеца, а аз още не бях облечена . blush От този момент нататък времето тръгна толкова бързо, като един миг. Облякох се с помощта на сестра ми, сложих бижута и тн. и дойде време да пиша обувка! Едвам ми стигнаха двете подметки - имам много приятелки за омъжване! smile
Обух се поприказвахме си, порадвахме се на шаферката и  започнаха да се чуват клаксоните от улицата. heart Аз продължавах да съм непоклатимо спокойна, само сърчицето ми лекичко почна да притупва по-забързано. Започна се едно викане, блъскане по входната врата и не знаех какво се случва, но едно беше сигурно - вече бяха тук smile. В един момент блъсъците стигнаха до последната врата и видях как момичетата с всички сили се напрегнаха. Вратата не мърдаше и аз бях привидно спокойна. В този миг през балконската врата, със скок се появи младоженеца! Oh my ... Oh my ... Oh my ... Докато разбера какво става, девойките продължаваха да бутат, а той се смееше и ме хвана за ръце.  blum  Беше минал през прозореца на спалнята, който излиза на същата тераса, на която и детската стая Wink Сега вече се разтреперах здраво! Той ме разбули и не спря да повтаря колко съм хубава. Целунах си го. Взех да му оправям вратовръзката, че нещо не криво стоеше и започнах да го закичвам. Ръцете ми така трепереха, че ми отне ужасно много време да уцеля закопчаването на игличката.Wink
Следва продължение....
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #141 -: септември 11, 2012, 14:06:00 »

Ехаа... младоженец каскадьор  tease
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #142 -: септември 11, 2012, 19:22:29 »

Хайде dixie, разказвай! Споделяй какво е за предстоящите булки като мен  blum
Снимките са разкошни! КА са вълшебници. Нямам думички направо...  Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: септември 12, 2012, 09:20:27 »

ей булке, тези ка студио са уникални, но и вие сте достойни модели! На теб и на Елизабетчето снимките просто ме разтърсват с емоциите си ! cray
А съм вече стар форумец, труден за разчувстване  tease LAUGHTER
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: септември 12, 2012, 12:13:22 »

Мога да кажа съвсем спокойно за Ка Студио, че сватбата ни нямаше да бъде на половина толкова незабравима и страхотна, ако не бяха те! Имат страхотен подход и усет за красота, карат те да се чувстваш толкова специален и уникален! Подходиха към нас не като към поредните младоженци, а като Диляна и Андриан, които им станаха приятели. Постараха се да вникнат в интересите ни, да научат какво обичаме, как се забавляваме. Искаха да направят различни неща, а не да ни сложат на конвейра и да сътворят поредния еднотипен кадър. За мен като човек с изключителна индивидуалност и различно виждане над нещата това беше много важно - да бъда приета като личност, а не да стана поредното бледо копие.  Искрени благодарности на Ка Студио!!! give_rose give_rose give_rose
 Видеооператорът ни беше Краси Ламбов. Абсолютно случайно и съвсем на късмет се свързахме с него, без дори да подозираме за какъв професионалист става дума!!! Това момче е истински творец! Лъчезарен, забавен, с изключително чувство за хумор и поглед над нещата.. И тъй като думите не са достатъчни ето предсватбеното клипче, което заснехме с него! Enjoy it!!  Wink

https://www.facebook.com/photo.php?v=437242142995250
 Offtopic
П.П. Скоро ще продължа разказа и ще споделя още подробности, които може да са от полза на бъдещите булки! Wink)
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: септември 12, 2012, 12:18:11 »

Миличка уникални сте...а ти си като принцеса - много красиваа  give_rose
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: септември 12, 2012, 12:44:20 »

направо настръхнах като гледах клипа..........уникално измислено Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: септември 12, 2012, 12:53:45 »

Супер е клипа, мила Дикси! Забавлявах се много докато го гледах!  Bravo
П.П.: И как не като и аз си падам по вампирската тематика  blush
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: септември 12, 2012, 14:18:25 »

Хехе СТРАШНО клипче! diablo blum
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: септември 12, 2012, 14:48:08 »

Много добре е клипчето - и като замисъл и като заснемане, браво  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines