Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:46:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на _Ezra_ 08.09.2012  (Прочетена 82025 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« -: август 08, 2012, 07:44:28 »

Мила Илиана, добре дошла в своята сватбена темичка!  give_rose

Остава точно един месец до вашия дългоочакван и вълнуващ ден!
Пожелавам ти да се насладиш истински на времето, което ти остава да бъдеш неомъжено момиче! Отдели това време на себе си и родителите си, защото за тях винаги ще си малкото момиченце!
Очакваме те с нетърпение тук с подробности около подготовката, свършената до сега работа, емоциите и претсватбените трепети и въобще всичко, което те вълнува!
Хайде, малко остана да видим и тебе в бяло!  Сватбаааа weddingday

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 08, 2012, 07:55:30 »

Благодаря ти от сърце, Ивелка  give_rose Тъкмо милото тук ми се смее като му разказвам за това, че имам тема  smile smile
Честно казано, не мога да повярвам че всичко това се случва и все още не съм го осъзнала, а все едно за някой друг подготвям всичко  Girl_hide
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 08, 2012, 07:59:34 »

Честитаа темичка мила....пожелавам ти една спокойна подготовка и накрая една приказна сватба...каквато знам, че вашата ще бъде  give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 08, 2012, 08:11:10 »

Честита темичка,Фармацка! Пожелавам ти месец пълен със спокойствие,лесно свършени задачки и много положителни емоции  air_kiss
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 08, 2012, 08:35:34 »

Честита тема и от мен. Напълни я с много забвани и вълнуващи моменти! Чакаме подробности!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 08, 2012, 08:47:44 »

Благодаря ви, момичета!  smile Сега се върнахме и имаме вече медицински  smile доволна съм, здравички сме и стана много бързо и лесно  smile
За подробности - питайте ако искате нещо, защото аз съм доста разсеяна напоследък  pardon
Много се вълнувам, че си имам моя тема  danceg
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 08, 2012, 08:52:25 »

Поздравления за медицинските! Това е едно от нещата, което винаги ме е притеснявало - ходенето по изследвания.
Можеш да разкажеш как се запознахте с твоето мило, как ти предложи, от колко време сте заедно и т.н... Разкажи накратко вашата история  twohearts
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 08, 2012, 09:06:50 »

Ехх напоследък все съм изпреварена с правенето на сватбени темички pardon
Миличка, честита темичка!!! Пожелавам ти спокойна и ползотворна подготовка и накрая една невероятно красива и елегантна сватба!!! give_rose give_rose give_rose


* Beach-Wedding.jpg (67.62 KB, 505x755 - видяно 359 пъти.)
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 08, 2012, 09:25:24 »

Честита темичка и от мен  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #9 -: август 08, 2012, 09:43:06 »

Честита темичка,пожелавам ти само хубави емоции,както в темата така и в живота  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 08, 2012, 10:56:12 »

муунче, мислех си че ти може би ще ми направиш тема  blum Иначе като се върна у нас ще пиша за нашата история, сега съм малко на гости при наште, хем и малко финански да си взема, че тези дни се очакват натоварени... Тъкмо гледах видеото от сватбата на кака ми преди 3г, това с хората ми е много сложно... Надявам се до денят да стана спец  Wink иначе като гледам всичко си е естествено и както дойде на момента, не трябва да се тревожим.
Тия дни имам още едни дискове от сватба на познати да гледам - събирам инфо  smile
Ивелка, медицински направихме много набързо в един център във Варна, преслушаха ни, попълнихме едни листи, пуснаха ни пълна кръвна картина (това бе бонус) и станаха готови след 1-2 часа , а самият преглед бе към 15 мин. Иначе и мен ме е страх и ми е неприятно, реших и че няма нужда да пестя, защото съм доста заета (както и милото) с работата.  good
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #11 -: август 08, 2012, 11:08:36 »

Честита темичка Езра. Напълни я само с хубави емоции.
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 08, 2012, 11:37:06 »

Езра, честита темичка!!! Да я напълниш само с хубави емоции, които предизвикват сватбените вълнения  Bravo Хайде разказвай сега до къде стигнахте с подготовката  good
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #13 -: август 08, 2012, 11:47:01 »

Честита темича и от мен  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 08, 2012, 12:10:27 »

муунче, мислех си че ти може би ще ми направиш тема  blum Иначе като се върна у нас ще пиша за нашата история, сега съм малко на гости при наште, хем и малко финански да си взема, че тези дни се очакват натоварени... Тъкмо гледах видеото от сватбата на кака ми преди 3г, това с хората ми е много сложно...

Такива ми бяха намеренията за темата ти, миличка, но не бях достатъчно бърза pardon
Иначе за хорАта - аз учих моя мъж и събра очите на всички на сватбата, защото никой не знаеше, че танцува хорА, камо ли толкова много различни blum Тая година сме на една сватба и младоженците се бъзикат, че ще идват на уроци при нас, така че ако имаш проблем, да те записвам и тебе в мойта школа blum blum blum
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines