Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:19:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на _Ezra_ 08.09.2012  (Прочетена 82833 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 11, 2012, 10:59:53 »

Букетът много романтичен, ужасно си падам ! heart
А сладките намирам за прекрасен подарък за гости, ххем вкусно , хем естетично .
Аз също съм без видеооператор, просто не обичам да се гледам на видео, това е. Иначе нямам против, всеки с вкуса си smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 11, 2012, 15:05:57 »

Мислила съм по този въпрос, мисля да не променям решението си, нямам против, ако някой снима, но не държа на това, също не обичам да се гледам на видео, по принцип нямам и търпение да гледам филми  pardon така че вероятно няма да го гледам много пъти, ако се снимаме... Всеки луд с номера си... милото също ме подкрепи, за сега остава така  smile
Нали за църквата не трябват свещи за кумовете?
Усещам, че вторник ще бъде адски натоварен... иска ми се да напечатам текста за подаръчетата... трябват ми картони, принтера на тати... и време  Wink иначе текст имам вече  smile

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 11, 2012, 16:41:15 »

Не ти трябват свещи за кумовете, понеже в един момент те държат вашите и няма кой да държи техните. Затова и искат само 2бр свещи.
От къде поръча сладките ? А букета е много красив smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 11, 2012, 17:04:14 »

От една моя позната от фб, която прави торти, но е от София и само меденки може да ми прати. Не са и скъпи-ще точно не знам цена, но ще пиша  give_rose Бутониера ще има само милото жива роза, другите ще са сигурно от Виолет  girl_wink
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #49 -: август 12, 2012, 12:07:12 »

Езра, Честита ти темичка!
Букета е страхотен smile и аз обожавам пъпките на  лизиантуса - подходящи са и за бутониери! Като цяло лизиантуса е изключително красиво цвете. Успех в подготовката, която остава
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 14, 2012, 09:16:01 »

Костюма на милото от части е вкъщи - само панталона остана да вземем  yahoo
Днес задачките са един куп, но най-важното:
- да избера цветята за украсата и да платим
- да купя бутониери
- да отидем до шивачката с роклята и да видим какво има да се оправя по нея
Междувременно ще накупя панделки, цветчета за украса на шампанското ( още му се чудя какво да бъде), ще ида до кака ми да взема булото и да видя една рокля за подписването евентуално  smile
Let`s go  yahoo
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 14, 2012, 09:36:59 »

Ехееее ама вие сте почти готовииии...радвам се, че нещата се подреждат едно по едно  give_rose
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #52 -: август 14, 2012, 09:49:58 »

Езра, в украсата ще имаш ли лизиантус  give_rose give_rose give_rose
А какво има да правиш по роклята?

Относно нещата, които ти трябват в църквата:
1. чаша за червено вино (бокал)
2. Свещи за младоженците (вързани с панделка)
3. Пита (за всеки случай вземи малко шарена сол и мед в малки купички)
4. Бонбони
5. Жито + монети (независимо дали да са в нанерче в насипно състояние или в тюлени опаковчици- тип късметчета за хвърляне)
Това са нещата, които попа ми даде на едно листче, когато си запазвахме час в църквата
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 14, 2012, 11:45:24 »

Миличка, виждам, че подготовката тече с пълна сила, много се радвам, че сте свършили много неща, а и някъде по-напред май бях прочела, че мъжлето ти май вече и него го тресе, та пита 'днес какво има за вършене по сватбата' Много са ми сладички мъжете, когато вече дойде моментът да се развълнуват за такива нетипични за тях дреболийки Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 14, 2012, 12:05:06 »

Ами моят за голямо очудване не е така нехаен за нещата покрай сватбения ден, знае всичко и избираме заедно, вярно много от нещата ги върша аз (аз и така обичам, иначе се инатя), но избираме заедно всичко като му показвам и обсъждаме.
Знам, че при всеки е нормално да има такива моменти, но и аз онзи ден се накривих вечерта и ми идеше да зарежа всичко - виждам, че нещата като цяло се подреждат, но ми е много измъчено, т.е давам всичките си сили и за работа, и за сватбата, а преди това тежките изпити и понякога нямам сили... Лятото си мина и не мога да го усетя с пълна сила... защото все върша някоя задача, но стига оплаквания, всичко ще бъде хубаво  heart само да сме здрави  heart
Викам му на милото онзи ден, че по всичко си личи че е наша сватба, музиката, украсата, типа ресторант, малките и дребни неща символизират нашата любов  heart
Иначе мъжлето се подготвило с още музика ( имаме към 4 часа вече избрана), хора и вече последно ще го мислим и ще го покажем др. седмица. Има и да се учим на хора, но поне ще тропнем хорца на др. сватба седмица по-рано. Така че ще имаме нещо като упражнение.
Имам да мисля и за подписването, т.като то е на 5.09 и ми се иска също да подготвя нещата за тогава.
Гледам нещата да се свършат, защото така ще съм по-спокойна, освен това искрено се надяваме двамата да можем да си починем поне 2-3 дни преди сватбата защ. не сме си почивали тази година като хората...

Украсата ще бъде с рози в кремаво и хризантеми (бели) , т.като е по-евтино (от др флористи ще бъде); вече капарирах и съм по-спокойна.

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 14, 2012, 12:11:02 »

За роклята-
има да се оправи на 1-2 места скъсан тюл в долните пластове (това ще се види само когато се дига роклята примерно), роклята е била на сестра ми (от нейната сватба преди 3г)  give_rose има снимки в галерията  give_rose
За прическата-
петъка ще е пробната, но много се чудя -вече сто прически гледах, искам нещо с пусната коса и леко начупено (къдрево), романтично... а не всяка прическа отпред е добре, освен отзад, някои имат хубави къдрици, но отпред не е мн.хубаво...
Lady_sunflower , лизиантус ще има само в моя букет, бутониерата на младоженеца ще бъде роза, така избра флориста  smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 14, 2012, 12:20:33 »

Миличка за хората не се притеснявай...ние с мъжа ми сме много зле в тази насока...но се оказа, че като имаш до теб някой, който да тиии помага със стъпките и работата става...даже като си гледаме видеото от сватбата си казваме, че сме се представили много добре като се има предвид колко зле бяхме..а съм сигурна, че вие сте много по-добре от нас smile

А за прическата не се притеснявай...и аз много се чудих преди да се спра..пък накрая ако харесваш няколко можеш да направиш микс и фризьорката може нещо да предложи...абе ще измислите нещо сигурна съм  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 14, 2012, 12:45:28 »

нещо тия дни ги няма галериите и не мога да видя роклята.... sad
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 14, 2012, 13:29:10 »

вярно, че е така
сега ще кача снимки на нещата
Иначе малка спънка, отменя се днес правенето на роклята, но пък ще го заменя с почивка под чадъра  Aviator
Свекитата мислят едни майсторийки за пиенето - убиват ме, шефа на свекървата (дет ни е близък) дава акъли за пиенето, но добри , понеже разбира pardon сега мислят коя ракия, какво вино, ние с милото нищо не разбираме, така че съм доволна  yahoo
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 14, 2012, 13:37:35 »

Чашите и халките ни  girl_wink
http://album.svatbata.bg/ganchevi-love/bg/photos/245704.html

http://album.svatbata.bg/ganchevi-love/bg/photos/245703.html

http://album.svatbata.bg/ganchevi-love/bg/photos/245705.html

роклята
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1698/136808762914865115141344944221YbnsAJ5JasUnWJl06fSZ.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2912/16277218396344201461344944212mBtW0LRYYveKSEDMmSQM.JPG
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines