Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:24:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на _Ezra_ 08.09.2012  (Прочетена 82014 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 08, 2012, 12:19:37 »

Езра, пишеш пълна кръвна картина, а васерман направихте ли? Да не останете изненадани в последния момент.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 08, 2012, 12:41:47 »

Има си , да, но забравих да го спомена  good всичко е точно, спокойно  smile
Иначе подготовката е в разгара си, най-натоварено ще ни бъде сега; поръчала съм тейбълки и номера за масите (другата седмица ще ги получа), днес ще ходим да си изберем тортата и да вземем обувки на милото. Костюмът също е поръчан, роклята има нужда от 1-2 поправки.
По-сложно ми е за научаването на хорАта, избора на алкохола, окончателно колко гости ще бъдат, избора на прическа и фризьор (за последното ще се опитам днес да задвижа нещата).
Сватбен месец (почивка) вероятно няма да имаме, защото ни е доста трудно да се освободим от работа. Но важното е да сме здрави и да се обичаме, другото и то ще стане  heart сигурна съм!!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 08, 2012, 14:54:18 »

Честита тема-а ! Пожелавам ти лек и спорен финален месец и на финала-приказна сватба !
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 08, 2012, 15:23:30 »

Благодаря ти - и на теб, и на теб  yahoo
Може би повечето момичета са чели публикациите и не ми се иска да се повтарям, но ето на кратко историята ни  smile
Историята - Познаваме се ( и сме заедно) от почти 8 години, запознахме се чрез негова съученичка и около 2 месеца бяхме само приятели в началото. За наша годишнина приемаме денят на нашата първа целувка. smile Тя беше доста чакана от негова страна (но понеже е инатче, беше решил че ще чака аз да се реша първа).  twohearts

Предложението-Преди да се нанесем в новото ни общо (както и малко жилище)  smile   Връщах се от работа изморена, милото не ме посрещна (каза че имал работа) и още с влизането усещам някаква топлина (целият апартамент бе топъл). Отворих вратата и в спалнята (която имаше само легло все още) на пода върху един бял чаршаф бяха наредени около 100 от тези малките свещички във форма на сърце. Беше мн. красиво  yahoo    той се притеснявал да остави свещите (да не пламне нещо), затова не ме посрещнал. Докато стоях изненадана от многото свещи, той ми подаде (на колене) кутийката с пръстена... Помислих си, че се шегува и че не е истински (тъй като дълго време преди това бяхме споменавали, но той е искал да бъде изненада и да спрем да говорим за това, за да може да ме изненада; та аз се бях отказала че ще има годеж  nea  )
След като ме попита и като сложих пръстена се разплаках от радост, а той вика че сега няма да плача ... а аз `ее, ама не можах да се наплача като хората `   pardon  Бях много изненадана и се радвам, че все пак го е направил романтично. Той не си пада толкова по романтиката, но когато прави нещо важно го прави добре.  good

Официално се сгодихме - на 17. 07. 2010 с празненство на вилата ни и двете семейства, непринудено и весело беше и много хубаво се получи  Yes Yes



Ето и снимка
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1875/183152936519622874511344432134CC5fDBNgaPm5K7GRvXXb.JPG
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 08, 2012, 15:34:33 »

Много романтично предложение наистина..направо ме разчуства и мен  cray give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 08, 2012, 15:39:17 »

цвета,  yea
Преди малко ходих да питам за прическа най-накрая... изместих си часа за грима, тъй като едва успяха да ме впишат за прическата, но се надявам всичко да мине добре в крайна сметка и на двете места... малко ми е тегаво, но все пак дано стане  give_rose Сега трябва да мисля прическа и бижу за косата  smile danceg
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 08, 2012, 15:42:19 »

нашата първа целувка. smile Тя беше доста чакана от негова страна (но понеже е инатче, беше решил че ще чака аз да се реша първа).  twohearts

Хехе, това ми е тооолкова познато - сигурно, защото и на мен ми се случи girl_wink

Предложението наистина е много романтично, браво на мъжлето ти! Bravo

Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 08, 2012, 17:11:05 »

Езра, честита тема !! Ще следя с интерес какво се случва и как върви подготовката! give_rose
Утре и ние ще ходим да ни боцкат sad
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #23 -: август 08, 2012, 17:20:38 »

Езра, честита тема! Този месец всички мои любими булки се сдобиха с красиви темички! Какво ще правя без вас след сватбите? Пожелавам ти мечтаната сватба!   give_rose
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 08, 2012, 21:16:02 »

Езра, честита темичка и от мен, аз също чаках 8ми, за да отворя темичката ти biggrin

Предложението е било много мило и романтично, момчето ти получава 10ка smile Какво иначе сте взели до сега, има ли нещо, което все още да е останало за купуване или организиране?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 08, 2012, 21:32:46 »

Благодаря ви  give_rose дикси, не боли изобщо и е много бързо  smile
Флаинг, останаха за купуване доста неща (но все пак част от важните са купени), за сега се сещам за -
-бутилки за ракията
-колан за милото и вероятно копчета за костюма (други), още една риза за него
-обеци за мен
 Има и други, но в момента хич не се сещам  smile
Имаме си-
- халки
- чаши
- жартиер
-рокля и костюм
-обувки за двамата
- кутия за подаръци
- книга за гостите
- част от подаръчетата (за жените) и късметчета за хвърляне
- свещи
- шампанско, вино (които още мисля как да украся - сама ще го правя)
и още др. които сигурно пропускам
Като цяло мисля, че вървим добре  good
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #26 -: август 08, 2012, 21:48:57 »

Езра, да ти честитя темата и аз! Пожелавам ти вълнуваща подготовка! smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 09, 2012, 06:04:51 »

Много романтично предложение  twohearts
Между др и ние сме заедно от близо 8г и нас също ни запозна съученичка на мъжа ми  blum
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #28 -: август 09, 2012, 09:03:51 »

Честита темичка и от мен!
Най-страшното (за мен) боцкането сте го свършли  Hide. Аз още се ослушвам  blush
Исках да те поздравя с едно клипче с Митьо Пищова (Краси Радков), където се закача с едни момичета в публиката (Шоуто на Слави)  ...Фармацефткиии, мармацефткиии... funnytooth но от тук не мога да го намеря  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: август 09, 2012, 09:17:08 »

Честита тема на една сръчна булка! Да ти върви по вода подготовката, всичко да се решава бързо и лесно!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines