Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:03:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mariag 31.08.2013  (Прочетена 9933 пъти)
 
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #15 -: август 13, 2013, 13:29:42 »

Да докладвам и аз...
Правихме пробен грим и прическа в събота. Прическата беше добре, супер семпла, фризьорката беше готова точно за 15 мин smile Малко повече отнема сушенето на косата ми и оформянето на къдриците/пружинките, но мисля, че повече от 40 мин. в деня на сватбата няма да отнеме.
Гримът беше добре, в цветовете, които ми допадат, но по едно време започнаха да ми сълзят очите и не спряха докато не си махнах грима. Лошото е, че от това сълзене се размаза на горния клепач, но не беше от спиралата, а по-скоро може би от молива.
Мисля в деня на сватбата да и дам да ползва мои молив и спирала за всеки случай.
Иначе, освен това, не сме свършили кой знае какво.
Сглобихме част от подаръчетата за гостите, мама ще се занимава с остатъка:)
Утре съм на проба на роклята, че трябва да ми я стеснят.
Снощи бяхме 2 часа с Ди Джея и уточнявахме сценария и музиката.
утре трябва да дадем тейбълките да ги принтират и мислим да направим по 2 менюта на маса, за да знаят гостите какво има за хапване и пийване и да си решат дали искат да пропуснат предястията и да чакат основното примерно. Или пък да си хапват всичко, което много ме съмнява, че някой ще изяде толкова храна.
Сънувам често кошмари като повечето от вас, изглежда е нормално, хаха.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #16 -: август 20, 2013, 09:35:59 »

Марийче, как върви при теб? Всичко нарежда ли се по план в последните седмици? smile
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #17 -: август 20, 2013, 09:56:57 »

амииии вървиии:) подадохме документите в обредния дом миналата събота и няма връщане назад:) хихи

срещнахме се с фотографа, дадохме допълнителни неща на агенцията,
опитахме няколко различни вкуса торти и избрахме! оставих бъдещия съпруг да избере вкуса! хаха на мен ми харесаха всичките и си викам "Писна ми вече все да избирам и да си налагам мнението Wink хайде и той да има думата един път smile
Роклята би трябвало да е готова на 26 август (скъсена и стеснена).
Сега остава да започваме да редим хората по масите и да ги разпределяме по стаите в хотела. Малко започвам да се ядосвам на някои от гостите, защотото изведнъж започват да звънят, че ще водят децата, че съответно двойна стая не им върши работа и се налагат едни пренареждания! Иначе мисля, че се движим по график.
Мама отговаря за сглобяването на подаръчетата, имаме си етикети за ракийката, менюта за масите. Само ни остава да си украсим чашите ама това ще го правим с мама 2-3 дни преди сватбата като си отида към Търново.
Мама също отговаря за поръчването на пити, сладки, соленки за почерпка.
Ох, да идва вече! Не съм гледала прогнозата за времето. Искренно се надявам да не вали, защото ще ми разсипе всички планове и идеи:)
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #18 -: август 20, 2013, 10:13:28 »

Хехех браво на вас!
Колкото до тортата и при нас се случи нещо подобно, само дето аз съм спеца по сладкото и аз избирам вкуса, а той реши да са малки пастички във формата на тортата, която ще ни правят. То аз му оставих да избере и цвета на сватбата, ама той избра моя любим лилав  Bravo Затова пък аз му дадох сини шаферки!

Каква е роклята ако не е тайна?
Времето ще е бомба, обещавам ти!  girl_wink


Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #19 -: август 20, 2013, 15:06:40 »

Роклята е доста обикновена, семпла на една американска марка "Forever Yours". Исках да ти пусна линк, но сега чета по разни форуми, че спрели да произвеждат рокли вече, УЖАС! и чета някакви американски булки как им съобщили 40 дни преди сватбата, че изобщо няма да си получат роклята. Значи, ако ми се беше случило, не знам какво щях да правя. Хубавото там (в САЩ) е че има голям избор и ще си намерят нещо, но все пак е стрес! Ох, големи драми!
Бях си харесала една на Мори Лий с едно рамо и малка фуста, но ми се стори много тежка и се отказах. Честно казано не гледах много, исках нещо супер семпло и удобно, а от тях нямаше много. Че накрая казах хайде тая и това е. Даже по едно време, месеци след като я взех си мислех, че не ми харесва и исках да си търся друга, хаха, луда работа!
И на мен любимия ми цвят е лилав, но моя човек вече се е побъркал с това лилаво и категорично отказа това да е цвета на сватбата smile а и не се връзваше много с Рачев Резиденс.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #20 -: август 28, 2013, 11:12:05 »

А какъв всъщност е цветът на сватбата?  smile
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 31, 2013, 19:13:43 »

Честит сватбен ден!  Сватбаааа
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 31, 2013, 19:32:05 »

Честито smile  weddingday give_rose
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #23 -: септември 01, 2013, 09:26:47 »

Честита сватба! twohearts weddingday Бъдете много влюбени и щастливи! give_rose
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #24 -: септември 05, 2013, 15:25:07 »

Марийче, хайде честито от мен! Бъдете здрави и винаги влюбени каквото и да се случи! smile

Надявам се времето и при вас да е било перфектно както при нас! smile

Като гледам и ти още се съвземаш и не пишеш тук, но с нетърпение очаквам да прочета как е минал и твоя сватбен ден, паралелно с моя! smile Girl_hide
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #25 -: септември 09, 2013, 10:18:04 »

Malkabulka, страхотно беше всичко! хихи
Времето обаче не беше много добре по едно време, точно като идваха да ме вземат от младоженския апартамент в Рачев заваля един пороен дъжд! Ама аз нали си бях вътре, не ми пукаше:) Само май кумовете горките се понамокрили:)
Бях супер спокойна. В крайна сметка направихме тържеството вътре в Рачев, защото го даваха доста хладно през нощта в Арбанаси и наистина си беше. Получи се идеално. Нашата сватба беше малка и имаше достатъчно място вътре за танци. Украсата беше страхотна. Ди Джея ни беше уникален и танцувахме до 4 часа сутринта, а после продължихме до 5 на по винце и мезета:) Не ядох нищо цяла вечер, защото бях на дансинга постоянно. Бяхме подготвили 2-3 игри в случай, че дансинга опустее, но направихме само една, защото имаше много танци. Майка ми и баща ми стояха до 3 и половина сутринта и удариха голям денс:)
При нас нямаше медена седмица след това, защото съпруга няма отпуска, а аз вместо това ходих на минерални бани със сестра ми:) В петък (06.09) бяхме гости на сватба и си припомнихме толкова много неща, беше ни много мило, а и те ни включиха в програмата:) Супер беше всичко!
Благодаря на всички момичета за пожеланията. Пожелавам на всички спокойна и приятна подготовка, защото наистина си е голяма тръпка да си подготвяш сам някои неща, а може и всичко.
А сега back to reality на работа:(
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines