Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 03:39:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на miss™ - 08. 09. 2012  (Прочетена 54988 пъти)
 
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 10, 2012, 22:50:33 »

Очите ми се пълнят с Красоти, браво, Наде  give_rose
Бокала и виното са невероятни!!!Винаги съм харесвала изчистените и семпли детайли.С нетърпение очаквам цялостния завършек на Събитието  smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 11, 2012, 06:16:04 »

Благодаря за милите думи и прекрасните пожелания !   yea
Всичко е много красиво, нямам търпение да го видя сглобено и на едно място.
И аз нямам . То с толкова стаж във форума и толкова хубави сватби и креативни булки е лесно да подбера хубави неща, но пак остава съмнението дали всичко ще се получи така както си го представям smile

Вече съм готова с шаферските рокли. Имах малък проблем с роклите за малките, но открих много сладки и прекалено евтини (30лв) бели и изчистени (тази дума в последните 9мес ми е като второ име) рокли. Понеже ще имам и тийн шаферка, нейната рокля ще е лилава и за да се вържат поръчах от същият плат да направи една шивачка коланчета и вратовръзка за малкия шафер.
Костюма на малкият мъж също е купен на добра цена, около 60 лв, а размера е за момче 1кл. И роклите и костюма са от Малкия ЦУМ. Но не от щанда с булченски неща, а от един щанд с детски дрехи.

За шаферките ще взема кошници под наем. Късметчетата вече са купени за хвърляне след ГБ.

Kъсметчета от "Виолет" >>>>> http://www.violet-bg.com/ <<<<<
Само моите са в бяло и със сребърно цвете.

Чашите от @HOME

Бокала ми ще е стандартен сив бокал. Но е при агентката и ще го снимам с украсата като дойде Wink

Пръстените от Еспер , само нашите са без камъни понеже искам да го нося моя с годежния пръстен.

Много съм доволна от изработката. Единствено не съм доволна от надписа, реших да е машинен, а не ръчен и много съжалявам. Сватбения център в Младост го правиха, ами седи пенсионерски sad Успокоявам се, че няма да я свалям и няма да го гледам ...

Украсата ще ви я покажа тези дни като уговорим последните детайли. Питайте ако нещо пропускам или нещо ви интересува smile




Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 11, 2012, 06:58:19 »

мис, нашите късметчета са същите от виолет -златни, но за хвърляне са без цветето, изчистени, а с цветето ще ги сложим като подарък за всяка дама  smile smile Много са хубави!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 11, 2012, 11:58:25 »

Честита темичка! Всичко, което си показала, е много стилно и красиво!!!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #49 -: август 11, 2012, 12:15:39 »

От всеки твой пост си личи, че това е една добре премислена сватба. Всеки детайл си е на мястото smile

Miss, какво ще подарявате на господата?

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 11, 2012, 14:13:07 »

Няма да има различни подаръци smile Затова и може би ще се спрем на сладки за всички .
Колкото до избора на нещата, все пак имам дълъг стаж, доста сватби съпреживях, което също оказва влияние smile
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #51 -: август 12, 2012, 10:00:53 »

Мис, извинявам се за късното включване,  blush  но искам да ти пожелая всеки миг до заветната дата да е изпълнен с положителна трепетна емоция! Всичко, което си показала е толкова стилно и красиво!!! Много ми хареса тортата!!!  Bravo Абе, въобще очертава се страхотна сватба!!!  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 12, 2012, 11:45:53 »

Поръчахме тортите  danceg Тази която ви показах ще е с 5о парчета и още 100бр малки тортички с нашите инициали . Също така поръчахме торта за кумовете, която ще е ето тази . Като допълнително ще ми кажат дали могат да ми я направят, понеже борда е от тесто, а не е шприцована сметана  tease
Само се чудя тортата няма ли да е много семпла (сватбената) и дали да не и добавя някое цвете отгоре, но то пък сигурно ще се 'бие' с панделката. Някакви идеи идват ли ви ?
За тази торта говоря ... някакви подобни цветя се чудя

И да продължа с план графика ...
Прическа Стелиана Младенова
>>>>> Фризьорски салон SIN STYLE <<<<<
Прическата ще е сбор от тези

Грим Джулия Ангелова
>>>>> http://www.juliaangelova.com/ <<<<<

Украсата не успяхме да я уговорим тази седмица и ще я покажа по късно ...

 Offtopic Да споделя макар да знам какво искам и аз като всяка бъдеща булка за 8 месеца организация имам няколко  Плачещо момиче lacnl8 bqsnasym Но пък как иначе после ще се насладя на сватбата  bouncinggirl
« Последна редакция: август 12, 2012, 11:56:33 от miss™ » Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 12, 2012, 12:32:19 »

Много хубави неща си показала Наде, нямам търпение да видя снимки от големия ден.
По въпроса с тортата с панделка ми харесва много, в комбинация с цвете ми идва повече, но това е мое мнение. Нашата торта беше с живи цветя и изглеждаше страхотно.

Какво се чудиш за украсата?
Кой ще е фотографа?
Каква ще е цветовата гама на сватбата?  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 12, 2012, 12:57:55 »

А фигурка с младоженци на тортата не искаш ли ?Нещо лудо?На мен с цвете определено ми идва в повече.Може би ако е само едно тип кала ,в лилаво ще е по приемливо.
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #55 -: август 12, 2012, 13:16:01 »

 give_rose  и аз една идейка за тортата да дам, но само ако наистина искаш да добавиш нещо, на мен и така ми изглежда добре, изчистена, с акцент в/у лентата и декорацията. . . много елегантна . .

Достатъчно е, според мен, да вкараш още малко лилавко .. например там, където са белите сатенени лентички,  да ги замениш с лилави, но тънички, така всеки пласт торта ще е като с разделител от останалите и ще се вкара по още един детайл.  give_rose

Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 12, 2012, 13:40:41 »

Наде, аз предлагам една брошка върху самата панделка, ако държиш  на допълнителен акцент. Нещо от сорта
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 12, 2012, 21:04:10 »

Имам снимка на торта в лилаво с брошка и не седи хубаво  sad Може би накрая или ще добавя някаква фигурка или ще я оставя така  girl_wink Идеята да има само едно цвете също ми допада  pleasantry

Цвета на сватбата ще е слонова кост и лилаво. Почти сме готови с избора на украса, но все още не сме уговорили какво ще има по средата на масите, на мен ми се иска нещо такова , иначе самите маси си ги представям с такива панделки (следващите снимки са дело на агенката и ще са 1:1 само цвета ще е друг blum ) вместо с тишлайф по средата на масата, топки за тавана
и това е масата за тортата, моята ще е с лилави панделки вместо жълтите .

Фотографа и видеото ще са от Благоевград tease
DJ ще е DJ Найден Найденов.

Утре ще ви покажа и малките шаферски рокли, които трябва да са със сменени колани  blum

Остана ми да избера и подходящи обици, иска ми се нещо подобно  , без перлите, но не знам дали ще намеря същите/подобни  sad
« Последна редакция: август 12, 2012, 21:08:13 от miss™ » Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 13, 2012, 20:19:01 »

Наде разрових се специално за теб за лилави, може и пак да не ти харесат  pardon



Иначе като алтернатива на фигурки може с инициалите ви:

Поне твоята буквичка е по-интернационална smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 13, 2012, 23:51:15 »

Честита темичка и от мен!  heart
Аз малко късно се включвам, но с интерес ще отброявам с теб последните предсватбени дни. Нямам търпение да те видя като булка. Всичко показано до момента е прекрасно!!!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines