Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:30:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на miss™ - 08. 09. 2012  (Прочетена 54572 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: септември 10, 2012, 15:34:07 »

честито  heart чакаме разказчето  heart
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #136 -: септември 15, 2012, 17:31:13 »

Честито на младото семейство!

Бъдете много, много щастливи!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 15, 2012, 20:52:29 »

Благодаря на всички за милите пожелания  heart !
Надявах се като се върна от меден месец (почивка) да имам снимки от сватбата и да ги приложа към разказа, но още не са готови и ще има само  writer
Като цяло съм доволна от сватбеното тържество, накрая ще кажа и от какво и кого не съм доволна  diablo Единствено DJ и фотографа не ме разочароваха и изпълниха всичко което ми бяха обещали и се бяхме разбрали. Което пък от друга страна трябва да ме успокоява, защото те са и най-важните елементи в едно тържество и в това което остава след него  blum
След лирическото отклонение, да се върнем преди 7 дни ...

Денят започна рано. В 6:00 вече бях будна, искаше ми се да се върна в леглото под топлата завивка и сватбата да мине без мен. Хапнах набързо заради антибиотика, но не достатъчно като количество и после едва стигнах до колата  bad В 7:45 бях пред фризьорския салон, минахме да вземем един подарък със снаха ми и през това време звънна гримьорката-останала без кола  angry Разбрахме се да дойде с такси, понеже нямаше кой да иде да я вземе, дойде фризьорката  Makeup И докато обсъждахме как искам да ми е прическата, се сещам че воала е останал вкъщи  girl_impossible
 Offtopic до тук бях най-спокойния човек , след всички тези ситуации пак бях най-спокойния човек и целия ден ми премина в мислене 'кога ще ми стане притеснено и в корема ми ще заиграят пеперуди' ...
Бързо звъннах на брат ми да го видя къде е , понеже излязохме заедно от вкъщи и след 30 мин имах воал  yahoo Прическата стана бързо, за по малко от час. Грима отне 30 мин и в 9:30 вече бях готова и красива (и скромна)  angel
По път за вкъщи беше весело, понеже хората не очакват булките да карат и да се усмихват толкова широко . В нас вече започваха да подреждат масите. След това имаше снимка тук, снимка там. Облякох се и започнах да посрещам гости. Към 12:30 чухме клаксоните и аз продължавах да съм спокойна, даже ми се скарака да не седя на прозореца, а да се 'скрия'. А аз вътрешно умирах от яд, че пропускам купона пред вратата.  blum
Младоженеца подкупил брат ми с фалшиви пари, но той после им ги върна под предлог, че му трябват едри за музикантите. Нито младоженеца, нито кума се усетиха и за тяхно съжаление 'платиха' с истински пари макар и вече вътре .

Мъжът ми знаел, че няма да съм в моята стая и първо проверил при баба ми, след това заради мен и видеото се спря и пред моята стая, макар да беше наясно в коя точно стая съм  heart Бяхме му приготвили лимони, но толкова дребно нарязани (а и той обича лимони), че беше повече за купона, отколкото препятствие. Откри ме, снимахме се, закачих им бутониерите и баща ми ме изведе на кума. В моят акъл обаче беше кой е останал без бутониера и пропуснах частта с  cray на "Ела се вие, превива". След като всички имаха бутониери, поседнах на масата и изпих една безалкохолно с много лед  blum И да пия не се научих хохохохо Понеже сватбата се развива в два града, имахме доста време до тръгване (така бяхме направили програмата, че да не бързаме) . Към 14:30 изиграхме по някое хоро, аз си бях вдигнала шлейфа, но кума ме настъпи и скъса закачалката ( Offtopic след това в ресторанта имаше 'булката си шие роклята' blum ) и за мен хората бързо свършиха. Тръгнахме . На Дупница кума реши, че ще спира да гледа коли. И добре, че спяхме. Поглеждайки в огледалото виждам, че миглата ми се е отлепила. Спокойна ли казах, че съм била. Ето това ме изкара от спокойствието  star Набързо намерих кумицата и й дадох задача да купи лепило. Спряхме и преди Благоевград, някои пиха кафе, други като мен чупеха пръсти ще дойде ли лепилото, понеже с отлепена мигла сватба нямаше да има  tease Залепихме миглата и сватбата продължи .... В ритуалната зала аз настъпих младоженеца фук фук фук Той доста далеч беше застанал, опита се и той да ме настъпи и за малко да падна, но удържах положението. След това в църквата ритуала беше хубав, макар че пропуснах и не чух думите на единият поп, че трябва да слушам мъжа си  blush там забравиха да ми махнат короната  blum Кума, се справи обаче блестящо и не удари короните. След това се снимахме и поехме към ресторанта.

Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #138 -: септември 15, 2012, 21:13:30 »

Ей как точно те случих докато разказваш. Чакам с нетърпение остатъка от разказа, а също и снимки от медения месец.  girl_wink
Гледам, че е имало всякакви емоции при вас. Важното е накрая да ти останат хубави спомени за сватбата като цяло good
Жени ли ти се пак?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 15, 2012, 21:29:15 »

И там имаше захранване ... Който е имал афти може да си представи афта колко 1ст и парче погача със сол, като в един момент афтата се покрива със сол  bad Едвам преглътнах и едвам се сдържах да не  bad След това парчето с мед ми се видя още по ужасно и вече аха да  bad И докато преглъщам дойде  шампанското. Опитах се да го изпия, но вече положението беше трагично и дадох на мъжа ми да ми допие чашата, защото нали не е на хубаво да остава течност в нея  blum цял живот ще го помня това захранване smile
Седнахме на масата, аз си заших закачалката. И в един момент мъжа ми ми съобщава, че тортата я няма  angry цяла вечер бях спокойна, но миглата и тортата ми причиниха няколко минутен стрес  blum
След 10-15 мин се появи и вече бях спокойна . Тържеството беше весело, на мен ми мина като един миг. А седяхме около 7 часа в ресторанта.
Имахме изненада заря от родителите ми  heart изобщо не я очаквахме. Самите ние мислихме да има, но на центъра на Благоевград никой нямаше да ни разреши да я направим. Но за майка ми няма-няма и фирмата чието дело беше зарята, бяха успяли за седмица да извадят разрешително и имахме най-красивата заря  heart След това минахме да поздравим гостите. Всички се бяха постарали в избора на подаръци, което за мен значи много-понеже аз не обичам подаръци,които сама не съм си избрала и такива за отбиване на номера. Повечето нормално бяха в пликове, но имаше и няколко ваучера и прекрасна готварска книга. След това имаше хвърляне на букет/жартиер и торта. Около 2 часа сватбата в ресторанта приключи и всички се изнесоха към дискотеката, където ние се отбихме за малко. Но поне аз вече нямах сили, колкото и да се забавлявах, е голяма лудост да направиш сватба между два града. Но ако трябва пак да организирам моята сватба, нищичко не бих променила  tease


Няколко дни след сватбата, отлетяхме за Виена . Влюбена съм в града  heart Чист, красив и от всеки ъгъл дебне някоя интересна сграда. Хапнахме виенски шницели с картофена салата м м м м Пробвахме и Kaiserschmarrn. Взех си и смес за него и мисля да го изпробвам и на родна земя.
Разгледахме църквата Св.Стефан, изкачихме и кулата към църквата. Стълбите бяха вити и беше доста тясно, на няколко пъти съжалих че изобщо влязох  tease
Видяхме и Виенското кметството (много красива сграда, то нямаше сграда която да не ми хареса), Виенската държавна опера, Императорският дворец Хофбург,Музеите близнаци - музей на история на изкуството и природо-историческия музей (разгледахме само природо-историческия), Дворецът "Белведере", Пратера (повозихме се на Виенското колело, хапнахме италиянски сладолед и посетихме музея на Мadame Тussauds), Парламента, църквата Св.Карл и т.н. За три дни видяхме доста неща, но не успяхме да хапнем торта Сахер (сетихме се малко преди да потеглим за летището), да видим ЗОО и Дворецът "Шонбрун", но пък тъкмо ще имаме повод пак да се върнем там .

 Offtopic Тези дни ще кача малко снимки от сватбата и от почивката.
Ето една-две за нетърпеливите да ме видят като булка ....
1
2

Слънце, сватбата ми беше прекрасна, но се радвам че мина и се надявам повече да не се женя  Wink За разлика от повечето булки, аз се радвам че мина и повече няма да се ангажирам с организации.

Тези дни ще споделя и моя бял и черен списък, от кой съм доволна и кой ме 'разочарова'.НО Като цяло съм доволна, само ние с мъжа ми и майка ми забелязахме кой къде се изложи, всички гости останаха доволни, което прави и мен доволна.
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: септември 15, 2012, 21:45:44 »

 angry това с афтите е много неприятно,но въпреки това и всички останали моментни стресови ситуации си имала прекрасна сватба,а ти си била мноооого красива булка.
Виена е много красив град,поздравления за избора  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #141 -: септември 15, 2012, 22:00:52 »

Наде, честито мила !!!

Да се обичате и да бьдете заедно много, много години и от щастие и кьсмет да не се отьрвете !!!


Досега все не намирах подходяща картинка, с която да ти честитя (затова и се забавих, че тьрсех нещо специално), ама като каза за миглата много се смях и намирам, че тази е точно за вас - пурпурни рози, мигли и Менделсон  Wink

Разказьт ти е страхотен  smile Сьпреживях и аз емоциите, особено като познавам местата за които говориш, все едно бях там. С огромно нетьрпение чакам снимките.

А за Виена е просто супер, че сте отишли. Не знаех, че това ви е дестинацията за сватбено пьтешествие, но това е един от най-хубавите градове, които сьм виждала  heart heart heart Завидях ви благородно, представям си колко романтично е било  heart

Не мога да повярвам, че мина под венчило. Ти как се чувстваш като госпожа?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: септември 16, 2012, 09:18:22 »

Виена е подарък от зълва ми.  Girl_hide И в денят на сватбата разбрахме къде ще ходим smile
Да си госпожа, е като да си госпожица. Промяната е само в името, още не мога да свикна с него и се представям със старата фамилия.  blush
Колкото до миглата, добре че беше тя и тортата, че да има някаква тръпка. Понеже толкова спокойна никога не съм била. 
Картинката е 10х
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: септември 16, 2012, 12:41:29 »

Честито Наде, имали сте един страхотен ден! ПОжелавам ви да се обичате все така и за напред и да сте все така спокойни! И на зълва ти пожелавам да ви прави все такива, че и по хубави подаръци  blum
 :PТи казвала ли си къде ще ви е меденият месец?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: септември 16, 2012, 13:05:35 »

Все още не сме решили кога и къде ще почиваме  blum Може би ще го отложим за пролетта или Коледните празници, защото сега нямаме възможност да отделим седмица за почивка  pleasantry
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: септември 16, 2012, 14:27:53 »

Бял и черен списък или от какво не останах доволна и какво не ми допадна  Wink

Ресторант "Ален Мак"-гр.Благоевград   good NO
По неясни за нас причини, оставиха част от гостите без второ безалкохолно  crazy Неясни, понеже безалкохолното беше на ресторанта и ако за всеки имаше 2бр в към куверта, накрая при 150 гости платихме 250 безалкохолни  crazy
Предястието трябваше да е топено сирене и пил.хапки, но бяха дали обикновено сирене.

Сватбена Агенция "Далия"
good NO
Букета и бутониерите бяха хубави и това което исках, НО така и не видях брошката която бях купила специално за букета  NO Вместо нея имаше кристалчета, образуващи 'брошка'.
Танцовата формация която ми бяха обещали беше заменена с друга. Да, другата беше добра, но не беше това което исках.
Украсата по масите беше добра, но не видях лилави панделки по покривката. Също така ми поискаха 3 погачи за ресторанта, развалиха една от тях за разчупването. А всяка по отделно беше уникална с украсата си. 3-те погачи уж трябваше да се раздадат по масите, а нито една маса не получи погача.
Трябваше в ритуала със захранването да участват и двете майки, изрично намекнах преди ритуала, че държа на това. При влизане на майка ми и е било заявено 'вие няма да участвате, само свекървата'. Само заради доброто ми възпитание не прекъснах ритуала.

сладкарница "Йоанна"
good NO
Тортата и тортичките бяха много вкусни и на външен вид точно това което исках НО тортата трябваше да е в ресторанта в 16:00, а в 20:00 все още не беше дошла и никой не беше информиран ще дойде ли и защо я няма.
Прическа Стелиана Младенова
>>>>> Фризьорски салон SIN STYLE <<<<<
good NO
Седмица преди сватбата фризьорката замина на море да снима клип. Прическата ми я направиха в нейния салон, стана точно както искам НО аз я избрах защото ми хареса това което тя е правила като прически. Оправданието беше 10х- звъннал някой и казал, че сватбата се отлага  Blush
Грим Джулия Ангелова
>>>>> http://www.juliaangelova.com/ <<<<<
good NO
Грима се запази от 9 сутринта до 3 през нощта НО на 3 час миглата ми се отлепи. След като я залепих не мръдна, за цена от 100лв не очаквах да търся лепило и изобщо да се притеснявам как изглеждам.

DJ Найден Найденов
  good
Много сме доволни. Препоръчваме го и двамата с мъжа ми. Нямам забележки.

Салон Арети - Деметриос
good
Прекрасна рокля и воал. Отделно предлагат и бижута и всякакви дреболийки под наем. Препоръчвам ги с две ръце. Доколкото разбрах дават рокли под наем.
Подариха ми и обувки, които се оказаха най-удобните високи обувки, които съм имала. Модела е на Деметриос.

Фото/Видео
Ще дам отзиви след като видя снимките/диска  smile

Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: септември 16, 2012, 20:10:33 »

Наде, още веднъж Честито и тук  Flower
Желая Ви още по-щастлив, влюбен и устремен в желаната от Вас посока Семеен живот!
Най-важен е Твоят извод от сватбата, а именно, че не би променила нищо, въпреки перипетите  Bravo
Прекрасна си!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: септември 16, 2012, 22:02:31 »

За мен важното е, че гостите се забавляваха. Ние също, повечето неща в последствие ги научих, а тези в самият ден-някак не им позволих да ми развалят празника smile Но с времето остава само спомена с хубавите мигове и другото е, като подправка - да има какво да разказваме на внуците  pleasantry
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: септември 17, 2012, 09:19:32 »

Леле мила, това за миглата се чудех да се смея ли , да плача ли...  angry
Ако имаш време, разкости този пост и мини по темичките за грим, ресторанти и т.н., ще си много полезна! give_rose
А и кусурлия- късметлия, дано в живота ти върви гладко, като противовес на някои от сватбените услуги. smile blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: септември 17, 2012, 11:01:49 »

Страхотна булка! Bravo
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines