Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:49:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената тема на Mariquita 07.09.2012г.  (Прочетена 9325 пъти)
 
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« -: август 06, 2012, 15:58:17 »

Хайде мила и ти си имаш вече темичка    yahoo , в която да ни разказваш подробно за твоята подготовка, да ни покажеш всичко което си приготвила за големия ден.  Пожелавам ти спокоен предсватбен месец 







Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #1 -: август 06, 2012, 16:25:24 »

Честита темичка! Една булка по-малко на нашата дата  Girl_hide
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #2 -: август 06, 2012, 17:25:24 »

Честита темичка и от мен! Ето, че станахме 2 булки на тази дата smile  Bravo
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 06, 2012, 18:12:32 »

благодаря ви момичетаааа ... yahoo дааа, зайче, първо щяхме да сме на 16-ти (защото тогава се запознахме с милото) , но отпадна защото имахме малко промяна в графика и трябваше да заминем по - рано  . Но 7-ми също е добра дата, а виждам, че не съм единствената на тази дата. Супер щастлива ме направихте с тази темичка, благодаря ви искрено  yahoo yahoo give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 06, 2012, 18:39:07 »

Честита тема и от мен, Mariquita! Хайде започвай да я пълниш с детайли по подготовката, темата на сватбата, предложението за брак и всички онези неща, които те вълнуват предсватбено! Септември е любимият ми месец за сватби - и ние сме тогава, така че още веднъж поздравления!  give_rose
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 06, 2012, 18:59:02 »

Благодаря и на теб, Ивелка!
Сватбата ще е плажна, на остров Ибиса. Ще е в съвсем тесен кръг - от 7 човека. Нямаме детайли като сватбена ракия, кошнички с късмети и т.н., имаме само покани. Те са чисто бели в стила на сватбата. Ще ви ги покажа.
Запознанството :
Аз бях на дискотека с приятелки и забелязах, че един много добре изгледащ мъж ме наблюдава от време на време. Но без да се натрапва. След малко получих питие (същото, като това, което пиех)... веднага разбрах, че е джентълмен и е наблюдателен. Усмихнах му се и след малко той дойде при мен. Така се заприказвахме и си говорихме цялата вечер. След няколко дни се видяхме отново и вече знаех, че искам да бъда с него. Отначало малко му се дърпах, защото имах труден период и бях предпазлива, но той ме спечели с много кавалерство и му се отдадох някак си. Заедно сме от 4 години и се запознахме на 16 септември smile

Предложението:

Каза ми , че е резервирал места в един ресторант, в който много обичахме да ходим редовно.
Нагласих се, грим, тоалет и прическа и т.н. Сядаме в усамотено кътче, много романтично...Вечеряме. И след вечерята ми поднесе кутйка с пръстен златен.Каза ми че ме обича безумно и ме попита: "Ще станеш ли моя съпруга?" Казахх "ДААААА". Честно казано леко го подозирах, а и предполагам всеки би се усетил какво би следвало в такъв съмнителен момент.
След това отидохме в един клуб с най - добрите си приятели и се веселихме много заради събитието  yahoo

Днес си купих маша за коса, защото ще си правя прическата сама. Тези дни ще си купя и гримове, защото и тях отново ще слагам сама. Тъй като ще бъде плажна сватба ще бъда много естетсвена и с лек грим.

Само не сме доуточнили украсата, но това ни е най - малкият проблем - имаме едно сладко животинче у дома, персийско котенце , и се чудим къде да го оставим докато ни няма, че ще види зор милото без кака си.... дано някоя приятелка се навие.  angry
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 06, 2012, 19:01:07 »

Иначе тук в България ще имаме само църковен брак. С годеника ми сме вярващи и държахме да го направим няколко дена преди заминаването. А там ще си е подписването с фотосесията. Решихме да направим по - малка сватба, но само с най - близките хора, защото и двамата с милото не си падаме по - много големите тъжества с роднини, които не сме виждали от деца. А и имах мечтая да заведа най - близките си хора там, особено майка ми, защото никъде не е излизала извън БГ и това беше чудесен повод.
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #7 -: август 06, 2012, 20:25:36 »

Звучи прекрасно ..  Гледай ти какъв мъж си намерила много готино предложение и запознанство. изчетох го с интерес. yahoo ; С нетърпение очаквам още детайли покрай сватбата ти, просто сте си избрали страхотно кътче!Ние също искахме нещо подобно,но нямаше как да го осъществим. Каква прическа ще си правиш по точно ?Младоженеца как се чувства?Споделяй още каквото се сетиш.
А това на снимката ти ли си?
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #8 -: август 06, 2012, 20:42:02 »

Честите темичка!!! give_rose Само хубави емоции от тук до сватбата и още прекрасни след това  nazdrave
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 06, 2012, 21:03:17 »

благодаря момичетаааа, да аз съм на снимката.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 07, 2012, 06:55:10 »

Честита тема smile
Пожелавам ти лек и спорен месец и най-хубавата плажна сватба на финала :Р
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 07, 2012, 06:59:25 »

Честита темичка!Пожелавам много положителни  емоции до финала и една незабравима сватба  Party time
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 07, 2012, 07:50:17 »

Ахх, Mariquita, благодарим ти за тази прекрасна история стил "Сексът и града"  heart
Поздравявам ви за избора да вложите паричките в екскурзия до Ибиса за семейството, вместо да ги хвърляте за ресторанти и украси - много смело и умно решение!
От малка си мечтая да посетя Ибиса - имаше една сапунка, мисля че Дивият ангел се казваше с една прекрасна актриса (забравих й името), но играеше ролята на Милагрос, която беше влюбена в Иво. И накрая имаха меден месец на Ибиса, та от там се зарибих по това красиво и купонджийско място!
Пожелавам ти най-незабравимата и красива плажна сватба!  give_rose
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 07, 2012, 09:19:07 »

ivelka, този сериал го следях и го изгледах целия тогава, беше ми любим! С Наталия Орейро  heart
Радвам се, че избрахме точно този вариант, защото ако бяхме избрали да направим сватба тук нямаше да имаме възможност после да отидем на меден месец, а така и двете са в едно и то с близките хора. Е да, няма да е голяма сватба, но пък се надявам и снимките да станат хубави.
Благодаря много и на теб и на другите момичета!  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 07, 2012, 10:54:23 »

Честита темичка и от мен!
Много интересно сте го замислили good


* sea wedding.JPG (33.98 KB, 289x432 - видяно 2378 пъти.)
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 07, 2012, 11:50:40 »

Благодаря и на теб, муун, искрено благодаря !  yahoo
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #16 -: август 07, 2012, 14:23:34 »

Нямам търпение да видя снимки от сватбата ти, и прическата която си харесала и роклята. Сподели каква е роклята ти?  give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 07, 2012, 14:25:21 »

С малко закъснение..честита темичка...избрали сте прекрасна дата...и ние бяхме на седми  give_rose
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 07, 2012, 16:00:32 »

Благодаря вииии, страшно много ме радвате, благодаря за вниманието!  chee
Прическата ще е съвсем небрежна - ще придам обем и ще направя романтични плажни къдрици, а гримът ще е лек, естествен, не съм решила още какъв да е.
Днес си купих фон дьо тен и спирала и мигли, но все още не зная дали да сложа сенки.
Роклята е тип гръцка богиня, съвсем плажен вариант. Булото ми ще е дълго, много дълго, нещо в стил меган фокс... и тя имаше плажна сватба.
Тези дни ми е малко натоварено, защото си имам разни задължения, но като имам повечко време ще добавя още неща.
 yahoo
Активен
bul4iccccaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


« Отговор #19 -: август 07, 2012, 16:21:35 »

Честита темичка и от мен! Звучи вълнуващо... колко ли хора си мечтаят за сватба на Ибиса.. ааахххх, много си хубава и съм сигурна че ще си най красивата булка! Прелест! Ще чакаме още историйки, разкажи как те взе иска ли те от баща ти, вашите как реагираха? Супер интересно ми е
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 07, 2012, 20:43:36 »

Честита темичка и от мен!  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 08, 2012, 06:45:37 »

Честита темичка! Колко дни преди сватбата ще заминете и колко време ще останете там?
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 08, 2012, 09:27:09 »

Честита темичка и от мен  give_rose give_rose give_rose
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 08, 2012, 11:49:46 »

с малко закъснение, честита темичка и от мен, Mariquita  Bravo
Активен
chereshka
Гост
« Отговор #24 -: август 08, 2012, 17:29:17 »

честита темичка. пожелавам ти да имаш една незабравима сватба и да споделищ с другите булки тук прекрасни снимки и моменти. колко време ще сте на ибиза?
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 09, 2012, 16:51:53 »

Благодаря ви момичетаааа, не можете да си представите колко много ме радвате!
Иначе ще заминем един или два дена преди сватбата и престоят ни ще бъде около 5 дена.
Днес си купих бижута , от бяло злато съвсем нежни са и съм много щастлива с избора мисля че страхотно ще се съчетаят със роклята ми  yahoo
Момичета колко е хубаво да си булка пожелавам и на другите булки толкова силни емоциии
успях да навия всички да са в бяло майка ми си купи рокля но тя е по тип плажна.
вчера за малко да си подстрижа косата на фризьор ама добре че се спрях нали преди сватбата не се правят драстични промени.  tease
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #26 -: август 09, 2012, 17:18:30 »

А така ,добре 4е не си се остригала преди сватбата 4е щеше да пла4еш после .5 дена са добре, какво аз и толкова не можах да си позволя едно време. Супер ще е!Честито за бижутата! Да покажеш снимка smile
Честито и за роклята на майка ти smile
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 09, 2012, 20:31:05 »

Хайде честита темичка и от мен! Много вълнуващо звучи подготовката за вашата сватба.  heart heart heart heart
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 10, 2012, 17:54:20 »

Благодаря, благодаря, благодаряяяяяяяяяяяяяя  give_rose give_rose give_rose give_rose
Днес купих страхотни подаръци за гостите smile Тъй като гостите ми са много малко можех да си позволя по - скъп подарък - за всеки ще има по едно позлатено съндъче, вътре в него ще има снимка от сватбата (обща - младоженците с конкретният гост, който го получава), малка бутилчица с вода от ибиса, пясък и разни раковинки, картичка и разни мидички и т.н. абе много ще е готино  yahoo
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 10, 2012, 18:39:43 »

Еее, чудесни тематични подаръци си избрала Bravo
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 23, 2012, 08:08:26 »

Благодаря дамииии, извинявам се че почти не пиша, но просто нямам никакво време, а и да ви кажа няколко дена не бях сядала на компютъра и изобщо не ми липсваше... даже се чувствах по - добре.  pardon
Живот и здраве като имам време и желание ще седна да драсна нещичко . yahoo
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines