Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 18:23:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената темичка на snowy 07.09.2012г.  (Прочетена 46693 пъти)
 
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« -: август 06, 2012, 15:57:14 »

Хайде мила, честита темичка  yahoo
Започвай с разказите  и снимките   Bravo
Пожелавам ти спокойни дни до Големия Ден   heart give_rose
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 06, 2012, 18:13:02 »

Сноуиииии, честита темичка и от мен милааааа!! Пожелавам ти да си я напълниш с много хубави разкази и снимки  tease yahoo
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #2 -: август 06, 2012, 21:39:07 »

Честита темичка и само прекрасни емоции ти желая  smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 07, 2012, 11:01:07 »

Някой ме е изпреварил и дори леко е нарушил правилата beating, като е създавал темичката, но хайде, както и да е Wink
Мила соуи, честита темичка!!! Ти прочете моите разказив моята темичка, сега аз искам да прочета твоите тук, така че идвай тук и почвай да разказваш кое, как, кога Girl_sing


* il_fullxfull.222269321.jpg (48.53 KB, 600x600 - видяно 297 пъти.)
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #4 -: август 07, 2012, 12:13:40 »

Благодаря ви за темичката и хубавите пожелания  give_rose  give_rose .
Нашата история започна преди 11 години и половина в IRC . Милото се беше кръстило някакси странно и аз го заговорих, за да го избъзикам. Заприказвахме се и така няколко седмици се срещахме в интернет пространството. За първи път се срещнахме, за да му дам една книжка за AutoCAD. Явно още тогава ме е харесал, защото започна едно лудо преследване......... Тогава беше студент във Варна и всеки уикенд се прибираше, за да ме види. Успя да ме спечели и станахме гаджета, обаче твърде големия му ентусиазъм ми дойде в повече тогава и след около 2-3 месечна връзка се разделихме. Следва продължение.....
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 07, 2012, 12:24:08 »

Честита темичка и от мен! @}->--Спорна подготовка на финалната права,че то не остана  Сватбаааа
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 07, 2012, 12:58:39 »

Честита темичка и от мен  Bravo
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 07, 2012, 14:30:37 »

Честита темичка мила..пожелава ви една спокойна подготовка до големият ден. Историята, която си започнала е много вълнуваща и ще следя с интерес разказа ти  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 07, 2012, 14:57:38 »

честито , желая ти приятни мигове покрай подготовката и събитието ! give_rose give_rose give_rose
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #9 -: август 07, 2012, 16:12:02 »

Честита темичка!  give_rose
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #10 -: август 07, 2012, 23:26:14 »

Благодаря ви момичета за хубавите пожелания smile
Та да се върнем към моят любовен роман  heart . След като се разделихме, милото направи усилия да си останем приятели. Виждахме се за по кафе, излизахме на разходки, ходихме на кино, говорихме си за любовта, за настоящи и бивши наши гаджета. С една дума станахме си добри приятелчета. Само че той си имаше някакви намерения към мен и аз да ги потуша, започнах да му търся приятелка. Пробвах с няколко мои приятелки, обаче - не, все не ставаше. Явно не ме бива да съм сватовница smile И в крайна сметка пак успя да ме свали на 8ми март. Пак излизахме няколко месеца и съответно аз пак изпуших  tease и го зарязах.
Този път прие нещата доста по - спокойно, продължихме да се виждаме за по кафе ..................... и така около година и малко, докато майка му не я преместиха да работи в София и той замина за малко при нея на гости. Беше 18ти септември, когато той се върна и направо ме попита дали ще му дам още един шанс и аз казах - да. И така сме вече заедно почти 9 години.  Wink
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 08, 2012, 09:29:07 »

Честита темичка и от мен  give_rose give_rose give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 08, 2012, 10:01:40 »

честита темичка и от мен, дано всичко около организацията върви гладко и безпроблемно smile
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #13 -: август 08, 2012, 10:10:01 »

Привет на всички! По-нататък ще ви разкажа за годежа, предложението и подробнсти за сватбата. Сега съм изпаднала в лек логистичен хаос - халките ни ги изработват в София, роклята ми я шият във Варна, а нашата сватба е в Бургас smile
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #14 -: август 09, 2012, 10:10:29 »

Минавам набързо да ви споделя докъде стигнахме с подготовката:
Успяхме да купим:
- чаши
- костюм, ризи и обувки на младоженеца
- алкохола за сватбата
- обувки за мен
и май сме я докарали дотук smile Още нямам ясна идея за подаръците за гостите, колебая се между няколко неща...... Сватбата ни ще е вечерна, украсата ще е в лилавата гама, успяха да ми изработят една гъба с цветя като украса на масите, снимка ще кача довечера. Засега толкова ........ girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines