Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:04:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на JANET_1 - 01.09.2012  (Прочетена 44965 пъти)
 
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: септември 13, 2012, 17:20:07 »

Когато пристигнахме от ресторанта веднага ни посрещнаха и ни заведоха да си вземем глътка въздух!
Координаторката ни (Тотка) дойде ми каза искам да погледнеш ресторанта и ми кажи дали ти харесва.Понеже бяхме на 2-рия етаж ,аз го видях от високо и беше направо прекрасен,нямах думи  yahoo yahoo Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Всичко беше перфектно  yahoo yahoo yahoo
Починахме си около 20 минути ,в които имахме време за една студена вода,тоалетна,Ради да ми оправи грима(сложи ми само гланц и малко ме напудри smile )
През това време Тотка настани всички гости и дойде момента,в който трябваше да слезем по стълбите....
Всички гости бяха прави и ни ръкопляскаха  Bravo Bravo Bravo Bravo силно,много силно,а ние слизахме бавно и се наслаждавахме на този момент !
Застанахме пред арката и започна изнесения ритуал за сключване на граждански брак!Бях много усмихната и щастлива,докато в един момент станах усмихната,щастлива и с сълзи в очите,сълзи от щастие и от вълнение,думите които ни казаха бяха прекрасни,истински и мили  cray smile give_rose give_rose give_rose
Подписахме ние,после и кумовете,сложихме си халките и ГОРЧИВО, ГОРЧИВО,ГОРЧИВО,ГОРЧИВО,ГОРЧИВО!!!!!!!Беше страхотно...
Веднага направихме ритуала с разчупването на питата...Незнам как ни я бяха направили,но в момента,в който е вдигнахме и разчупихме тя стана на много парчетаи половината се разпиляха,цялата ми рокля стана в сусам и трохички  pardon blush blush ,чесно казано малко се притесних ,но малко  pardon
След това свекървата ни захрани,разбира се първо мен  girl_wink и после Данчо
Докато ме захранваше на мен ми се откопча една къдричка от роклята,която ми стоеше на раменете,докато да си я закопчая свекървата ме окапа с мед и станах точно като... няма да ви казвам със съсам,трохи и мед хахахаха  girl_wink girl_wink girl_wink
После моята майка захрани кумовете..
 и пристъпихме към ритуала на ритане на менчето и чупене на чашите...
Застанахме изпихме до дъно и буквално разбихме чашите в земята,след това дойде ред и на менчето (понеже на сестра ми на сватбата тя така ритна менчето,че изкъпа фотографа и апарата ми,аз реших да съм малко по внимателна,защото точно пред мен стоеше един наш приятел ,който също беше с професионален апарат)
та ритнах аз менчето и то само се залюля и не се обърна,така ли....
като го ритнах втория път освен ,че се търколи и преобърна аз облях във вода и момчето и апарата му хахахахха
После застнахме до арката и ДЖ каза ,че сега ще приемем поздравленията,всички гости минаха и ни поздравиха,беше страхотно да чуеш толкова мили думи от всеки един!!
След това ни настаниха на масата,не спирахме да се радваме и усмихваме,беше като в сън ,като в приказка.....
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 13, 2012, 17:36:13 »

ето и снимки на ресторанта


* P9018991.JPG (65.11 KB, 666x500 - видяно 433 пъти.)
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 13, 2012, 17:36:48 »

и още една


* P9018987.JPG (38.34 KB, 448x336 - видяно 541 пъти.)
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: септември 13, 2012, 17:38:07 »

 smile


* P9018997.JPG (49.92 KB, 560x420 - видяно 454 пъти.)
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 13, 2012, 17:56:41 »

Направо ни потопи в атмосферата :bravo:Кое цвете падна от менчето?
Страхотен ресторант, един от най-хубавите за сватба, а за украсата просто нямам думи.
А кога ще видим още ваши снимки girl_wink
Активен
MissBride
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #140 -: септември 14, 2012, 07:27:18 »

И на мен ми е интересно кое цвете е паднало от менчето?
Ресторанта е уникален!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: септември 14, 2012, 09:33:49 »

Чудесно! Украсата е била приказна просто! heart
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #142 -: септември 14, 2012, 09:35:43 »

Красива булка,страхотен разказ и невероятен ресторант  chee
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: септември 15, 2012, 20:02:33 »

Радвам се ,че разказа ви харесва ,сега ще го продължа  give_rose
...а за какво цвете говорите момичета... май нещо съм изпуснала  pardon
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #144 -: септември 15, 2012, 20:12:33 »

Цветето от менчето blum Хубаво ни разказа за веселата случка с апарата,ама ние сме любопитни и каква ще е първата ви рожба Girl_hide
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: септември 15, 2012, 20:23:03 »

...след като приехме поздравленията от всички гости се настанихме на младоженската маса.
Имахме време за малко за глътка вода,след което ДЖ откри сватбената вечер и даде възможност на кума да каже своето слово.
На дансинга излезнаха прекрасните ни кумове заедно с малка шаферка (тяхната дъщеричка) ,кума ни каза такава реч ,че на няколко пъти ме разплака,беше толкова вълнуващо и хубаво,беше просто прекрасно...
После дойде ред на първия ни танц,песента беше на Силвия Кацарова -Обичам те(искахме песента да е бг)
Излезнахме на дансинга и започнахме да танцуваме и да се радваме един на друг,гледахме се и се усмихвахме....Изведнъж паднаха върху нас 500 балона,беше разкошно,аз винаги съм искала да имам такъв дъжд от балони...
Всички се изправиха и започнаха да ръкопляскат ,беше невероятно....
след това имаше друга песен на която танцувахме с кумовете и най накрая се присъединиха и шаферите...
После дойде ред и на първата хороводна китка,която по традиция поведе кума!
След това се присъедини  и Николай Славеев,който се справи перфектно...
Към 22:00 започнаха ритуалите-хвърляне на букета и свалянето на жартиера и рязането на тортата...
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: септември 15, 2012, 20:25:35 »

Цветето от менчето blum Хубаво ни разказа за веселата случка с апарата,ама ние сме любопитни и каква ще е първата ви рожба Girl_hide
аз май съм изпуснала нещо,защото ние на менчето имахме само здравец sad
Ето това е нещото ,което не съм го знаела sad
Но нищо...
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: септември 15, 2012, 20:50:34 »

...след това отново имаше луда доза танци...обрачите от роклята ми се показаха ,трябваше или да ги отрежа или да ги издърпам,след като установих ,че не могат да се отрежат,координаторката ни ми ги издъпа,доколкото можеха да излезнат,роклята малко клюмна,но нищо фрапантно,а и толкова ми беше хубаво ,че дори не се притесних за секунда,всички ми казваха,че съм много красива и прекрасна булка,едвали щеше да има нещо ,което да ми развали вечерта..
Минко и Ники  си тръгнаха,разбира се първо говориха с нас,вече минаваше 00:00 ч.
Аз бях във вихара на танца,не ме интересуваше,че роклята ми беше без няколко обрача,че от многократно настъпване ми я скъсаха,веселях се на макс,имаше всякаква музика...
... а в един момент от към басейна влезна един чернокож младеж с обувки като на малкия Мук и започна да си денси в ъгъла...оказа се ,че той е в хотела с още около 150 съзтезатели по някакво бойно  изкуство (така и не разбрах по какво)
,но изведнъж дойдоха и още няколко и още няколко и си играеха в ъгъла и и само викаха : nice bride,crazy bride и се усмихваха,изглеждаха големи веселяци...
Към 2 часа гостите започнаха лека полека да си тръгват,останаха около 60-70 човека основно младежи,играхме като луди,всички се забавлявахме,заедно със спортистите (неканени гости smile )
ДЖ извика Данчо и го пита дали да пусне едно хоро и чернокожите щели да тръгнат,Данчо ми каза,че те не ти пречат даже се забавляваме..
И какво да стане ДЖ пусна една дълга хороводна китка и какво си милите ,че стана...
те видяха,че ни се хващаме за ръзе и ритаме нещо,играем и те решиха и те ....
такова лудо хоро стана,че няма да ви казвам ,беше много диво... толкова се радваха ,че са на бг сватба ....
Танците продължиха до към 3 и половина,след което всички бяхме много уморени,Дж пожела лека вечер на всички и така приключи сватбения ден...
Изпратихме си гостите.поне от ресторанта,първо разбира се напуснаха неканените гости и после другите...
След това пред хотела имаше малко разговори относно прекрасната вечер,всички бяха много доволни ... и най важното ,че ние бяхме още по доволни и щастливи  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: септември 15, 2012, 20:52:40 »

Всички ни пожелаха прекрасна първа брачна нощ...
и до тук свършва моя разказ ,за една изживяна приказка,за една сбъдната мечта,за един прекрасен миг от нашия живот...
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: септември 15, 2012, 21:09:05 »

Сега да изкажа хиляди благодарности към:
-На първо място на нашите родители ,че ни помогнаха тази мечта да стане реалност
-На нашите кумове,за това ,че са верни приятели и са до нас във всеки един момент
-На служителите в църквата "Света Троица"-там всичко беше перфектно и украсата и живия хор и самата церемония
-На ресторант Санкт Петербург,за прфесионализма им ,за перфектната храна,обслужване и отношение във всеки един момент
-на Фотографа ни Минко Михайлов,за това ,че ни караше да сме естествени и истински
–на видеооператора Ники Петров (студио Дит)-за това ,че ни караше да сме естествени и истински
-на ДЖ Мишо (от Асеновград) -за прекрасното шоу,което направи
-на Николай Славеев- за това ,че се погрижи за перфектното настроение
-на Тотка-сватбената ни координаторка ,за перфектно свършената работа,във всяко едно отношение,до последната минута от сватбата (тя направи и сватбената ни арка и икебаната на нашата маса)
–на Балоните плюс-които се погрижиха за украсата на ресторанта,която беше страхотна
-на Ради -гримьорката ми,която помогна да стана като истинска "кукла Барби",както ме наричаха всички гости
-На Ани -фризьорката ми,която изтърпя всеки един мой каприз и направи прическата ми прекрасна
-На оркестъра за извеждане,които се справиха прекрасно
... и не на последно място на всички гости ,които ни уважиха и се забавляваха с нас...
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines