Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:08:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на JANET_1 - 01.09.2012  (Прочетена 45327 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: септември 04, 2012, 15:03:18 »

JANET_1, честито! Пожелавам ви много щастие. give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 04, 2012, 16:00:27 »

супер снимки
Честито, желая ви безкрайно много обич и разбирателство  give_rose
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: септември 05, 2012, 10:06:40 »

Честито и от мен! Пожелава ви много любов, щастие, късмет и да не спирате да се гледате с пламък в очите!  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: септември 06, 2012, 15:58:33 »

Честито ! Пожелавам ви дълъг семеен живот, изпълнен с много любов, разбирателство и щастие !
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: септември 12, 2012, 11:00:45 »

Честито, миличка!
Обичайте се и останете влюбени един в друг завинаги!
Снимките са чудесни, чакаме ощеее Girl_hide
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: септември 13, 2012, 08:58:11 »

благодаря ви момичета за милите думи и хубавите пожелания  give_rose
Късно снощи се прибрахме от "сватбеното пътешествие" Бяхме първо в Банско,а след това на Елените...
...а сега ще ви разкажа как мина нашият вълшебен ден.....
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: септември 13, 2012, 09:22:12 »

На предната вечер преди сватбата до последено в къщи украсявахме и нареждахме мезета в плата,нашите само ме караха да ходя да си лягам ,а аз не и не smile ,просто не ми се спеше.И така докато се усетя беше станало 1 часа и си казах ,че колкото и да не ми се спи ще трябва да ляга,за да не съм като увехнала марулка на другия ден  girl_wink smile Писах по един смс на фризьорката и гримьорката вместо в 9 ,както се бяхме уговорили, да дойдат в 10
 Учудващо веднага  след като съм легнала съм заспала...
На другия ден се събудих в 7 часа без никакви аларми,бях се наспала и отпочинала,чувствах се прекрасно,свежа и заредена с много сили...
Бях много спокойна взех си душ и започнах да се мотая из вкъщи...До този момент още не бях сигурна дали ще съм с обикновена издухана коса и на къдрици...Чаках да дойдат момичетата и да започнат да не фризират и гримират lol)
Положението беше спокойно,докато в един момент татко каза ,че панталона на костюма му е къс и какво да правят отидоха да купуват отново нов костюм,въпреки това положението беше спокойно...
Момичета дойдоха точно в 10:00 без никакво закъснение,първо почнахме с прическата ,а на  сестра ми (нея я фризира друго момиче и 9 :30 беше готова) през това време Ради и направи грима.
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 13, 2012, 09:55:27 »

Нашите се прибраха с костюм ,аз бях почти готова с прическата и в 12 вече бях напълно готова!
Ради започна да ме гримира,а Ани започна да фризира мама!Малко започнах да се притеснявам понеже нашите гости бяха поканени кам 1:30 /2:00 часа и незаех дали ще успеем да се справим.Минко (фотографа дойде точно по план график в 13:45) ,той направи някоя снимка по време на гримирането.
Искам да ви кажа ,че всичко беше до последната минута,майка е гримираха докато не засвири музиката отвън!  girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 13, 2012, 10:15:18 »

Вече нашите гости бяха пристигнали,сестра ми и мъжа и са бяха погрижили за тях,част от приятелите ни дойдоха направо в къщи (по-точно момичетата дойдоха в къщи ,а момчетата отидоха в младоженеца)
.... Вече бях готова,облечена,фризирана и гримирана и точно в този момент чух някой да казва:"Идвааааааааааааааат"
О Боже сърцето ми се сви,ужас,незнам какво ми стана,седнах на дивана в хола (решихме да затискат входната врата и аз съм в хола,понеже там е най просторно,а на моята рокля определено и трябваше място)
Та седнах всички се наредиха около мен и чух музиката да свири....
Очите ми се напълниха със сълзи,сърцето ми биеше като лудо,не знаех  какво се случва  cray,всички ми казваха спокойно прекрасна си ,не се притеснявай не плачи...
Ради дойде до мен и ми каза не плачи не плачи ,мисли за моя труд ще си развалиш грима (с цел да не заплача smile )
В къщи започнаха да затискат вратата бяха 6 човека -исках да изпия една чаша студена вода,наистина в този момент не бях на себе си  girl_impossible girl_impossible girl_impossible,докато не започнаха да викат отвън :"дай,дай,дай,даййййййййййййййй,дай ....."
Аз само виках пуснете ги ще разбият вратата ,а те викат не няма да те дадем така лесно   Oh my ... Oh my ... Oh my ...  Продължавах да чувам как викаха отвън и в един момент душата му се отпусна,изведнъж се успокоих усмихнах се и започнах да се смея... и в този момент те нахълтаха вкъщи...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 13, 2012, 10:25:41 »

Ощееее danceg
Активен
MissBride
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #130 -: септември 13, 2012, 10:31:14 »

Как подробно си описала момента, когато са дошли и са напъвали вратата. Чакам продължение. Разплаках се  cray
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 13, 2012, 10:59:27 »

Някоя от момичетата затвори вратата на хола,за да може той да я отвори и тогава да ме види...и изведнъж той отваря вратата,спира се пред мен и ме гледа и ме гледа и ме гледа  Girl_hide целия беше вир вода ,остана без думи,единственото което каза бе:"прекасна си,обичам те "  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo  и само ме гледа,тогава някой каза: аааа без обувка как ще я вземеш, и в този момент той отвори сакото си и какво да изкара -един чифт домашни пантофки и каза: А обувки не ти трябват с тези пантофки ще ти е по удобно  tease tease tease и всички започнаха да се смеят...
след малка доза смях започнаха да търсят обувката и свекъра я намери.
Тогава моя Данчо клекна пред мен и  ми сложи обувката,а аз казах: о неее много ми е голяма,тогава той ми сложи една салфетка ,а аз пак : не не ми е удобно,тогава той извади едно пакетче с жито и стотинки и вика:я да видим сега може да ти е по удобно, а аз отново :не не ми е удобно .... ,през цялото време чувах как всички викаха : уоуууууу Брабиииииии,
най накрая Данчо се смили и извади парички започна да ми слага първо по 2 лева,после по 10 ,после по 50 и накрая сложи 1 х100 и аз вече казах: е така ми е по удобно  girl_wink
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 13, 2012, 11:13:17 »

И така ... изиграхме едно хоро пийнаха и всички излезнаха на вън,татко ме изведе и пред входа ме даде на Данчо,всички започнаха да пляскат и да викат     Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Направихме едно голямоооо и продължително хоро,беше много хубаво,просто прекрасно  girl_wink girl_wink girl_wink girl_wink girl_wink
Вече стана време да тръгваме за фотосесията ,дойде момента в който трябва да се кача в колата...
ужас застанах от вън и започнах да се смея,понеже бяхме със спортни коли ( бяхме с 2 еднакви коли в едната ние ,а в другата кумовете)
роклята ми е доста обемна .... ами сега или ще влезна или не  blush blush blush girl_impossible Данчо ми помагаше ,а на Ники (Ники  е видеооператора от студио Дит) му стана толкова смешно,че отвори шофьорската врата и започна да снима как влизам в колата  pardon Oh my ... Girl_hide .... трагнахме за фотосесията,всичко мина стахотно и много бързо,напрово не усетих как мина 1 час в снимки lol))
После тръгнахме за църквата....
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 13, 2012, 11:21:42 »

Стигнахме църквата всички ни очакваха,само трябваше да влезнем и да започне венчавката... Църквата беше украсена с живи цветя и бяло платно с листа от рози,имахме  и жив хор ,което допринесе за по тържествена церемония ,когато влизахме всички станаха и започнаха да ни снимат и да ни ръкопляскат  yahoo
Всичко мина за около 30 35 минути,много останахме доволни ,после се снимахме в двора на църквата и след това тръгнахме за ресторанта...
Активен
MissBride
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #134 -: септември 13, 2012, 11:34:48 »

Oщеее и по - подробнооооо....  yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines