Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:15:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на JANET_1 - 01.09.2012  (Прочетена 45135 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« -: август 01, 2012, 16:00:24 »

Мила JANET_1, остава месец до ГОЛЕМИЯТ ДЕН! Това е твоята темичка, която ти пожелавам да напълниш с много положителни емоции и весели разказчета! heart


* wedding-rings-22.jpg (34.21 KB, 400x300 - видяно 2576 пъти.)
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 01, 2012, 17:23:54 »

Честита темичка! smile Желая ти спокойна подготовка през оставащите седмици. Записвам се за да чета подробности около твоето събитие. Ще споделиш ли главните акценти? give_rose
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 01, 2012, 20:31:47 »

Честита темичка и от мен! Хайде, разказвай месец преди сватбата какво остана да свършиш и какво е вече свършено  danceg
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 02, 2012, 08:00:18 »

Успех в подготовката smile
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 02, 2012, 08:02:20 »

Честита темичка!Хайде идвай да разказваш докъде сте стигнали? Girl_hide
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 02, 2012, 10:01:49 »

Момичета благодаря ви за темата и за подкрепата през изминалите месеци!
Минахме през доста етапи повреме на самата подготовка!:))))
 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #6 -: август 02, 2012, 10:11:49 »

Честита темичка и от мен! Желая ти оставащия месец преди сватбата да бъде изпълнен само с положителни емоции smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 02, 2012, 10:19:38 »

Е, хайде, разказвай за етапите, нали затова съм ти я направила тая темичка - да ни разказваш, разказваш... Wink
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 02, 2012, 10:21:08 »

Честита темичка! Много положителни емоции през последния месец  tease
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 02, 2012, 10:23:37 »

Честита темичка и от мен!  give_rose
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 02, 2012, 10:26:31 »

Е, хайде, разказвай за етапите, нали затова съм ти я направила тая темичка - да ни разказваш, разказваш... Wink

Започвам lol) тъкмо изписах цял роман и на лаптопа му стана нещо и трябваше да го рестна  give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 02, 2012, 10:40:50 »

Ето как започна всичко между нас преди цели 7 години....
Когато се запознахме аз бях в 6-ти клас ,а той в 8 -ми,учихме в едно и също основно училище!Тогава това беше момчето,което ме преследваше по коридорите и винаги искаше да пием кафе lol).... Но аз никога не откликвах на поканите му pardon =]Това беше в продължение на една година,докато той не завърши и се премести да учи в професионална гимназия...и така нещата до там...
Докато един ден след две години ,когато аз бях в осми клас ,а той в 10-ти съдбата ни срещна съвсем ама съвсем случайно....и така след постоянни позвънявания по телефона и уж случайни срещи ние с него станахме  "гаджета" smile
Когато аз завъряих 11 клас той вече живееше в къщи!
И така дойде неговият бал,а след това и моя,прекарахме всичко заедно....
Луди тийнейджъри,луди глави хаха!
След като вече заживяхме заживяхме заедно ние знаехме ,че сме един за друг!
Не съжаляваме за нищо,знаем че така е трябвало да стане и сме щастливи! give_rose smile smile smile
И така живяхме си заедно ,говорили сме си много пъти за сватба и за деца..
И така до преди малко повече от една година,когато той ми предложи да се омъжа за него....
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 02, 2012, 10:52:55 »

Предложението за брак го получих  точно в 00:00 часа ,настъпването на рождения ми ден!
Бяхме на вилата на бъдещите ни кумове,единствено което те са знаели като изненада е ще имам прекрасна торта за рожденият ми ден и ...нищо повече!
Какво стана точно ама точно в 12 часа кумът пусна прекрасна песен,бяха заредили зари и той ми поднесе тортата.... с прекрасна червена кутийка на нея в формата на сърце...застана до мен отвори кутийката ,погледна ме  и каза:"Омъжи се за мен"....
и аз понеже съм доста емоционална ред сълзи ред сополи хахаха,гледам пръстена,гледам него единственото нещо ,което исках е да извикам "Дааааааааааааааааааааааааааааааааааа",така и направих....
той се просълзи грабна ме и не искахме да се пусне един друг.... girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love gu6 gu6 gu6
Прекарахме стахотна вечер,чак до сутринта...
Нямах търпение да се върнем в града за да разкажем на всички ,какво се е случило...Емоцията направо преливаше и в двама ни....
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 02, 2012, 11:05:13 »

Върнахме се и разказахме първо на родителите си... няма да ви казвам как се радваха с нас,блясъка в очите на всички,можеше да освети цялата зема gu6 gu6 gu6 Love girl twohearts twohearts girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Получих най-прекрасния пръстен на земята точно такъв за какъвто съм мечтала!!!Всички много се радваха!:)
Малко след това направихме годеж ,прекрасен с всичките ни близки и нашите приятели,беше прекрасно....
И така започна една луда подготовка за сватбата,някой от нещата ми бяха на ясно понеже сестра ми се беше омъжила 2 месеца по рано...
Но все пак още август месец 2011 почнахме да обикаляме хотели и ресторанти искахме като влезнем и да си кажем ,че това ще е нашето място...
Обикаляхме,обикаляхме и за последно оставихме Санкт Петербург,вече бяхме отчаяни понеже нищо не ни грабна от първия път...
Докато не влезнахме в Санкт Петербург,само се погледнахме хванахме се за ръце и в един глас си казахме това ще е ....
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 02, 2012, 11:11:13 »

След това запазихме фотограф - Минко Михайлов,видео Ники Петров,дж –Мишо,оркестър за извеждане,Росица Пейчева (която за съжалени няма да присъства,понеже  и насрочиха операция за 14 септември,има проблени със здравето и участието и се отлага)Но сега сме запазили Николай Славеев така че ще имаме и дж и певец...
Поръчахме поканите,раздадохме ги и сега до 1-2 дена ще почвам да знаня по телефоните за да ми дадат окончателен отговор за присъствие на сватбата.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines