Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:35:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Josephine - 01.09.2012  (Прочетена 56974 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 10, 2012, 21:18:38 »

то вече е решено разпределението и 4мата родители ще са на една маса, там няма мърдане, просто приятелката му ще е на друга маса....искаше ми се цялото му внимание да е ангажирано с нас, все пак голямото си дете жени, ама то ще е раздвоено  sad
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #46 -: август 10, 2012, 21:53:48 »

Честита темичка!
Много спокойствие  до Сватбения ден! Наслаждавай се максимално на всеки миг . .
 

пп. Много свежа идея за украса, много слънчева . .
Очаквам с нетърпение да видя и Роклята!

Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 11, 2012, 08:49:46 »

благодаря ти мила, роклята ще я покажа след сватбата че да не стане някой сакатлък, милото от време на време разглежда тук и се интересува какво пишем smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 11, 2012, 09:12:02 »

това ни е идеята за сватбената торта:


а това е идеята за торта за кумовете, само че тия топченца отгоре няма да ги има, а ще е надписана, честито кумуване и датата на сватбата ни smile
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 11, 2012, 10:33:42 »

Josephine, мила не се ядосвай с родителите. Имам чувството, че от вълнение почват да се държат леко неадекватно - и при мен има проблеми, но важното е да им се отдава мн. мн. внимание Wink
Халките ви са станали страхотни! Да си ги носите със здраве Wink)
П.С.
Ти от Бургас ли си по принцип? Защото вчера бях на козметик(във Варна) и козмечиката като и казах, че ще се омъжвам и каза, че  ще омъжва щерка в Бургас  на 1ви Септ.,и пак за някакъв затворен комплекс ми говореше и тн Wink)) Просто ми стана любопитно smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 11, 2012, 10:58:48 »

Josephine, идеите за тортите са чудесни, стискам палци и изпълнението им да се получи супер good А тази за кумовете - на мен лично и така си ми харесва с перличките отгоре Wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 11, 2012, 11:50:45 »

Josephine, мила не се ядосвай с родителите. Имам чувството, че от вълнение почват да се държат леко неадекватно - и при мен има проблеми, но важното е да им се отдава мн. мн. внимание Wink
Халките ви са станали страхотни! Да си ги носите със здраве Wink)
П.С.
Ти от Бургас ли си по принцип? Защото вчера бях на козметик(във Варна) и козмечиката като и казах, че ще се омъжвам и каза, че  ще омъжва щерка в Бургас  на 1ви Септ.,и пак за някакъв затворен комплекс ми говореше и тн Wink)) Просто ми стана любопитно smile

хахахах, нямам майка козметичка (за съжаление  blum ), така че някоя друга ще да е била smile
Josephine, идеите за тортите са чудесни, стискам палци и изпълнението им да се получи супер good А тази за кумовете - на мен лично и така си ми харесва с перличките отгоре Wink

ами да ама като има перлички няма как да надпишем надписа.....знам ли?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 11, 2012, 15:16:24 »

 give_rose много е хубаво всичко!!! чашите ви са напукани, а имат ли нещо златно (мн ми приличат на нашите)  smile
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #53 -: август 12, 2012, 12:34:16 »

Josephine,
не мога да се нарадвам на  идейките ти smilesmilesmile yahoo yahoo yahoo
Всичко е страхотно и аз искам всичко да е в слънчогледи - невероятно красиво и свежо е  smilesmilesmilesmilesmile И шампанското и чашите, и свещите - страхотни са
моля те сподели за сватбения букет, аз гледах букети от слънчогледи + маргаритки+ гербери. А украсата в ресторанта каква ще е ?
Аз дори снимката на тортата с 2те сърца също съм си свалила smilesmilesmile.  Комплекса е страхотен - ще имате ли изнесен ритуал около басейна ?
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 12, 2012, 17:38:23 »

Josephine,вкарах се във филма съвсем.  give_rose Ама явно се побърквам сама вече...  blush
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 14, 2012, 13:17:06 »

_Ezra_, няма нищо златно в тях, стоят като напукани, а като се напълнят с шампанско с балончета и бляскат много красиво, пречупва се светлината от питието и начупеното стъкло smile

Lady_sunflower, за букета аз искам да ми е абсолютно изчистен изцяло и само от слънчогледи, с къси дръжки и отдолу дръжките обвити в зелена или жълта пандела, или пък смесено...нещо подобно:


dixie, нямаше да е лошо наистина майка ми да беше козметичка, щях да си ходя при нея smile Не му мисли, ако много си се филмирала, мисли си че съм това момиче с майката козметичка и това е, поне така ще ме запомниш  tease
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 14, 2012, 13:21:15 »

Josephine, миличка, много хубави букети си показала Bravo Замислям се .. ако са по-малки цветята дали няма да се получи по-добре? scratch one-s head Не знам дали въобще е възможно по-малки слънчогледи, но това ми дойде първосигнално като видях снимките pardon
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 14, 2012, 13:24:56 »

те реално ще са по-малки, защото ще са декоративни...затова пък ще са по-голяма бройка...Поне така ми обясниха, още не съм ги виждала тия дето ще ми ги внесат от Холандия...

а другото което се сетих от вчера сме без танцьори за пиле и торта....красота...сега умуваме разни варианти smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 14, 2012, 13:37:40 »

Ако са по-малки слънчогледите даже по-добре ще се оформи красив букет, така че супер give_rose
А за танцьорите - като резервен вариант може да помислите кой от гостите е по-чевръст в крачката и да го помолите - на младоженците не се отказва girl_wink Щом моя мъж не можа да откаже на сватбата на нашите кумове(а той тогава изобщо не умееше да танцува разни хорА  ръченици...)
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 14, 2012, 13:58:03 »

ами май нямаме някой чааааак толкова чевръст......айде пиле и торта ще ги оправим, ама тези танцьори щяха да ни танцуват и на посрещането, а него надали ще успее някой чевъст да го изтанцува sad
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines