Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:47:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Josephine - 01.09.2012  (Прочетена 56959 пъти)
 
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 10, 2012, 09:54:50 »

Очертава се една много хубава слънчогледова сватба  blum  Bravo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 10, 2012, 10:14:45 »

Миличка, страхотни са нещата - много, много ми харесват! Особено украсата на свещите heart
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 10, 2012, 10:26:34 »

благодаря ви момичета, пожелавам си не само сватбата ни да е слънчева, но и дните след нея smile
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #33 -: август 10, 2012, 10:45:41 »

Всичко е много красиво и добре съчетано! Зная че си бургаска булка, но къде ще бъде тържеството - май съм го пропуснала? Успех в подготовката!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 10, 2012, 10:54:30 »

в Слънчев бряг ще бъде, за съжаление не можахме да се вредим за Бургас защото на всякъде беше или тясно или заето...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 10, 2012, 11:04:01 »

Еййй госпожичке, ще ти дърпам ушите - защо не си казала, че сватбата ще е в Сл.бряг? beating На мен Бургас ми е слабост от малка heart
Хайде сега кажи кой ресторант и т.н. Girl_sing
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 10, 2012, 11:07:53 »

Муунче, в темата на Бургас си споделях мъките покрай ресторантите и че окончателно се спряхме на Слънчев бряг. Комплекса се казва Съни бийч хилс, той се води апартхотел, с апартаменти разпродадени на англичани и руснаци които ще ползваме за спане. Ето малко info:
http://www.youtube.com/watch?v=POvEMkeL0qg
http://www.youtube.com/watch?v=BuKewYc-Mz0&feature=relmfu
« Последна редакция: август 10, 2012, 11:09:48 от Josephine » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 10, 2012, 11:12:05 »

а ето и снимчици:
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 10, 2012, 11:18:30 »

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 10, 2012, 11:35:41 »

Дам, знам го - наистина е огромен!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 10, 2012, 11:46:30 »

това ни беше опцията smile така че каквото такова smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 10, 2012, 15:50:51 »

много ми стана кофти снощи като се бяхме събрали в къщи да обсъждаме гостите и настаняването, майка ми и баща ми са разведени от 5 години и баща ми от 3 години си има приятелка, майка ми няма половинка. Майка ми твърдо не искаше да каним въпросната жена, баща ми искаше да я поканим и да присъства. Аз по-скоро не исках да я каним, не за друго а защото майка ми ще се чувства супер неудобно и няма да й е кеф от цялата ситуация, като я знам колко ги мисли тия неща. Бяхме оставили на баща ми да реши дали да я взима или не приятелката му и той нищо не каза. Аз бях решила че няма да идва тя и снощи я нямаше в списъка, той пита защо я няма, че трябвало да присъства тя....и се обясняваха доста време дали да идва или не...всеки си държи на своето... На мен ми стана толкова кофти, все пак и сватовете седят на масата хората им стана неудобно, чудят се къде да се заврат, направо не знам, аз се чудех къде да потъна....Въобще не трябваше баща ми да разисква това нещо точно тогава, ако е искал да е казал до сега....в крайна сметка след много мрънкане тя ще идва, но ще е на друга маса, а баща ми ще е на родителската маса...Кажете ми какъв е смисъла от това, или баща ми ще обикаля нон стоп до другата маса и ще зареже родителите, или тя ще се чувства супер тъпо сама....абе идилията е пълна.... Просто много ме натоварват последно време и ми идва в повечко напрежението.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 10, 2012, 15:54:43 »

разбирам те и при нас родителите или част от тях създават грижи.  give_rose В крайна сметка, ако не те плащат за ресторанта, както  избраха да е в нашия случай родителите, наложи своето виждане !
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 10, 2012, 15:57:23 »

ами точно до тях исках те сами да решат, а не аз да им се налагам, специално на родителите....
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 10, 2012, 19:30:42 »

Мила, аз съм в същото положение, с тази разлика, че майка ми ще е с приятеля си, а баща ми - сам. Все още не сме взели решение какво ще правим, бях решила да ги сложа на една маса с останалите роднини, но се оказа, че чичо ми (брат на баща ми) и братовчедите ми няма да могат да останат и така баща ми ще е сам на масата с роднините ми по майчина линия и се отказах.

Според мен не се притеснявай да сложиш твоите и неговите родители на една маса, защото това е единственият логичен вариант, дори и да обикаля по масите, никой няма да забележи, защото на сватба лудницата е пълна и, живот и здраве, всички ще танцуват и радват и на никой няма да му пука дали баща ти е с приятелката си.

Забравих да кажа - хотелът кърти, много е красиво и със сигурност снимките ще са уникални и гостите ще се зарадват много  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines