Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:21:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Josephine - 01.09.2012  (Прочетена 56953 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 07, 2012, 19:15:26 »

Много ви благодаря за темичката момичета и за страхотните пожелания! Всичко по сватбата върви бавно но славно, напредваме с всеки изминал ден smile Днес взехме халките, много ги харесвам и съм доволна от изработката, гледахме за торти, но ни застреляха с цени от 4 и 5лв на парче, защото в Бургас цените са вдигнати от половин месец sad На 15ти имам пробен грим и прическа, тогава ще си правя и кръщенето smile Роклята ми ще е окончателно готова четвъртък както и другите детайли, шампанско, чаши, свещи и др.

Общо взето ви нахвърлях основните неща за които се сещам, утре ще мога да пиша повече понеже днес закъснявам за собственото си парти защото съм рожденичка smile Така че изчезвам да купонясваме tease  Makeup Torte
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #16 -: август 07, 2012, 20:17:08 »

Честита тема и от мен, успех в подготовката, за прекрасния сватбен ден smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 07, 2012, 21:09:33 »

Честит рожден ден тогава! smile Пожелавам ти много здраве, щастие, любов, успехи, спокойствие и един прекрасен, незабравим, уникален сватбен ден, пълен само с положителни емоции!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 07, 2012, 21:17:28 »

Ейй най-сетне се появи нашата булка! blum
Честит рожден ден, мила, бъди много щастлива, обичана и преуспяла жена и не спирай да мечтаеш никога!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 08, 2012, 00:12:29 »

Благодаря ви момичета! Купона наистина си заслужаваше ;-) Беше много весело! Сега вече ще лягаме, но утре ще разказвам повече smile
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 08, 2012, 17:19:53 »

Josephine, честита тема! Много съм нетърпелива да видя халките ви!Пожелавам ти спокойни последни приготовления и един незабравим сватбен ден! smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #21 -: август 08, 2012, 17:22:33 »

Ех, адашчееее!!! Толкова се радвам за теб! Трепетно ще следя цялата подготовка. Бъди спокойна, уверена, щастлива и се наслади на момента!   Curtsey
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 09, 2012, 07:39:18 »

ще кача халките в моята галерия да ги видите smile

p.s. ама май ще е по-късно или довечера защото съм си забравила флашката в къщи на компа и ги нямам тука sad Сега мога да кача поканите за родителите smile
« Последна редакция: август 09, 2012, 07:45:57 от Josephine » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 09, 2012, 10:16:09 »

Миличка, нещата в галерията ти са прекрасни! Тези слънчогледи придават такава свежест и настроение!!! Става ми слънчево като ги гледам Sunshine
Чакаме и другите нещица, а тази флашка не я вади изобщо от чантата blum Wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 09, 2012, 10:20:58 »

тя принципно там стои но снощи я закачих на домашния комп и я забравих там smile Като се върна ще обновявам галерията smile мерси за комплиментите  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 09, 2012, 18:16:32 »

момичета качила съм в галерията халките ни, както и на младоженеца ризата с дългия ръкав и вратовръзката smile Качени са и бутилките за ракия които съм направила с декупаж smile, както и гривничките за шаферките. Скоро ще кача и другите детайли smile

Днес бях на втора проба на роклята, всичко е завършено и ми харесва, остава само да ми пристигнат поръчаните обувки за да може да я отрежем роклята по обувките заради височината им smile
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 09, 2012, 20:09:25 »

Хей, честита темичка и от мен. Адски много ми хареса вратовръзката на младоженеца. В нашата сватба акцента ще е зелено smile.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 10, 2012, 08:30:55 »

мерси Дора, при нас е зелено и жълто акцента smile Днес ще кача и още снимки, малко по-късно smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 10, 2012, 09:04:02 »

Josephine, много са ви хубави халките Bravo А вратовръзката на младоженеца направо е трепач! Много хубави цветове и много хубава комбинация! И с декупажа си се справила блестящо Bravo Хайде, показвай и останалите неща give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 10, 2012, 09:43:17 »

Момичета, качила съм още снимки в галерията на детайлите ни smile

Бях и на втора проба на роклята, много съм доволна, но засега няма да качвам снимки, че уж я пазим в тайна от мъжа ми smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines