Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 16, 2024, 21:53:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Josephine - 01.09.2012  (Прочетена 61518 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #90 -: август 22, 2012, 11:44:28 »

Жозефинче, сладичко...малко ме е срам, че чак сега се включвам в твойта темичка - прости ми. Прочетох всичко по подготовката ти на един дъх ....за жалост не мога да видя нещата от галерията ти вече, но пък другите които видях са страхотни - ще имате прелестна слънчева сватба smile
Успешни и безпроблемни последни дни по подготовката......
Никъде не прочетох ще имаш ли моминско парти?
Какво още остава да направите?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 22, 2012, 11:45:51 »

Лейди сънфлауър...знаеш ли че ми дойде идея да сложа в бурканчетата малко лешници или орехи сурови, става много интересно, но се усетих твърде късно и вече всичко бяхме напълнили, така че поне на теб мога да ти дам добра идея smile

ето малко снимки на обувчетата:
https://www.dropbox.com/s/1ac3h8qx6ofadru/IMG_0636.JPG
https://www.dropbox.com/s/nolc9sazp1empxj/IMG_0638.JPG
https://www.dropbox.com/s/r4h8lzg9rzs2dbj/IMG_0642.JPG
https://www.dropbox.com/s/ces3hngakp3stc4/IMG_0647.JPG
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 22, 2012, 11:49:03 »

Сноу, няма проблем мила, добре дошла  give_rose

За повечето неща от галерията има снимки тук: https://www.dropbox.com/sh/trsj45a2xrijasd/8WRbTQcn0p
Можеш да им хвърлиш едно око smile

А колкото до моминското исках да е предния уикенд, но за съжаление се наложи да бачкам, та не стана...сега го мисля за тази събота но пък няколко приятелки вече отказаха защото са заети....не знам освен за петък да го преместя...то не е нищо ангажиращо, защото няма кой да ми го организира, просто да кажем че ще пием по едно някъде и после ще потанцуваме....само по женски smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #93 -: август 22, 2012, 11:56:55 »

Josephine , от къде намерихте слънчогледите? Хубаво, че пусна линк, бях позабравила поканите и бутилките.  Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 22, 2012, 11:57:56 »

всичко е красиво, но шишетата и кутията за парите са уникалнии good
Много труд, дано се оцени от гостите подобаващо! chiburashka
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 22, 2012, 12:00:45 »

честно казано точно кутията за пари ми е най-ужасната от всичките...прекалено ми е претруфена нещо ама вече не ми се занимава с нея smile

Слънчогледите са различни видове на различни цени, едни взех от един склад за сувенири, други взех от цветарски магазин, трети поръчах от чужбина...и така smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #96 -: август 22, 2012, 12:06:46 »

Ти пък, формата на кутията е трепач! Дано стане ясно за какво е, защото аз реших, че вътре има бонбони. И че трябва аз да си взема нещо, а не да пускам нещо  Wink, докато не я разгледах в едър план.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 22, 2012, 13:21:32 »

хахаххахаха ще ме умориш от смях  Bravo

След нас ще върви някоя шаферка с тази кутия и ще стане ясно за какво е като я поднесат към пликчетата на гостите smile  danceg
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #98 -: август 22, 2012, 15:44:41 »

Josephine,
Може лешниците и орехите да ги вмъкнеш в  украсата (заедно със слънчогледите). Аз да ти кажа си мислех в украсата да има слънчогледи + грозде или ябълки. като символика за плодородие  (сиигурно звучи глупаво, но в понеделник ще го обсъждам с флористката). Бях гледала снимки на украси: цветята са слънчогледи + гербери, а отстрани свещи (бели, по -скоро екрю)  и кафе на зърна. Аз да ти кажа на края може и украса по масите да нямам, че всичко опира до пари, но съм гледала много снимки  blush  pardon pardon.
Като седна спокойно тези дни, да пиша в моята тема, ще ти пратя линкове и с много слънчогледи
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 22, 2012, 15:50:45 »

пусни в разни линкове с това което ти допада, а аз може да ти пусна някой снимки, защото съм преровила целия нет.....стига да ни съвпадат вкусовете smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 22, 2012, 15:56:47 »

Aу как съм пропуснала темата. Записвам се и обещавам тези дни да намеря време да прочета темата и да се включа адекватно в нея smile
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #101 -: август 22, 2012, 16:13:29 »

Знаеш ли, че шишетата ще са ни еднакви - един приятел предложи да ни даде много такива и половинката ми е ОК (той ще избира алкохола и шишетата за него, защото аз не съм ценител много много)
 Ти със салфетки и лепило ли ги направи твоите - много са яки? А виждам че и капачките са сменени, нали? и Щампанското ти е супер яко!
Пращам ти  линкове на лични
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #102 -: август 22, 2012, 16:42:00 »

Страхотни обувчици, чак леко завидях, че не намерих такива златисти  Ashamed Резервните ми са със същата шарка на тока и това ме убеди да ги купя.
Радвам се, че си качила толкова много снимки - сега ще понапълня очи. Има толкова слънчеви неща там  heart

Lady_sunflower, виж, че още преди бая години букета на Виктория Бекъм е с ябълки. Идеята ти е  chee
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 23, 2012, 07:52:21 »

Lady_sunflower, шишетата сме ги украсявали със свекървата с декупаж, със салфетки и с лепило и лак smile А капачките съм ги боядисала с акрилна боя (която попринцип ползвам за декупажа на други неща )

Alichka , обувчетата ги поръчах директно на място от Кобел, където ги шият, защото мерките на крака ми са по-нестандартни....харесах някакъв модел, избрах цвят, исках и камъчета и така smile Много съм доволна, удобни са обувките наистина!!!

miss™ добре дошла и приятно четене smile

честно казано ми се искаше в началото с повече неща да се заема да си ги майсторя аз, защото много обичам да се занимавам, както и имах такива идеи обаче бяха доста времеемки, но нямам времето за съжаление, добре че се обърнахме към агенция за някой неща, за да станат по-бързо работите smile Доволна съм smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 24, 2012, 07:59:32 »

гледам тикера и не мога да повярвам колко малко време остана...хем не ми е притеснено хем ми е странно smile

Тези дни роклята ми вече трябва да е отрязана по дължина според обувките smile взеха ми мерките...

Остава ни да се разберем с хората от отганизацията в колко часа и къде да са.....в момента доуговарям едни цигулки за изнесената церемония, дано да се получи всичко както го искам smile Трябва да се доразберем с ДЖ, фото, както и с кумовете по графика smile и да довършим медените бурканчета smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines