Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 02:17:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Josephine - 01.09.2012  (Прочетена 57362 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 14, 2012, 14:02:03 »

забравих да напиша утре ще ходя на пробен грим и пробна прическа, после може да кача снимки, ако се получи нещо хубаво smile

А утре и ще ме кръщават че не съм кръстена smile Та поне се надявам да съм хубава за кръщенето, с грим и прическа smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 14, 2012, 14:06:16 »

И да не е много чевръст, ще се получи много забавно (именно затова ти споделих случая с моя мъж Wink )
Чудесен повод за грима и прическата girl_wink Ще се радвам, ако ги покажеш give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 14, 2012, 14:07:16 »

кофтито е единствено че за посрещането няма да се получи, тъй като там си има специална хореография....  nea
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 14, 2012, 14:09:32 »

Имате още време, миличка, потърсете други професионални танцьори give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 14, 2012, 14:13:57 »

търсим сега и се надявам тези дни да имаме резултат smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 14, 2012, 14:39:32 »

Ами при нас шаферите танцуваха с кумовете. Аз даже знам, че традицията е такава. Но при нас и кумовете и шаферите не можеха мното много да играят и се получи много смешно. Но пък това му е ефекта - да е забавно. След това като станаха и другите хора да поиграят и хич не се забелязваше кой как играе.
А при посрещането какво се играе? Аз за такъв обичай не съм чувала.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 14, 2012, 14:50:29 »

народни танци при посрещането, с платчето със здравец и т.н. преди захранването
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 14, 2012, 14:52:05 »

При нас имаше само реч, за семейството и любовта и т.н. Не е имало танци. Може това да е традиция в други региони на България! smile
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #68 -: август 15, 2012, 10:00:37 »

Josephine,
 Писах ти на лични няколко идейки за фолклорни формации. Миличка, очите ми стават на палачинка с тези слънчогледи - толкова много искам и аз. Всичките ти идеи толкова се доближават до моите желания за сватбата. Пожелавам ти една прекрасна слънчева подготовка и разбира се сватба.  А бутониерите естествени цветя или изкуствени ще бъдат
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 16, 2012, 07:53:44 »

Lady_sunflower, Аз съм влюбена в слънчогледите и калинките и някак си първосигнално ми дойде идеята за тази тематика. В последствие ме разочароваха че няма как да се получат нещата тъй като по това време слънчогледите в БГ вече са преминали, но после ми вдъхнаха надежда като ми казаха че ще ми ги внесат от Холандия smile Разбира се цената е различна, но мисля че си заслужава да се направи една слънчева сватба в края на лятото когато всички малко или много ги обвзема някаква депресия заради края на лятото. Действа ободряващо цялата тематика smile
Бутониерите нарочно решихме да са с изкуствени слънчогледи за да може после гостите да си ги запазят за спомен smile

punk_girl123 , в нашия край това се прави на доста сватби, можеби защото създава настроение у гостите и създава наистина празнична и специална обстановка smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 16, 2012, 09:30:49 »

Josephine, много хубаво си го измислила за слънчогледите и много хубаво го обясни give_rose Радвам се, че си успяла да реализираш идеята си въпреки всичко, защото знам колко е разочароващо за една булка, ако нещата, за които мечтае и си е представяла за сватбата не успеят да се реализират поради една или друга причина.
Какво стана с пробния грим и прическа? Хареса ли се?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 16, 2012, 10:06:37 »

Муун, никога не съм си мислила за сватбата ми чак толкова...винаги съм си мислела че ще е бяло и червено, защото това е цвят който много харесвам (от зодията е  blush ) Но сега като решихме да организираме и първо в главата ми дойдоха слънчогледите и си казах, това е!!!

За пробния грим аз й обясних горе долу какво искам, показах й снимки и тя ме направи....реално използва повече черно от колкото исках, и се уговорихме за сватбата да сложим от едно кафяво матово, златисто и черно, грима ми ще е опушен. Дори и с това тъмното черно което ми сложи се харесах, но на сватбата ще е една идея по-светло.

За прическата постигнахме някакъв ефект, все пак аз искам нещо съвсем стандартно и изчистено, за съжаление косата ми не е много дълга и това което си представях няма как да се реализира без купуването на допълнителна коса. Но пък имам доверие на фризьора си от дълги години и решихме да не купуваме защото е излишно и на моята коса ще се получи достатъчно добре smile Визията отпред много ми хареса, единствено се чудя от едната страна за едни кичурчета дали да висят но ще го измисля на момента smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 16, 2012, 10:16:30 »

Направи ли си снимки на грима? Защото така по-реално можеш да прецениш. Аз лично когато се погледнах в огледалото като ми направи пробния грим, се одобрих, обаче когато видях как изглежда на снимки.. беше прекалено силен... А пробна прическа не сте правили, така ли?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 16, 2012, 10:19:15 »

правихме пробна прическа, снимах и грима и прическата smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 18, 2012, 14:07:31 »

писна ми вече с тази торта, уж ходим, то я няма жената да се уговрим, стойката още не са ни я почнали, а уж трябваше да е готова, никакво инфо няма по тортата....уточнила е цена ама за каква големина, за каква украса идея си нямам...
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines