Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:16:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на MuMeTo - 01.09.2012  (Прочетена 22792 пъти)
 
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« -: август 01, 2012, 11:08:02 »

Честито миличка! give_rose Остана само месец до един от най-прекрасните дни в живота ти! smile Пожелавам ти той да е изпълнен с много положителни емоции, усмивки и незабравими моменти! girl_wink
Ще следим с нетърпение твоята темичка за да се радваме с теб и споделяме всеки един момент от организацията на твоя сватбен ден, както и след това give_rose give_rose give_rose smile


* wedding1.jpg (14.75 KB, 300x300 - видяно 2309 пъти.)
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 01, 2012, 14:40:55 »

Честита темичка! give_rose
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #2 -: август 01, 2012, 14:44:48 »

Честита темичка! Чакаме разказчета за подготовката  Girl_hide
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #3 -: август 02, 2012, 13:10:52 »

Благодаря ви момичета  give_rose petenceto0 да ти се връщат тъпкано хубавите пожелания,а и на теб скоро ти предстои да пишеш в своята темичка  blum  Съжалявам,че чак сега ви отговарям,но ако не беше petenceto0 , можеше и повече да се забавя blush ,защото съм във фаза "Отнесени от вихъра" и не съм видяла,но мисля че ще ми простите,след като знаете какво се случва и какво ме чака  Сватбаааа Приятна и безпроблемна организация ви пожелавам и много,много весели и прекрасни сватби на всички ни!!!  wedding
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 02, 2012, 13:13:56 »

Миме,честита тема мила
Булките на 01.09.2012 за сега сме три lol
Пожелавам ти много положителни емоции и лека доорганизация на сватбения ден!
Изпълни темичката с много снимки,разкази и усмивки lol)))))))))))
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #5 -: август 02, 2012, 13:25:22 »

JANET_1 ,благодаря ти,да ти се връща!!!  give_rose
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #6 -: август 02, 2012, 13:43:50 »

Хей и сега от къде да почвам?!?От това,което остава да свърша или от това което е свършено и как....А пък и нямам снимки......тцтц....трябва да наснимам всичко,като отида до нашите...Лелеееее направо не мога да повярвам,че и аз стигнах до писането в собствена темичка за собствена сватба  bouncinggirl
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 02, 2012, 14:48:38 »

Честита темичка и от мен! Хайде да направиш снимки ще чакаме  yahoo Весела подготовка до края  good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 02, 2012, 14:52:12 »

Честита темичка и от мен! girl_wink
Щом още нямаш снимки, започни от самото начало - как се запознахте, как ти предложи, разкажи за подготовката - кое е свършено, какво остава .. до тогава вече трябва да имаш снимки Wink
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #9 -: август 02, 2012, 15:53:09 »

m0onlight благодаря ти smile Как се запознахме...ауу ми то това беше много отдавна..но като цяло братовчедка му ни запозна...това беше преди 8 години.Та тогава се гаджосахме  pardon за малко,ама нещо не ни се получи.После не се бяхме виждали 2години,докато един ден не получих писмо във флиртчето,тогава то беше модерно laugh с въпроса "помниш ли ме?".Аз естествено не си признах веднага,е през последните 2 години доста често съм си спомняла и мислила за него blush .Та така си чатихме няколко дни,докато една вечер в 23:45ч не ми написа "след малко идвам при теб"...и докато успея да отговоря,че е късно,а нашите са си легнали и не мога да изляза(защото баща ми още беше във фаза"ти си много малка и ще правиш каквото аз кажа",а аз бях станала на 18г предния месец) той беше поел по пътя от Люлин за Овча Купел.И ей така в 24ч. телефона ми иззвъня,а в отговор на моето "ало" чух "покажи се на прозореца".Показвам се аз и го гледам паркирали колата с един негов приятел под прозореца ми и ми се смее....Поговорихме си 10-15мин прекъсвани от минаващите вече слава Богу почти-изчезнали рейсове Икарус и той си тръгна.След тази случка,аз чувствайки се като принцеса на която принца е изнесъл серенада под балкона,не се и нуждаех от кой знае какво омайване,въпреки че следващите пъти в които си писахме последваха поздрави с невероятно романтични песнички и тн...Та излязохме на едно кафе и...от там резултата е ясен...на 01,09,12 стават 6 години заедно и решихме,че най-после ще си кажем "ДА" за бъдем заедно цял живот twohearts
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #10 -: август 02, 2012, 16:13:40 »

Относно предложението....то при нас е малко дълга и широка...
Отначало,като се събрахме той беше много против брака,тъй като е дете на разделени родители и се страхува да не допусне грешките,които са допуснали те.След време(и много мрънкане от моя страна blush ,а и на приятелите ни) мисля че успяхме да го убедим,че това какъв родител и съпруг зависи от него,почна да казва "още ни е рано,ти си малка,ще се оженим след време".И така до края на този април...Вече всичките ни приятели са семейни с деца,а и неговия рожден ден беше на 26.04 та той май почна да се позамисля,дали не му е време...та поговорихме си ние за нещата от живота... 2-3 дни след това ме извика в дневната,докато си говореше с майка си и отивам аз и сядам и той й казва "значи решено на 1 септ. правим сватба" ,а аз седя и мигам на парцали,защото след толкоз години,първоначалното му мнение за брака и ,да си го кажем направо,различните и многобройно оправдания,аз просто не очаквах,че наистина ще се задейства...Та така стане при нас,явно си изчерпа романтиката,за да ме омае и реално предложение за брак си нямам(ако не броим миналия месец в кварталната пицария,когато ми надена на пръстчето една капачка от бира де  laugh )...но пък за мен е важен резултата...пръстен засега си нямам,но пък и мисълта,че заради мен той промени нагласата си за брака е повече от достатъчна...е все пак няма да му се размине....ще купува пръстен някой ден,даже ще му кажа,че колкото повече се бави,толкоз по-скъп ще избира  blum ...
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 02, 2012, 21:25:46 »

Мимето, честита темичка! Да я напълниш само с положителни емоции и много усмивки, покрай подготовката за Денят!  good
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 03, 2012, 08:43:52 »

Честита темичка и от мен!  Bravo
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #13 -: август 05, 2012, 09:17:45 »

Хайде да продължавам,че нещо много се бавя...Първото нещо,което се направи беше запазването на час в "св.Неделя"  priest ,защото половинката много искаше да е в тази църква..Гражданския брак ще сключим в ритуалната зала "Красно село".За ресторантите- ходихме до ''Чевермето" до НДК,"Финансист","България" на Цар Освободител.Бяхме харесали "България",но имаха вечерна сватба и трябваше да го освободим в 17ч,та се отказахме...За да угодим на бабата и дядото на половинката,които ходили във "Фантазия" в Овча Купел на сватба отидохме и до там,въпреки че на нас ни беше ясно,че там няма как да ни съберат гостите...Като си казахме бройката на гостите,управителката категорично ни каза "НЕ",та минавайки край "Китенска перла" влязохме и там,за да угодим пък и на баща ми,но половинката взе че много хареса ресторанта и си казахме "ура,това е нашия".Та така приключи и това търсене.Фотографката си бяхме избрали преди и да бяхме почнали да мислим за сватба  funnytooth Тя ни е позната и знаем,че работи страхотно...Оператора и DJ-я ни ги препоръча тя и й се доверихме...Облеклото на половинката е от Андрюс,на това държеше майка му.Та той си беше казал че иска да е строго официален,но не очаквах чак смокинг да си избере...ама ето на..купи си смокинг,та се радвам че аз се отказах от идеята за много семпла рокля...А относно моята рокля,след много четене по форума бях решила да е от Булвеси,така и стана и съм повече от доволна и очарована от избора си.
Та така с основната организация  wedding
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #14 -: август 05, 2012, 09:26:38 »

Ето това беше първата ми покупка  laugh Преди време бях виждала тези топърчета и си казах заженим ли се това ще е!!! Все пак след толкоз отлагане.... си е подходяща  ROFL Пък и сме решили да заложим на различните и забавни елементи.


* _________________4f085daa66a37.jpg (69.58 KB, 450x450 - видяно 268 пъти.)
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #15 -: август 05, 2012, 20:14:00 »

Хаха топера е уникат! А торта избрахте ли?
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #16 -: август 05, 2012, 22:48:07 »

Торта още не сме избрали,но пък сме набелязали,откъде ще поръчваме  smile Torte
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 06, 2012, 14:59:21 »

Миме, честита темичка и от мен!
Толкова е романтично ...  girl_in_love
миналия месец в кварталната пицария,когато ми надена на пръстчето една капачка от бира де
И съм напълно съгласна с теб че
пръстен засега си нямам,но пък и мисълта,че заради мен той промени нагласата си за брака е повече от достатъчна
понякога се увличаме по предметите и толкова се вторачваме в тях, че забравяме какво символизират.
Топърчетата за тортата са много подходящи  Bravo
Всичко е супер, продължавай да ни осведомяваш за новостите около подготовката  give_rose
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #18 -: август 06, 2012, 22:20:55 »

Ето това са поканите.От тях тръгна идеята за сватба в бордо  smile А текста е :
  Ние Мария и Евгени
и нашите родители
Ви каним на сватба,
защото човек и добре да живее
     се жени!
Ако искате да ни разубедите,
да ни се чудите,дани посъветвате
или просто да се повеселите с нас,
заповядайте на
сватбеното ни тържество!
Гражданския брак ще се проведе
в ритуална зала "Красно село"
на 01.09.2012г. от 11.20часа.
Пред Бог ще се венчаем в църквата
"Св.Неделя" от 12.30ч часа.
Празненството ще продължи
в ресторанта "Китенска перла"
след 13.30 часа.
Отговорността за нас поемат
нашите кумове: Десислава и Николай.
Приносителят на поканата
се задължава:
1. Да не напуска купона трезвен!
2. Да играе хора и ръченици!
3. Силно да вика "Горчиво" .


* DSCN9513.jpg (45.33 KB, 800x600 - видяно 267 пъти.)
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #19 -: август 06, 2012, 22:31:29 »

Ето и халките ни.Според златарка ни много сложен и скъп модел и се било наложило да се правят в Италия  crazy ...на мен не ми изглежда нищо сложно,но както и да е....По-лошото е,че така са ги гравирали,че все едно малко дете ги е дялкало с пиронче cray ...Повтарям си,че това ще ни е още един повод,да не ги сваляме..  blush


* 229.jpg (21.49 KB, 453x800 - видяно 232 пъти.)
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #20 -: август 06, 2012, 22:38:11 »

Най-новото при нас е за малко след сватбата...от днес официално е сигурно,че ще имаме една медена седмица в Коста Брава,Испания  Yes Само дано не я прекараме в спане  funnytooth ,че и двамата сме толкоз изтощени вече...Но пък сме планирали доста екскурзии,които ще трябва да си платим и така няма да имаме извинение,да не отидем и да мързелуваме...та още една причина да нямам търпение,пък току виж заминем двама,а се върнем трима  blush
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 07, 2012, 14:14:25 »

MuMeTo  и халките и поканите са ви супер  yahoo Съжелявам,че така се е получило с гравирането,но както казваш няма да ги сваляте и против уроки  good
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #22 -: август 07, 2012, 16:09:02 »

Много са хубави халките. Предполагам може да се изтрие надписа и да се направи друг. На нашите отвътре има името на фирмата... от там ни казаха, че не е проблем да се махне  pardon
Вие къде ги гравирахте?
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #23 -: август 07, 2012, 16:52:11 »

Благодаря ви момичета   kiss Ние халките поръчахме при семейната бижутерка на наши приятели,която работи от дома си....може би точно това беше грешката ни....та тя каза че били пристигнали от Италия негравирани..та дали тя ги надписвала или ги е носила някъде не зная..но ако знаех,че резултата ще е такъв,щях да си поръчам без надписване и да си ги занесем някъде да ни ги направят както трябва,но уви кой да предположи..може би след време ще ги занесем някъде да ги оправят,но сега с тази лудница,емоции и умора,това май ще почака  smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 07, 2012, 17:07:05 »

Честита темичка!!! Халките са много хубави, поканите също. Само роклята не сме видели blush
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #25 -: август 07, 2012, 21:48:45 »

Еми тук се изложих и нямам снимки с роклята  blush Като отида при родителите ми(понеже там са ми всички неща) ще се постарая да наснимам всички работи и себе си с роклята  smile
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 13, 2012, 07:55:52 »

MuMeTo тръпна в очакване да видя снимкитееее... blum blum blum
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #27 -: август 14, 2012, 09:40:07 »

Ето ме отново smile Поръчахме тортата  Yes Модела е като на снимката,но с червено и само на два етажа,защото е само за ритуала с рязането и мазането  Wink За гостите поръчахме директно на пастички. Може би и сега е момента да се похваля,че минахме и тънко с парите - 140 сватбени пасти и тортата от 32 парчета ни излязоха 305лв  yahoo Ще е с бели блатове и еклеров крем. Много съм доволна,че и тази точка е отметната в графата свършено  good


* 10021112123504.l.jpg (29.74 KB, 640x480 - видяно 610 пъти.)
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #28 -: август 14, 2012, 10:44:59 »

Това ни е украсата за кола.Макар и от изкуствени цветя много си я харесваме,а и ще я дадем на декораторката,като  украсява колата да измисли и нещо панделки и тн.Взехме си я от Асеновград,защото тези които видяхме по софийските салони бяха ужасни,да не говорим,че бяха и по-скъпи ......


* ukrasa za kola.jpg (41.86 KB, 252x448 - видяно 369 пъти.)
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #29 -: август 14, 2012, 10:50:38 »

Това е букета за хвърлянето,но все още се чудя дали да не направим един от тези които се разделят на 3 от истински цветя,за да се повеселим при хвърлянето blum  Не си взех такъв от изкуствени,защото много ми простееха,пък предпочитам да не е от естествени,защото който го хване ще може да си го запази за спомен.Миналата година аз хванах букета,който беше от истински цветя,наистина беше разкошен,но скоро ми се наложи да го изхвърля и ми беше много жал...Но имам още малко време да помисля...


* shaferski buket.jpg (40.55 KB, 252x448 - видяно 276 пъти.)
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #30 -: август 14, 2012, 10:56:01 »

Чашите избра половинката ми....Вино решихме да не купуваме украсено,защото нали се оставя в църквата и ми се стори излишно...


* chashi i shampansko.jpg (40.98 KB, 252x448 - видяно 255 пъти.)
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #31 -: август 14, 2012, 10:57:32 »

Това ни е бокалчето,купихме от София...


* bokal.jpg (40.44 KB, 252x448 - видяно 254 пъти.)
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #32 -: август 14, 2012, 11:00:09 »

Бутониерите за кумовете  smile


* butoniera kumove.jpg (58.92 KB, 252x448 - видяно 267 пъти.)
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #33 -: август 14, 2012, 11:09:13 »

Бутониерата за мъжлето ми  smile


* butoniera mladojenec.jpg (57.81 KB, 252x448 - видяно 306 пъти.)
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #34 -: август 14, 2012, 11:15:21 »

Тези са най-близките,които се оказаха доста... biggrin Става въпрос за родителите ни,брата на младоженеца,брат ми и сестра ми със семействата им,бабите и дядовците на половинката и вуйчо му и семейството му...Та това са най-най-близките само към двайсетина човека хаха весело закичване ме чака... blush Даже се чудех дали да закича моите гости преди да са дошли половинката и кумувете,или пък да има някой да ми помага.....


* butoniera rodnini.jpg (58.56 KB, 252x448 - видяно 263 пъти.)
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #35 -: август 14, 2012, 11:17:50 »

Това избрах за шаферката и момиченцата на брат ми и сестра ми,но като ги видя кака ми много ги хареса та и нея и снаха ми май ще връзвам с гривнички  blum


* grivna shaferka.jpg (59.29 KB, 252x448 - видяно 222 пъти.)
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #36 -: август 14, 2012, 11:21:20 »

Държачите за свещите...Но пък взехме свещи,които не влизат тях sad та се чудя дали да ходя да купувам други свещи или да понамалим дебелината на дръжката на тези,които вече сме купили... blush


* darjachi sveshti.jpg (60.94 KB, 252x448 - видяно 217 пъти.)
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #37 -: август 14, 2012, 11:28:28 »

Много държах да сме с кутийка за халките...Докато обикаляхме на всякъде или кошнички или възглавнички,които не че не бяха красиви,но пък аз си бях навила на пръстта да сме с кутийка...А по магазините почти никъде нямаше,да не говорим пък за бордо,та като намерихме направо не можах да повярвам  yahoo


* kutiika za halki.jpg (57.5 KB, 252x448 - видяно 258 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 14, 2012, 11:57:31 »

Миме, много са хубави нещицата Bravo
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #39 -: август 14, 2012, 12:03:03 »

Добре сте напазрували!  girl_wink Много е сладка кутийката   Xixixi
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 17, 2012, 18:20:46 »

Всичко е много красивооо.Ще бъде прекрасна сватба  Bravo yahoo Браво на мъжлето за чашите,има вкус  good
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 21, 2012, 07:29:02 »

Ех, как неусетно се минава времето...само още 10 дни  girl_wink Как вървят последните приготовления за дългоочаквания ден? Не знам за теб MuMeTo но аз тръпна в очакване! smile С нетърпение чакам да изчета разказчето ти,да видя снимките...но всичко по реда си smile
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #42 -: август 21, 2012, 10:52:56 »

Наистина не остана...вече сме на предстартово броене  chee Честно казано вече сме толкоз уморени с половинката,че почнах да се притеснявам дали няма да си проспим сватбата  biggrin След цял месец обикаляне половинката най-после си купи обувки,та се оказа че той е по-капризен и сложен и от мен  insane Списъкът с гостите е ясен и понамаля.Днес ми отпадна и още едно много голямо притеснение,че ще съм неразположена на сватбата или през медения месец blush Та малко по малко всичко се подрежда  good Имах проблеми с уж уговорената фризьорка...та я сменихме и съм много доволна.  Bravo Часът за маникюр е запазен,украсата за ресторанта и букета ще доуточним другата седмица,остава да видим мострите за подаръчетата,направени специално за нас,много се надявам да са се получили,като имам снимка ще ви ги покажа  yahoo Остават ни още етикетите,защото с половинката стигнахме до извода,че нямаме хубави и подходящи снимки.Ще се снимаме тези дни,за да уредим и това.Хареса ли сме и една бъклица за кума,която поръчах днес.Остава да купим и допълнителния алкохол и разни дреболийки......
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #43 -: август 23, 2012, 10:27:15 »

Хайде да се похваля с най-новата придобивка... smile а именно кумската бъклица!!!Гледахме я с половинката в интернет и много я харесахме,но ми се искаше и на живо да я видя преди да я поръчаме.Та намерихме я в сувенирните магазини в подлеза до ЦУМ...като попитах за цената щях да падна,защото я гледахме за 35лв,а те ми обявяват 58лв  crazy .Та след като вече я бяхме виждали си я поръчах спокойно и сега мога да отметна още една точка от списъка със задачки  Bravo


* Baklica-darvorezba-1l. - 3-500x500.jpg (26.92 KB, 500x500 - видяно 267 пъти.)
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 23, 2012, 10:30:16 »

Страхотна е! smile Какво остана още около подготовката?
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #45 -: август 23, 2012, 10:47:32 »

Еми остават подаръчетата,за които чакаме мостра...Да си направим прилична снимка с половинката,защото се оказа,че нямаме нито една на която да се харесваме и двамата...та да ни направят етикетите за бутилките.Остава да доуточним цветята за украсата и букета.Трябва да сметнем и да купим още алкохол.Ще си организираме ергенско и моминско парти,защото явно и това нас чака  insane и след това май ни остава само да съберем сили за големия ден  smile
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 23, 2012, 12:26:09 »

Бъклицата е много хубава  yahoo хайде времето се изнизвааа danceg  Какво решихте за подаръчета за гостите?
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #47 -: август 23, 2012, 13:14:54 »

За подаръчетата,чакаме мострата...Понеже ние много държахме да е нещо различно,пък и на галено си викаме мишле,търсихме мишлета.Естествено навсякъде беше пълно с лебедче,гълъбчета и слончета....Сега момичето което се занимава с украсата на сватбата ни е поръчала мостра за дървени мишлета,тъй като украсата ние в бордо с дървени елементи.
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 23, 2012, 13:17:09 »

Супер идея.Представям си колко ще са сладки  Bravo
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #49 -: август 23, 2012, 14:23:45 »

Надявам се!Направо нямам търпение да видя мострата!Щом имам снимка ще ви се похваля и нас  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #50 -: август 28, 2012, 14:38:12 »

Ха! Още едни мишлета  funnytooth

MuMeTo, бъклицата е невероятна. Много ми се иска нещо такова, но не знам къде да търся (в какъв тип магазини). Да те питам - вие ще я подарявате на кума или нещо грешно съм разбрала?  smile
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #51 -: август 29, 2012, 09:48:22 »

Alichka  и вие ли сте с мишлета? blush А за бъклицата решихме да е подарък,защото с кумовете се разбрахме да не си разменяме подаръци,но пък искахме да им дадем нещо мъничко за спомен.Иначе търси по магазини за сувенири тип битов стил,но имай предвид,че там най-вероятно ще са по-скъпи.Нашата я поръчах от http://shop.shahtabla.com/baklica-darvorezba-1l.?keyword=%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%B5%D1%80 има и други модели,а цените са на половина от тези които видяхме по магазините в центъра... доставиха ми я в офиса на следващия ден след като я поръчах и понеже над 30лв ти е безплатна доставката си платих само 35лв за самата бъклица  Bravo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #52 -: август 29, 2012, 10:27:56 »

Това е страхотен вариант  yahoo Много мразя да плащам луди пари за доставки, честно казано. А в Пловдив има една камара такива магазини, но винаги ми се е струвало скъпичко там. Просто нещата са като за чужденци, а не си дават сметка, че има не малко хора, като мен, които обичат типично българските неща.

Ще чакам да качиш снимки на мишоците  Wink
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #53 -: август 29, 2012, 16:07:17 »

Тази вечер ще ми донесат мостра на мишоците  yahoo ,но понеже днес е и моминското ми парти предполагам,че най-рано утре по обяд ще успея да кача снимки  blush
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 29, 2012, 16:40:13 »

Да се забавляваш много и да си изкарате страхотно  danceg danceg danceg
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 30, 2012, 07:12:18 »

MuMeTo, очаквам с нетърпение разказчето ти от моминскотоооо  yahoo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #56 -: август 30, 2012, 11:29:20 »

Честита темичка,макар и с огромно закъснение blush Въпреки краткото време ,което ти остава преди Големия ден , ти пожелавам всичко около подготовката да премине леко и безпроблемно give_rose

П.п. Хайдеее поспаланке ,ставай и идвай да ни разкажеш как мина моминското парти ,че тук има много любопитки ,които те чакамеее chee danceg
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 01, 2012, 09:56:46 »

Ето че настъпи и най-дългоочаквания ден yahoo Денят за вашата сватба Flower
Пожелавам Ви да сте преди всичко живи и здрави, да откриете истинското щастие заедно, да може винаги да разчитате един на друг, да се подкрепяте, уважавате и обичате винаги.
Не позволявайте семейният ви живот да се превърне в бреме или навик.
Сътворете своята приказка и бъдете щастливи! give_rose give_rose give_rose


* wedding10.jpg (50.21 KB, 480x360 - видяно 401 пъти.)
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 01, 2012, 12:48:49 »

Прекрасен сватбен ден ви желая  danceg danceg danceg Yes
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 01, 2012, 13:17:46 »

Честит Сватбен Ден и от мен  yahoo.Пожелавам много любав и щастие!
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #60 -: септември 01, 2012, 18:08:18 »

Честита сватба!  Bravo  Bravo  Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот!  give_rose



Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #61 -: септември 01, 2012, 18:44:00 »

Честита сватба и от мен danceg Пожелавам ви дълъг семеен живот изпълнен с много радостни моменти и безкрайна любов butterfly
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 02, 2012, 11:24:38 »

Честито на младото семейство!!!
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 04, 2012, 10:11:14 »

Честито, семейство! Бъдете винага толкова влюбени и щастливи!  give_rose
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #64 -: септември 04, 2012, 11:37:50 »

Благодаря ви,момичета!!!  give_rose Да ви се връщат хубавите пожелания!!! Съжалявам,че ме хвана липсата,но се надявам да ме разберете  blush Та да започна с обещаната снимка на мишоците ни  blum Като на свитъчето пише :
"Винаги съществува в света някой, който чака друг, било то в пустинята или в големия град. И когато тези двама души се срещнати и очите им се намерят, цялото минало и бъдеще губи значението си и само е важен този момент."


* DSC00086.JPG (74.72 KB, 448x336 - видяно 310 пъти.)
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 04, 2012, 11:40:27 »

страхотни са! give_rose
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 04, 2012, 12:14:41 »

Миме, много готини подаръчета! Супер много ми харесват и мишочетата, и текста.  good
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #67 -: септември 04, 2012, 12:27:05 »

А сега да почвам разказа за моминскотооо Bravo На половинката ергенското беше на 25,08(събота),пък моето на 29,08(сряда). Наложи се да ги разминем,защото голяма част от приятелите ни са млади родители,а не всички имат на кой да оставят децата и естествено,ако бяха по едно и също време...аз щях да си остана без парти  sad пък и се зарекох,че в зависимост в какво състояние се приберат ще си направим сметка,какви да ги вършим ние  LAUGHTER За жалост на половинката партито не е било много забавно  nea но пък ние компенсирахме  yahoo
Събрахме се аз,кумата,шаферката(която е на 17,но слава богу нямаше проблеми) и още 3 мацки.Отиваме ние набарани,нагласени в 22:30 в No Limit,(за което мъжете ни бъзикаха,че толкоз рано и тн,а после завиждаха).Седнахме си на едно сепаренце,а заведението празно,само една групичка момчета на една маса срещу нас(а за малко мислехме да седнем до тях)няма танцьори,няма нищо....Викаме си какво стана...ама си поръчахме една бутилка водка(а пък аз поръчвайки 1л момичетата почнаха да ми казват че ще ни е много и тн....е да ви кажа не остана  biggrin ) След малко разбрахме и че мъжката компания на среща е ергенско парти Girl_hide Няма и час след това и влиза и една групичка момичета със заешки ушички...познайтеее още едно моминско....  Bravo Накрая се оказа,че заведението ще си работи кажи речи за нас... а и трите сватби на 01,09 ...
Голяма веселба бешеее danceg Запознахме се с другите младоженци и кумове,цяла вечер имаше поздрави,а бе направо супер!!!!
Тръгва една от приятелките ми към бара и аз ги подхванах,че не искам да ми викат стриптизьори и тн...послушаха ме...но пък DJ-я реши друго  blush качи ме на сцената пред всички уж да танцувам и като ми изпрати единия танцьор,който бил в почивен ден и отишъл да пийне в бара,той извика и този на смяна и като ме заподхвърляха на сцената,направо умрях от срам  blush а моите приятелки ми се подхилкват и само търсят телефони да ме снимат  Ashamed
Имаше после шоу и с другите младоженци,докато на момчето булката не дойде и май му поразвали купона  sad другите мацки се предадоха и си тръгнаха,ние поседяхме още малко с част от останалите ергени....
Но въпреки всичко си изкарахме уникално весело,цяла нощ не сме седнали,дори високите токчета не ни сломиха...Определено мислим да повторим този купон!!!Даже след сватбата мислехме да се пренесем в No Limit за afterparty,но не ни останаха сили....
Та изсипах мацките с таксито по домовете им и се прибрах при най-прекрасния за мен мъж,за да приключа подобаващо върховната вечер  blush !!!
Е на следващия ден не се чувствах толкоз добре blum супер изморена и едвам гледаща,но затрупана от задачи в последните два дни до сватбата.....
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #68 -: септември 04, 2012, 12:30:34 »

Мерси,момиче и ние много си им се радваме!!!Текста го харесах още на първо четене,прочетох го на половинката и свекърва ми и стана ясно,че това е нашия!!Само беше малко шашкащо,че ни ги изработиха  в последния момент и много се бях притеснила....но си заслужаваше чакането  danceg
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #69 -: септември 04, 2012, 12:43:18 »

Определено си е заслужавало чакането  blum Много са веселяшки тия мишоци Bravo
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 04, 2012, 16:01:56 »

Честито - желая ви обич, здраве и много щастие заедно


подаръците и текста са мн мн хубавки  heart
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines