Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:53:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на MuMeTo - 01.09.2012  (Прочетена 22796 пъти)
 
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« -: август 01, 2012, 11:08:02 »

Честито миличка! give_rose Остана само месец до един от най-прекрасните дни в живота ти! smile Пожелавам ти той да е изпълнен с много положителни емоции, усмивки и незабравими моменти! girl_wink
Ще следим с нетърпение твоята темичка за да се радваме с теб и споделяме всеки един момент от организацията на твоя сватбен ден, както и след това give_rose give_rose give_rose smile


* wedding1.jpg (14.75 KB, 300x300 - видяно 2310 пъти.)
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 01, 2012, 14:40:55 »

Честита темичка! give_rose
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #2 -: август 01, 2012, 14:44:48 »

Честита темичка! Чакаме разказчета за подготовката  Girl_hide
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #3 -: август 02, 2012, 13:10:52 »

Благодаря ви момичета  give_rose petenceto0 да ти се връщат тъпкано хубавите пожелания,а и на теб скоро ти предстои да пишеш в своята темичка  blum  Съжалявам,че чак сега ви отговарям,но ако не беше petenceto0 , можеше и повече да се забавя blush ,защото съм във фаза "Отнесени от вихъра" и не съм видяла,но мисля че ще ми простите,след като знаете какво се случва и какво ме чака  Сватбаааа Приятна и безпроблемна организация ви пожелавам и много,много весели и прекрасни сватби на всички ни!!!  wedding
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 02, 2012, 13:13:56 »

Миме,честита тема мила
Булките на 01.09.2012 за сега сме три lol
Пожелавам ти много положителни емоции и лека доорганизация на сватбения ден!
Изпълни темичката с много снимки,разкази и усмивки lol)))))))))))
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #5 -: август 02, 2012, 13:25:22 »

JANET_1 ,благодаря ти,да ти се връща!!!  give_rose
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #6 -: август 02, 2012, 13:43:50 »

Хей и сега от къде да почвам?!?От това,което остава да свърша или от това което е свършено и как....А пък и нямам снимки......тцтц....трябва да наснимам всичко,като отида до нашите...Лелеееее направо не мога да повярвам,че и аз стигнах до писането в собствена темичка за собствена сватба  bouncinggirl
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 02, 2012, 14:48:38 »

Честита темичка и от мен! Хайде да направиш снимки ще чакаме  yahoo Весела подготовка до края  good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 02, 2012, 14:52:12 »

Честита темичка и от мен! girl_wink
Щом още нямаш снимки, започни от самото начало - как се запознахте, как ти предложи, разкажи за подготовката - кое е свършено, какво остава .. до тогава вече трябва да имаш снимки Wink
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #9 -: август 02, 2012, 15:53:09 »

m0onlight благодаря ти smile Как се запознахме...ауу ми то това беше много отдавна..но като цяло братовчедка му ни запозна...това беше преди 8 години.Та тогава се гаджосахме  pardon за малко,ама нещо не ни се получи.После не се бяхме виждали 2години,докато един ден не получих писмо във флиртчето,тогава то беше модерно laugh с въпроса "помниш ли ме?".Аз естествено не си признах веднага,е през последните 2 години доста често съм си спомняла и мислила за него blush .Та така си чатихме няколко дни,докато една вечер в 23:45ч не ми написа "след малко идвам при теб"...и докато успея да отговоря,че е късно,а нашите са си легнали и не мога да изляза(защото баща ми още беше във фаза"ти си много малка и ще правиш каквото аз кажа",а аз бях станала на 18г предния месец) той беше поел по пътя от Люлин за Овча Купел.И ей така в 24ч. телефона ми иззвъня,а в отговор на моето "ало" чух "покажи се на прозореца".Показвам се аз и го гледам паркирали колата с един негов приятел под прозореца ми и ми се смее....Поговорихме си 10-15мин прекъсвани от минаващите вече слава Богу почти-изчезнали рейсове Икарус и той си тръгна.След тази случка,аз чувствайки се като принцеса на която принца е изнесъл серенада под балкона,не се и нуждаех от кой знае какво омайване,въпреки че следващите пъти в които си писахме последваха поздрави с невероятно романтични песнички и тн...Та излязохме на едно кафе и...от там резултата е ясен...на 01,09,12 стават 6 години заедно и решихме,че най-после ще си кажем "ДА" за бъдем заедно цял живот twohearts
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #10 -: август 02, 2012, 16:13:40 »

Относно предложението....то при нас е малко дълга и широка...
Отначало,като се събрахме той беше много против брака,тъй като е дете на разделени родители и се страхува да не допусне грешките,които са допуснали те.След време(и много мрънкане от моя страна blush ,а и на приятелите ни) мисля че успяхме да го убедим,че това какъв родител и съпруг зависи от него,почна да казва "още ни е рано,ти си малка,ще се оженим след време".И така до края на този април...Вече всичките ни приятели са семейни с деца,а и неговия рожден ден беше на 26.04 та той май почна да се позамисля,дали не му е време...та поговорихме си ние за нещата от живота... 2-3 дни след това ме извика в дневната,докато си говореше с майка си и отивам аз и сядам и той й казва "значи решено на 1 септ. правим сватба" ,а аз седя и мигам на парцали,защото след толкоз години,първоначалното му мнение за брака и ,да си го кажем направо,различните и многобройно оправдания,аз просто не очаквах,че наистина ще се задейства...Та така стане при нас,явно си изчерпа романтиката,за да ме омае и реално предложение за брак си нямам(ако не броим миналия месец в кварталната пицария,когато ми надена на пръстчето една капачка от бира де  laugh )...но пък за мен е важен резултата...пръстен засега си нямам,но пък и мисълта,че заради мен той промени нагласата си за брака е повече от достатъчна...е все пак няма да му се размине....ще купува пръстен някой ден,даже ще му кажа,че колкото повече се бави,толкоз по-скъп ще избира  blum ...
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 02, 2012, 21:25:46 »

Мимето, честита темичка! Да я напълниш само с положителни емоции и много усмивки, покрай подготовката за Денят!  good
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 03, 2012, 08:43:52 »

Честита темичка и от мен!  Bravo
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #13 -: август 05, 2012, 09:17:45 »

Хайде да продължавам,че нещо много се бавя...Първото нещо,което се направи беше запазването на час в "св.Неделя"  priest ,защото половинката много искаше да е в тази църква..Гражданския брак ще сключим в ритуалната зала "Красно село".За ресторантите- ходихме до ''Чевермето" до НДК,"Финансист","България" на Цар Освободител.Бяхме харесали "България",но имаха вечерна сватба и трябваше да го освободим в 17ч,та се отказахме...За да угодим на бабата и дядото на половинката,които ходили във "Фантазия" в Овча Купел на сватба отидохме и до там,въпреки че на нас ни беше ясно,че там няма как да ни съберат гостите...Като си казахме бройката на гостите,управителката категорично ни каза "НЕ",та минавайки край "Китенска перла" влязохме и там,за да угодим пък и на баща ми,но половинката взе че много хареса ресторанта и си казахме "ура,това е нашия".Та така приключи и това търсене.Фотографката си бяхме избрали преди и да бяхме почнали да мислим за сватба  funnytooth Тя ни е позната и знаем,че работи страхотно...Оператора и DJ-я ни ги препоръча тя и й се доверихме...Облеклото на половинката е от Андрюс,на това държеше майка му.Та той си беше казал че иска да е строго официален,но не очаквах чак смокинг да си избере...ама ето на..купи си смокинг,та се радвам че аз се отказах от идеята за много семпла рокля...А относно моята рокля,след много четене по форума бях решила да е от Булвеси,така и стана и съм повече от доволна и очарована от избора си.
Та така с основната организация  wedding
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #14 -: август 05, 2012, 09:26:38 »

Ето това беше първата ми покупка  laugh Преди време бях виждала тези топърчета и си казах заженим ли се това ще е!!! Все пак след толкоз отлагане.... си е подходяща  ROFL Пък и сме решили да заложим на различните и забавни елементи.


* _________________4f085daa66a37.jpg (69.58 KB, 450x450 - видяно 268 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines