Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 00:37:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на flyin - 26.08.2012  (Прочетена 54643 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 09, 2012, 07:55:16 »

Мила flyin, напълно те разбирам за брат ти и приятелката ти! Аз смених нашата дата заради сестра ми (понеже се прибира от САЩ края на септември) и заради това си имах малко проблеми с агенцията, но както и да е...Иначе и моята най-добра приятелка няма да си дойде от чужбина...  cray
Няма как да не ни е мъчно, това са най-близките ни хора, есетствено е да ги искаме на на-важния ден в живота ни! Това обаче не бива да помрачава щастието ти, защото със сигурност ще имаш и много други любими хора на сватбата, които ще са до теб да те подкрепят! Аз така се самоуспокоявам smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 09, 2012, 10:23:08 »

flyin, не се натъжавай, мила! Ивелка много добре ти го е казала good Няма как, винаги се случват непредвидени и независещи от вас неща .. Въпреки всичко аз съм убедена, че в деня на сватбата няма да има по-щастливи от вас!!! weddingday
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 09, 2012, 13:03:08 »

мила, и аз имам такива "приятелки " и неми се вижда редно постъпката й. Малко се забравят май... ама не се сърди , така ще отсееш истинските хора около себе си! good give_rose give_rose
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 09, 2012, 13:24:01 »

Абсолютно през същите оправдания минах и аз..В крайна сметка сватбата е вашият ден, само и единствено за вас си е. Така, че наслади се на максимум на всичко, а който е имал честта да дойде и се измъква с такива оправдания не си заслужава!  good
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 09, 2012, 13:27:41 »

Миличка не се натъжавай..това все пак е най-щастливият ден в живота на всяка жена...кофти..но пък погледни от другата страна, че там ще има много други хора, които те обичат и са решили да посетят вашият празник. Гора главата мила  give_rose
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 09, 2012, 21:38:31 »

Благодаря, момичета, много сте милички  give_rose  give_rose  give_rose
Слава богу, всичките ми останали приятелки ще дойдат (да чукаме на дърво, разбира се), повечето са в София, но от най-старите и верни приятелки две идват от Германия, една от Дания, запазиха си билети веднага щом им казах датата  heart

Така, аз да се похваля, че бях на филма "Професия: стриптизьор" с 12 колежки, искам този стриптизьор на моминското си парти biggrin

Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #51 -: август 09, 2012, 21:55:58 »

Много, много се впечатлих от мястото и предложението за брак. Там трябваше да ни е меденият месец, от който се отказах преди два дни. Флин, някой път ще те разпитам на лични за онези прекрасни местенца. Подготовката върви добре, поздравявам те как се справяш с живота на бързи обороти. След като сватбата ми мина, оцених, че външният вид на масите не е чак толкова важен. Едно-две ефектни неща на маса, няма нужда да са скъпи или специални. Какъвто и да е декорът, ако човек по принцип е склонен да открива красотата на момента или мястото, не му трябва много. Виж следсватбената фотосесия на пънк_гърл, снимките на изоставения строеж. Ти си я имаш тази нагласа според мен, няма какво да ти надувам главата. Винаги печеливша стратегия е, да си готов да се израдваш на момента такъв, какъвто дойде.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 09, 2012, 22:19:10 »

Много, много се впечатлих от мястото и предложението за брак. Там трябваше да ни е меденият месец, от който се отказах преди два дни. Флин, някой път ще те разпитам на лични за онези прекрасни местенца. Подготовката върви добре, поздравявам те как се справяш с живота на бързи обороти. След като сватбата ми мина, оцених, че външният вид на масите не е чак толкова важен. Едно-две ефектни неща на маса, няма нужда да са скъпи или специални. Какъвто и да е декорът, ако човек по принцип е склонен да открива красотата на момента или мястото, не му трябва много. Виж следсватбената фотосесия на пънк_гърл, снимките на изоставения строеж. Ти си я имаш тази нагласа според мен, няма какво да ти надувам главата. Винаги печеливша стратегия е, да си готов да се израдваш на момента такъв, какъвто дойде.
Ами, Инче, аз наистина не съм от тези момичета, които от малки са си мечтали за сватба smile Естествено, че искам да е хубаво, но може би най-вече заради гостите, защото много ми се иска да са щастливи и да се забавляват. Колкото до украсата на масите, още от началото си знаех, че няма да можем да отделим много пари, и изобщо не съм се хвърляла на "големите хапки" с купищата цветя и красивите панделки на столовете.

Ще има просто свещи в различна големина в стъклени цилиндри с езерни камъчета вътре, държа да са езерни камъчетата, а не декоративни от магазините, защото са специално от Охрид и близките на моето момче да се чувстват като у дома си smile Все пак сватбата я правим тук, а не там, и ми се иска да има нещо специално за тях.

Колкото до снимките, иска ми се отделната фотосесия да е сред природата, но не мога да измисля красиво място на максимум 50-60 км от София. Ще се радвам да споделите, ако се сещате за нещо smile

Иначе да ви споделя какъв ми е планът за следващите две седмици:
- В събота трябва да отида да доплатя за църковния брак (сега се сетих, че май няма информация за коя църква колко струва, ще отида да нацвъкам темата за църковния брак biggrin ) и, живот и здраве, ще се видя за първи път със Слав за пробна прическа. Още се чудя много дали да давам пари и за пробен грим, след като той прави чудеса, и по принцип не се съмнявам, че ще ме направи хубаво, но малко ме гложди мисълта...
- Трябва да хвана някакъв тен и може би ще помъкна някоя приятелка на басейн в неделя, така и така моето момче трябва да се прибере чак късно в неделя;
- В понеделник-вторник трябва да се замъкнем да изкараме медицински, защото вече няма време, и да попълним документите за ритуалната;
- Ще е хубаво пак следващата седмица да му намерим ризи (2), вратовръзка и обувки biggrin Не че няма да го взема и без тези неща, ама уж по-прилично е да не ходи гол biggrin
- Трябва да вземем свещи и да ги занесем в ресторанта;
- Трябва да се видим с управителя на ресторанта, за да доплатим, с управителя на хотела, където ще спят някои от гостите, за да доплатим и там, да платим и тортата и накрая да караме на фотосинтеза до края на месеца biggrin
- Трябва да звънна на видеото, фотото и DJ-я за последни уговорки. Трябва и да пратя на DJ-я списъка с няколкото песни, на които наистина държим. Искам да изненадам моето момче, като вместо избраната първа песен пуснем малка част от саундтрака на любимия му филм, убедена съм, че супер много ще му хареса и нямам търпение да му видя физиономията  bouncinggirl
- Алкохол, много важна част  drinkz
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #53 -: август 09, 2012, 22:59:02 »

Натоварена програма те очаква. Иначе добре сте то измислили. smile Ще бъде много хубаво!
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 09, 2012, 23:31:40 »

flyin, направо ти се възхищавам за организацията. Моята сватба е на 25ти и нещо ме е налегнал един мързел и вече нищо не ми се прави свързано с нея  crazy. Иначе всичко е супер измислено, и много ми харесва, че си имате план, кое кога да се направи.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 10, 2012, 07:38:48 »

flyin този стриптизьор и аз не бих го отказала...ако трябва даже второ моминско ще направя blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #56 -: август 10, 2012, 08:39:07 »

Символиката на езерните камъни много ме впечатли.

Със свещи и чаши стават много красиви неща, може да поискаш от ресторанта няколко. Поствам ти една идея, ти примерно можеш да замениш розите с камъни:



« Последна редакция: август 10, 2012, 08:42:31 от kiwi » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 10, 2012, 08:56:09 »

flyin, всичко, което описваш звучи прекрасно! heart За грима мисля, че няма нужда да си правиш пробен, но пък ако имаш колебания кое ще ти стои добре или не си избрала нещо конкретно, може да отидеш при него за съвет smile
Успех с останалите дреболии за купуване и все пак не оставяй младоженеца да ходи гол blum
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 10, 2012, 18:21:16 »

flyin, направо ти се възхищавам за организацията. Моята сватба е на 25ти и нещо ме е налегнал един мързел и вече нищо не ми се прави свързано с нея  crazy. Иначе всичко е супер измислено, и много ми харесва, че си имате план, кое кога да се направи.
Ами, Доре, на мен ми се налага да правя планове и да си записвам всичко, защото съм супер разсеян човек и само добрата организация ми помага да не забравям постоянно всичко smile

Цитат на: cveta_d86
flyin този стриптизьор и аз не бих го отказала...ако трябва даже второ моминско ще направя blum
Цвети, специално за теб още една негова снимка biggrin  tease


Цитат на: kiwi
Символиката на езерните камъни много ме впечатли.

Със свещи и чаши стават много красиви неща, може да поискаш от ресторанта няколко. Поствам ти една идея, ти примерно можеш да замениш розите с камъни:
Кивчо, и аз гледах тази идея с цветето под чашата и свещта отгоре, но тъй като уж ще ползваме градината на ресторанта, трябва свещите да са на завет. Ето каква е горе-долу идеята за свещи в стъклени цилиндри:



* 703756162675044_bH411vLu_c.jpg (64.95 KB, 554x550 - видяно 226 пъти.)
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 10, 2012, 19:24:19 »

Милички, да се похваля, че взех бял кафез за 10 лв от Джъмбо, ще му сложа панделка и ще го ползваме за пликовете и картичките от гостите. Ще гледам тези дни да направя снимка smile

Освен това, Елизабетче, мила, откраднах най-ужасно идеята ти за фигурката за торта и взех мечетата, защото всичко останало е с някакъв ужасен брокат или тежи много, или е над 30 лв. Исках ето такава по принцип biggrin:

или такава

но брат ми не успя да ми поръча на време, пък и са по-скъпички, а 20 лв ме устройват.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines