Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 15:57:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на flyin - 26.08.2012  (Прочетена 53803 пъти)
 
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 29, 2012, 21:51:10 »

Ох, ремонт преди сватбата е още една грешка, която хората трябва да избягват biggrin
Иначе да се похваля, че обиколихме цяла София за свещи и украса и горе-долу имаме някаква идея какво ще бъде. Със сигурност нямаме бюджет за огромни букети с цветя и красиви големи свещници  sad така че ще заложим на семпло и много обикновена украса, дано само не ни оплюят гостите после biggrin

От ресторанта наехме фирмата, която прави украсата, за нашата маса като букетът първо ще е на колата (знааам, навсякъде правят така), а за масите на гостите ще наемем стъклените им съдове и те ще поставят всичко, както и за пътеката с менчето. Иначе моята мечта беше да има много светлина и хортензии:

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 30, 2012, 09:15:19 »

flyin, и аз не съм по тортите, вашата изглежда вкусна - с мини еклерчета ли е?
Иначе за украсата-мечта, която си показала, мисля, че може да се направи и с не много средства малко по-семпла Wink Такива бели свещи купувах и аз от Джъмбо за нашата сватба - не помня колко струваха, но не мисля, че бяха скъпи. А цветята - може да се сложат в центъра на всяка маса(кръгли/правоъгълни? какви ще са вашите маси?). Или пък да се заменят с изкуствени - украсата на колата ни беше с изкуствени рози, но стояха много нежно и изглеждаха естествено smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #32 -: юли 30, 2012, 19:26:19 »

flyin, един ГОЛЯМ запис, за да следя темата с ОГРОМЕН интерес  blum Малко остана - най-сладкото време преди сватбата!
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 30, 2012, 22:01:11 »

Благодаря, Josephine®  smile Добре си ни дошла smile

Moon-че, цветята оскъпяват много, ще ни трябват по още минимум 10-15 лв на маса за цветята, а вече ще даваме по около 13-14 лв. Кръгли са масите, с 10 души. Като цяло сигурно 250 лв само за украса на масите на гостите за някои хора не са много пари, ама при нас всичко излиза вече повече от планираното и е голяма мъка с паричките - всичко си покриваме сами. Обмислям да стана някоя събота или неделя и да огледам пазара на цветя, за да видя за колко бих могла да взема стръкове бели хортензии, каквато ми е мечтата. Ако намеря за по 5 лв стръкчета, ще се става рано преди сватбата (може би в събота) и ще се дебне по борсата biggrin
Иначе за свещите, в Джъмбо за моя голяма изненада цените не са кой-знае колко по-ниски отколкото в ИКЕА. Май ще се пазарува от ИКЕА.

Сладурчета, аз да се похваля, че днес си взех роклята!  danceg Знам, че почти всяка булка го казва, ама тя е просто прекрасна и не искам да я свалям biggrin Сигурно би било яко да обявят такъв дрескод в офиса и да размотаваме шлейфове наляво-надясно biggrin За жалост, много малко й се порадвах и трябваше да отида да я оставя при кумовете, защото няма къде да я държа  cray Иначе след гладенето и стесняването долната част на роклята (полата) седи доста по-добре. Ще отида да пиша в темата за роклите, за да допринеса с мнение за магазина.
Майка ми също си е взела рокля и изобщо добре се движим smile Само още 10000 неща за вършене останаха  sarcastic
« Последна редакция: юли 30, 2012, 22:04:16 от flyin » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 31, 2012, 09:32:55 »

flyin, страхотно, честита ти рокля!!! danceg Между другото ние с колежката се шегувахме, че трябва да си организираме парти с дрескод сватбено облекло, за да има повод пак да си облечем роклите blum Е, тя вече не може, защото порастналото й коремче не позволява да влезе във фината рокля, но пък аз си измислих свой си повод отново да облека моята! danceg
Винаги съм харесвала кръгли маси, радвам се, че ти си успяла да си намериш ресторант с такива! Стискам палци и да намериш евтини хортензии - не се отказвай от мечтаната украса - може да я видоизмениш малко, но пак ще е мечтаната give_rose Да, Джъмбо не се оказва особено евтин магазин. Щом в Икеа са по-изгодни, вземай оттам Wink Ние тук си нямаме Икеа pardon
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 31, 2012, 21:11:56 »

Благодаря ти, мила, ще показвам снимки после smile
Винаги съм харесвала кръгли маси, радвам се, че ти си успяла да си намериш ресторант с такива! Стискам палци и да намериш евтини хортензии - не се отказвай от мечтаната украса - може да я видоизмениш малко, но пак ще е мечтаната give_rose Да, Джъмбо не се оказва особено евтин магазин. Щом в Икеа са по-изгодни, вземай оттам Wink Ние тук си нямаме Икеа pardon
Аз честно казано нямах претенции за масите, май са просто по-удобни всички хора да се виждат и да имат възможност да говорят. Иначе от гледна точка на украсата има много стилни украси за правоъгълни маси и изобщо може да изглежда още по-стилно, зависи от ресторанта.
Ще проуча това с хортензиите и ще докладвам после, пък дано съм от полза smile

Иначе днес с прискърбие разбрах, че ни спират топлата вода за две седмици, направо не е истина  bqsnasym Ще се побъркам две седмици с канчето, а ако не я пуснат на време, смятайте, че направо ще изравня Топлофикация София със земята  ANGRY
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 01, 2012, 09:14:05 »

Ето това вече е гадничко... особено в летните жеги nea
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 01, 2012, 20:30:33 »

хихихих, май всички булки ще бъдем без топла вода....хахаха и ще си ходим некъпани  Bravo
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 01, 2012, 20:49:46 »

Ами би трябвало да я пуснат на 15ти, тоест ще имам време да се съвзема от мъките с топленето на вода:D

Момичета, още нещо да знаете от мен - никога не казвайте, че някаква организация върви по план, за да не бъдете брутално изненадани biggrin Приятелят ми го пращат в командировка в чужбина за няколко дни преди сватбата и ще бъде голям екшън да се справя с някои неща сама. Но е добре за него, така че няма какво да кажа.

Муунче, сега ти видях въпроса - да, тортата е с еклерчета, аз по принцип не съм изобщо по тортите, но тази е фантазия. Дано се справят добре и на сватбата.
Иначе по сватбената тематика нямам да добавя нищо, остават ни:
- да вадим медицински;
- да вземем свещи и да проуча въпроса с цветята;
- да реша откъде мога да си уредя сватбен букет за по-малко от 90 лв  crazy ;
- да вземем ризи, вратовръзка, обувки и колан на момчето ми и да уредим къде ще спят родителите му;
- да пратя списък с песни, на които държим, на DJ-я;
- пробна прическа;
- да звънна на видеото, фотото и управителя на ресторанта за последни насоки;
- да направим разпределението на масите и да довърша табелките с имената на масите.

Някой да се сеща за още нещо важно, докато е време? biggrin
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 02, 2012, 09:05:25 »

И аз не съм много по тортите blum
Предполагам, че си направила подробен списък на всичко за сватбата - следвай го и така ще бъдеш сигурна, че нищо не си изпуснала girl_wink
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 06, 2012, 16:10:21 »

Здравейте, момичета,
Аз тъкмо се връщам от кратка почивка по женски на морето. Беше супер, направиха ми импровизирано моминско парти и определено същинското моминско парти има конкуренция smile Не беше нещо кой знае какво, просто много добро настроение и много алкохол, но си изкарахме както само ние с приятелките ми можем.
Успях да хвана малко тен, че с тази бяла кожа направо отразявах слънцето smile Сега ще се пробвам да го поддържам по някакъв начин до сватбата.
Иначе успях и да си освежа цвета на косата, която си е по принцип светла, на руси кичури. Исках да е по-рано, за да може цветът на кичурите да се матира и да седи естествено. Изглежда много добре, особено след като слънцето и морската вода имаха принос smile
Всички около нас говорят за сватбата, даже приятелките ми се хвалят наляво и надясно какъв купон ги очаква, а дядо ми, с когото днес се видях, говореше с такава усмивка и такъв блясък в очите за нашия сватбен ден, че ми е много много приятно и хубаво smile
Пращам ви много усмивки и положителна емоция!  bouncinggirl
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #41 -: август 06, 2012, 19:52:24 »

Мила, чудесно е, че си имала време (и сили) преди сватбата за такива приятни емоции.  yahoo  Убедена съм, че преди сватба точно това трябва да се прави!  smile А когато опре до моминското, наистина приятелките стават много изобретателни Wink
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 08, 2012, 09:28:02 »

flyin, записвам се и аз с малко закъснение, за да следя последните емоции и трепети по приготовленията! Желая ти много ползотворни и спокойни последни дни като госпожица! give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 08, 2012, 14:29:24 »

flyin миличка извинявам се, че толкова късно влизам в твоята темичка...изчетох всичко и предложението е билооооо толкова рамонтичнооо  blum а за встъпването в църквата и аз се кръщавах тази година точно заради църковния брак и трябва да ти кажа, че откакто го направих имам чуството сякаш някой ме пази  blum

снимката на тортичката, която беше показала е много готина...чак лигички ми потекоха ако трябва да бъда честна...аз съм запален сладко-шоколадо-торто маняк  sarcastic

С голям интерес ще следя темичката ти  give_rose
« Последна редакция: август 08, 2012, 14:34:52 от cveta_d86 » Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 08, 2012, 20:46:22 »

Благодаря много, dixie и Цвети, много сте милички  give_rose

Цвети, аз се чувствах много добре по време на самата церемония, най-вече защото имам невероятна кръстница, която много обичам . Чувала съм, че за кръстник се избира човек, който не само може да закриля кръщелника си, но и да таи само хубави мисли за него/нея и за мен нямаше съмнение, че искам това да ми е кръстницата.

Момичета, да споделя, че нещо се поуспокоих, за голяма моя изненада, и даже леко протаквам нещата. Имаме още доста неща за вършене, а на мен ми е едно такова спокойноо  Blush
Иначе брат ми ми взе още едни обувки (прикачам снимка от сайта), които ще видим дали ще седят с роклята.

Милият ми брат няма да може да се върне за жалост от САЩ и ще ми е много мъчно. Някак си хубавите емоции не са същите без близките хора... Вчера разбрах, че и моя близка приятелка няма да може да дойде, и докато брат ми има основание, тя ми се извини с това, че мъжът й и майка й не могат да гледат за 2 дни децата им, които са на малко повече от годинка. Някак си разбирам, ако на човек не му се тръгва без децата и съпруга на път, ама това ми е уж много близка приятелка.  nea Все може да измисли нещо, знам ли... От друга страна, казали са "Недей да съдиш, за да не бъдеш съден" (новохристиянката в мен се обади biggrin ).

Пожелавам ви прекрасна вечер, ще разказвам утре за някои дреболии.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines