Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:32:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на flyin - 26.08.2012  (Прочетена 53800 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 27, 2012, 08:45:15 »

Хехе, flyin, а ти защо накара момчето да те пита 3 пъти? funnytooth
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 27, 2012, 09:05:22 »

Честита тема и от мен! Очакваме много споделени хубави емоции. smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #17 -: юли 27, 2012, 10:52:43 »

хехех.....измъчила си ти момчето ...три пъти да те пита  Bravo
А любимото ви място много ми прилича на Охридското езеро (стария град), нали не се бъркам?:
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 27, 2012, 18:48:37 »

хехех.....измъчила си ти момчето ...три пъти да те пита  Bravo
А любимото ви място много ми прилича на Охридското езеро (стария град), нали не се бъркам?:
Даа, точно това е, мястото се нарича Канео, църквата е Св. Йован Канео. Той ми предложи на ръба на тази скала, която е издадена smile Ами хич не му повярвах, че сериозно ми говори, той с такава широка усмивка ми го каза, че аз реших, че просто му е станало нещо романтично smile . Мислех си, че още не е на тази вълна и не съм го натискала за сватба.
До такава степен ме изненада, че след това цял ден си мислех, че това не ми се случва и като звъннах на майка ми да й кажа, взех да се хиля като зелка biggrin Неговите бяха толкова втрещени (той не беше казал на никого), че реших, че ще получат удар, ама след като се блещиха за минута-две, после се развълнуваха и разплакаха от радост smile Аз не плаках изобщо, макар че всичко беше толкова романтично и мило и наше си  twohearts
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #19 -: юли 28, 2012, 08:52:07 »

Честита темичка и от мен! Да  ти върви по вода и леко подготовката.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 28, 2012, 09:06:51 »

Благодаря ти, goldish smile
Момичета, пожелайте ми успех, отивам да се видя с жената, която ще прави тортата. Решили сме да няма фондан и да има минимална украса, за да е по-вкусна.
Примерно с подобно ..хм.. замазване biggrin :


* 255860822550017961_edyEc2zn_c.jpg (22.54 KB, 300x450 - видяно 351 пъти.)
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 28, 2012, 09:21:33 »

Успех, flyin! Да си тръгнете с поръчка на най-красивата торта!  Torte
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #22 -: юли 28, 2012, 09:54:46 »

Мила flyin, честита темичка! Убедена съм, че ще имаш невероятна сватба!  give_rose Желая ти последният месец на подготовка да е спокоен и напоен само с положителни емоции!  smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #23 -: юли 28, 2012, 10:08:24 »

мила, момчето е избрало страхотно място - има някаква магия на ръба на тази  скала.....и аз имам една романтична снимка там smile
Какво стана с тортата- избрахте ли я, разбрахте ли се...разказвай smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 28, 2012, 10:25:37 »

flyin, откъде ще поръчвате тортата, че още не съм го свършила това....а в кой ресторант ще бъдете  blum
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 28, 2012, 12:32:32 »

Таня, честита темичка! Успех в последните дни на подготовка!



 
 

 
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 28, 2012, 14:37:07 »

Благодаря ви, сладурчета!
С мацката се разбрахме, тортата ще е все пак с украса от бял шоколад, за радост на майка ми, която каза "Ама как така сватбената ви торта няма да е бяла?!". (тя освен това беше в шок и ужас от това, че изобщо ще правим сватба с повече от 20 души; че ще е в неделя; че ще е лятото; че няма да имам воал хихихи  pullpigtails ) Мери, поръчахме я от Mr Dino, ето този модел:


Условията са 3 лв на парче, отделно ако искаш украса в зависимост от това колко материал (шоколад) отива, нашата ще е около 30 лв, стойката е 50 лв капаро, като после ти ги връщат като им я върнеш (тоест няма наем на стойка, както четох на някои места  crazy ). Мацката изглежда супер точна, има доста ясна представа за нещата и ми предложи точно това, което исках. Иначе и другите два вида сватбени торти са много много вкусни и със сигурност са много специални, защото такава вкусотия на сватба не съм яла (а не съм по тортите biggrin )

Сега само дано успея да се разбера с управителя на ресторанта да я внесем предния ден, за да не се налага да плащаме 50 лв овъртайм на момчето, което трябва да я донесе в ресторанта в неделя  crazy
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 28, 2012, 15:07:47 »

благодаря ти flyin, ще ги проуча и тях, тъй като в Неделя дори едно парче не можаха да ми осигурят да опитам... beating
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 28, 2012, 15:46:01 »

благодаря ти flyin, ще ги проуча и тях, тъй като в Неделя дори едно парче не можаха да ми осигурят да опитам... beating
Това е много странно  huhhuh.gif Най-вече защото продават тортите си на парчета в сладкарниците. Защо не си поръчахте просто по едно парче от видовете пълнеж, които най-много ви харесват и които ползват за сватбените торти?

Аз иначе да се похваля, че взех бокал за църквата и жартиер. Освен това получихме бутониерите от Виолет. Честно казано, цветът е една идея по-тъмно от екрю и има лека разлика между цвета на панделката и на розичката, но са хубави. Качвам в галерията.

Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 28, 2012, 17:40:03 »

ще ти пиша на лични за неделеята, че ще стане спам в темата  pleasantry
жартиера от сватбения център ли го купи...в същата кутийка е като моя, много е красив, браво!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines