Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:23:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на flyin - 26.08.2012  (Прочетена 53835 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 29, 2012, 07:07:13 »

Много си красива, ама много!!! Роклята е божествена give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #136 -: август 29, 2012, 10:35:35 »

Ще споделиш ли от къде му купихте костюма  Blush
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: август 29, 2012, 10:52:09 »

Много си красива,мила,а роклята е направо божествена  yahoo
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: август 29, 2012, 19:46:56 »

Благодаря много, момичета!
Прекрасни сте  give_rose Роклята е много красива. С нетърпение очаквам и остамслите снимки tease
Имам едно въпросче smile -> Роклята отдолу има ли обрач? И ако "не", лесно ли ходеше ? Моята е подобен модел и се чудя кринолина да има ли обрач или да няма pleasantry
miss™, нямаше обръчи, не ми хареса как седеше с обръчи, иначе й сложиха улей. Ходех лесно, докато мъжо не реши да ме вдигне на излизане от гражданското и се скъса отгоре тюлът, заради което после трябваше да я придържам. Не си личеше толкова, но платът увисна  pardon Да не говорим, че после пак мъжо ми стъпи на шлейфа с все сила и двете копчета, които го придържаха отзад, не издържаха на тормоза biggrin Та в ресторанта вече държах с две ръце, че доста плат тази рокля biggrin

Alichka, костюмът е от Pierre Cardin, бях писала в темата за мъжкото облекло, че в магазина на PC в София Аутлет центъра са направили страхотно намаление на костюми и го взехме за 300 лв, намален от 800  danceg Изобщо не бяхме осъзнали колко много си подхождаме като цветове - неговата риза, костюм и вратовръзка с роклята ми, докато някой не ни каза на сватбата. Просто всичко се взимаше в последния момент biggrin

Така, да си поема дъх и да опиша как мина цялата лудница около нашата сватба smile

Място и участници на събитието:
Ритуална зала - Красно село
Църква - Семинарията
Ресторант - Континентал Плаза
DJ - Стоян Петров
Грим и прическа - Слав
Фотограф - Боян Павлов
Видео - Влади от Volk Vision
Украса ресторант - Еуфория ВМ (към ресторанта)
Букет, бутониери, гривни за девойките - Ателие Мънисто

Както знаете, мен ме гонеше луда паника дали всичко ще мине наред с организацията. Естествено, в последния момент трябваше да свършим 100000 неща и беше пълна лудница, колкото и да бяхме издърпали някои от дейностите преди това. Вече даже ми се губи какво точно правихме, но беше голямо търчане. Излязохме в отпуск чак в четвъртък, чистихме, ходихме да си вземем етикетите от фирмата за печат (print2day.bg, препоръчваме ги и тях  good ), да вземем панталона му от оверлог, да си взема копринена бродирана кърпичка за хорАта (глезотийка blush ), да вземем свещите и поставките за имената на масите, да гледаме за подарък на кумовете... В петък беше също голямо търчане, в събота ходихме и да си вземем букета, бутониерите и гривните. Умрях от притеснение къде ще ги сложим тези цветя, в апартамента е сауна biggrin Мъжо не ме пусна да спим отделно, иначе бяхме ангажирали апартамент за родителите му и брат му. В неделя миличката ми майка дойде да оправи масата, за да посрещнем добре гостите, а Драго отиде при техните, за да се приготви. Чупех пръсти от притеснение дали Слав ще дойде на време, защото някой ми беше казал, че закъснява, а знаех, че преди мен има още две-три булки  crazy Той сцепи секундата и седнах на стола, за да ме направи. Появи се и Боян, после баща ми и малко по малко взе да се изсипва много народ в малката ни квартирка biggrin . Докато Слав ми правеше прическата, го питах какво мисли за идеята да имам естествена орхидея в косата, майка ми домъкна специално от Казанлък една прекрасна бяла много нацъфтяла орхидея  уж да я ползваме за букета ми, но не се връзваше изобщо с далиите biggrin . Той каза "Много ясно, това е супер идея" и веднага скъса най-красивия и малък цвят и ми го прикачи в косата.

В този момент моите приятелки вече вдигаха страшен шум в другата стая да ме видят и дойде време да се вмъкна в роклята. Което беше голям купон, защото тази рокля изобщо не я бях обличала от пробата, майка ми не знаеше какво точно трябва да направи и съответно падна голям смях, докато зацепим как да я стегнем максимално. Моите приятелки помагаха много стабилно. Сложихме роклята, тръгнаха да я стягат мъжки и в този момент влетя още една от приятелките ми, за да си направи и тя грима при Слав. В стаята вече беше адска жега, той милият я маца, мен още ме пристягат и ми довършват вида и в този момент чуваме колите пред входа. Слав започва да гримира с бясна скорост, аз взех да се притеснявам дали съм сложила всички документи на лесно място, дали няма да закъснеем, а най-вече Драго дали ще ме хареса, и изобщо луда емоция biggrin Чувам аз пазаренето пред вратата, оказа се, че е паднал голям смях, но ще гледам на видеото biggrin Чух, че ги пускат, в този момент на мен пулсът ми беше на 200, той отвори вратата и каза "Уаууу!!", с което ми сгря сърцето smile Каза ми, че съм много красива и ме целуна  heart Аз изхвърчах от стаята, взех да поздравявам всичките и да се опитвам да сложа бутониерите с треперещи ръце biggrin Бях приготвила всичките неща за ритуалната, църквата и ресторанта в отделни пликове и в един момент всеки грабна да помага и аз не разбрах кой кое е взел  angry
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: август 29, 2012, 19:57:37 »

Както и да е, тръгнахме към ритуалната, отидохме даже по-раничко (организацията беше желязна biggrin) и  намерихме в кого са нещата за гражданския biggrin . В ритуалната успяхме да развълнуваме всичките ни лели и чичовци, които бяха дошли и които наистина много се радваха. За огромна изненада бях супер спокойна, Драго малко се беше ошашкал biggrin , иначе самата церемония беше много красива и много емоционална. Успях да го настъпя, съвсем бях забравила, но приятелките ми взеха да шушукат отзад и го издебнах  Yes

После на излизане от ритуалната стана белята с роклята ми, за жалост много рано и сега на почти всички снимки роклята ми се влачи  cray Един съвет от мен - предупредете мъжете да не ви вдигат, ако не сте сигурни дали роклята ще издържи biggrin

В църквата беше също много хубаво, и двамата се бяхме нахилили като зелки, когато свещеникът каза, че трябва да се подчинявам и да слушам, все едно има някакъв шанс това да стане biggrin biggrin biggrin Гостите отидоха да починат малко, а ние направихме мини фотосесия в градината на Семинарията. Или по-скоро се размазахме на пейките, докато Боян ни снимаше biggrin

Отправихме се към ресторанта, където почна големият купон. За ритуалите - от менчето изхвърча бялата роза, аз отчупих по-голямото парче питка (с нито едно от двете неща не съм съгласна biggrin ).
Беше наистина страхотен купон и паднаха страшни танци, аз добре че си носех ниски обувки. Благодарение на страхотните си приятели и близки определено усетихме наистина какъв празник е това и колко хубави емоции могат да се струпат за един ден.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 29, 2012, 20:16:45 »

Хората така искаха да се забавляват, че тъкмо седнахме след посрещането и dj-ят пусна по-тихо народна музика и роднините скочиха на хоро biggrin Реално нашият първи танц беше втори biggrin Но Драго много се зарадва на изненадата с песента и бях супер доволна smile

После танцувах и с баща ми, изненадахме кумовете с първата им песен от тяхната сватба, а пък всичките наши приятели ни спретнаха страхотна изненада (благодарение на dj Стоян) и ни изпяха "Една българска роза" прегърнати всички, ние естествено се включихме smile Записът на брат ми от САЩ ни разрева всички, а после хорАта продължиха. Отзивите за цялото тържество бяха много добри, обслужването в ресторанта беше на изключително ниво, щом даже фотографът беше впечатлен и го похвали smile

Иначе отзиви от мен за услугите, за които ще се разпиша също по съответните теми:
- ресторант Континентал плаза - страхотни сервитьори, трудна комуникация с управителите. Храната обаче беше много добра, както казах обслужването също.
- украсата от Еуфория ВМ (към ресторанта) - не съм във възторг, платихме 190 лв  за ВИП масата и получихме един доста малък букет за колата, който после беше сложен на масата ни, малко драперия по масата и ТОВА е. Даже свещи не бяха сложили, нямам думи. Освен това камъчетата от Охридското езеро вместо да ги сложат всичките в стъклени цилиндри, бяха разхвърляли голяма част от тях по масите  crazy Това не са декоративни камъчета, а баш камъни, как им е хрумнало, нямам понятие.
Бяхме помолили салфетките от плат по масите да са във формата на ветрило, както по принцип ги правят всеки ден в ресторанта, познайте дали бяха така. Дреболия е, знам, ама беше тъпо от тяхна страна  nea

- тортата от Mr Dino - просто няма да спра да ги хваля, уникална торта  Bravo
- цветята от Ателие Мънисто - букетът ми беше много интересен, издържа дълго време, но не бях във възторг от това, че не помнеха какви цветя искам и за малко да забравят бутониерите за кумовете и родителите, добре че им звъннах по-рано през деня. Бутониерата на младоженеца увяхна прекалено бързо, а другите бутониери издържаха цял ден и бяха много красиви и интересни.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 29, 2012, 20:22:24 »

Грим и прическа - още не мога да повярвам Слав какъв майстор е на това, което прави и колко много се харесвах така  heart Косата беше точно това, което исках, гримът беше много нежен, цяла вечер нито едно от двете не мръдна  good Гримът на моята приятелка също беше прелестен  good
Не на последно място той е наистина страхотен земен човек, който обича работата си и има невероятно добро отношение към клиентите си.

DJ - Стоян Петров си е Стоян Петров. Не можехме да намерим по-добър професионалист от него, евала!

Видео и фото - ще кажа след като видя крайните продукти. Иначе добре че бяха те, да ни светнат за някои от нещата, които трябваха да правим около гражданския и църковния брак.
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #142 -: август 29, 2012, 21:30:22 »

Наистина си била много красива булка. Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: август 29, 2012, 22:36:07 »

честито и от мен, много хубав разказ и снимки  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: август 30, 2012, 07:59:34 »

много си ефирна и елегантна с тази рокля!Букетът също е чудесен! yahoo
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 30, 2012, 08:47:00 »

Много, много красива булка!  give_rose С един от любимите ми модели рокля! И прическата е много нежна и подходяща! Поздравления още веднъж! Flower
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: август 30, 2012, 08:51:43 »

eeeх така хубаво ми става като чета разказа ти  Bravo Все едно някой разказва за моя ден  blush
Много нежна булка си била  Bravo
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: септември 02, 2012, 12:05:40 »

Много си хубава, flyin !! give_rose Били сте прекрасни младоженци!! :bravo:Чакам  с голямо нетърпение още снимки!  Wink
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: септември 11, 2012, 21:16:13 »

Благодаря ви, goldish, Ezra, Emmmmmy, ivelka, mary_m, dixie! Много сте милички!

Ние си взехме вчера филма и не седнах да вечерям, докато не го изгледахме. Беше страхотна емоция, видях нещата от съвсем друг, много по-спокоен ъгъл и истински се зарадвах на всичко и всички. Най-вече на прекрасния ми мъж, който виждам, че се е вълнувал много smile  heart
Едно от нещата, за които много се радвам, е че всичко организирахме самички, само аз и той, всичко беше наш труд, наше проучване, наше ровене, наше обикаляне и говорене с 1000 души за различните услуги. Това ще си остане като едно хубаво наше постижение и се гордея, че успяхме да постигнем толкова весело и елегантно събитие. Не е невъзможно да организирате сами сватбата си, докато работите на пълен работен ден, пък и дори работата да ви е натоварена (а при нас е точно така).

Сега чакам с нетърпение професионалните снимки, много се притеснявам дали резултатът е добър, защото имам притеснения дали фотографът е хванал всичките важни и мили моменти, особено с родителите и най-близките ни.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: септември 11, 2012, 21:34:06 »

разбирам те, наистина е мн готино когато си организираш всичко сама и е както искаш
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines