Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:32:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на flyin - 26.08.2012  (Прочетена 53419 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« -: юли 25, 2012, 23:35:02 »

flyin, ето я и твоята сватбена тема - напълни я с прекрасни моменти, пожелавам ти безпроблемна подготовка и една приказна сватба


* Wedding-Budget.jpg (68.85 KB, 1152x720 - видяно 330 пъти.)
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 25, 2012, 23:39:16 »

Пак бях изпреварена  beating   Wink .Честита темичка,мила  yahoo .Чакаме те да разказваш  give_rose
Активен
Bride♥
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Just Another Bride


« Отговор #2 -: юли 25, 2012, 23:42:04 »

Честита тема! Всичко хубаво! smile Записвам се за да чета.  give_rose
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #3 -: юли 26, 2012, 00:39:29 »

Честита темичка и от мен smile Нека всичко мине по мед и масло smile  girl_wink
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 26, 2012, 06:15:00 »

Честита ти темичка, flyin!  Bravo Лека и приятна оставаща подготовка  give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 26, 2012, 07:31:41 »

Честита темичка мила пожелавам ти една спокойна подготовка и много вълнения
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 26, 2012, 08:34:27 »

Честита тема, и ти благодаря за моята !
Само прекрасни емоции ти желая ! heart
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #7 -: юли 26, 2012, 08:58:32 »

Честита темичка, flyin! Пожелавам ти приятна и безпроблемна подготовка и прекрасна сватба!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #8 -: юли 26, 2012, 09:46:58 »

Честита темичка и от мен! Да я напълниш само с положителни емоции smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 26, 2012, 10:25:38 »

Честита темичка и от мен! Сега остава да я напълниш само с хубави емоции, снимки и разкази  heart
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 26, 2012, 20:03:01 »

Ехее, благодаря ви, момичета! Много сте милички! Много ме зарадвахте след дългия ден в офиса smile

Така, като за начало да се представя - казвам се Таня :-) Приятелят ми се казва Драго, заедно сме от 5 години.
Предложи ми брак на 7ми януари, на едно от най-любимите ми места:


Аз изобщо не го очаквах и даже не му повярвах, че ми говори сериозно, та се наложи да повтори и потрети въпроса, като накрая каза "Виж какво, за трети и последен път те питам..."  laugh аз побързах да кажа "Да", че знам ли дали нямаше да изтърва най-страхотния мъж за мен заради едната изненада smile
Чак тогава се сети да извади пръстена  Girl_hide Много му стана любима тази история, повече отколкото историята на запознанството ни.

Сватбата ни ще е в ресторант Континентал Плаза, като даже току-що се връщаме от там, защото имахме среща за украсата (и за това не успях да присъствам на срещата на форума в София  blush ). Гражданският ни брак ще е в същия ден, в община Красно село, защото Драго не искаше да разкъсваме датите, а аз не исках изнесен ритуал (освен ако не е на някое прекрасно уникално красиво място), така че ще е един голям екшън smile
Ще имаме и църковен брак - като е гарга, да е рошава smile Църквата е Семинарията, заради този църковен брак се наложи да пристъпя в лоното на църквата в началото на юни biggrin Не че съжалявам де biggrin

Роклята уж трябваше вече да е при мен, но ще е следващата седмица. Много ми е притеснено заради тази рокля, най-вече заради силуета надолу. Докато бях на проба мин. седмица, ми се стори, че нещо има в кройката на полата, което не е съвсем наред, но дано след стесняването и гладенето да се оправи. Ще ви се похваля после smile Хах, дано е за хвалене...
Той си взе супер бързо костюма, противно на това, което си мислех, че ще се офлянква, ще се чуди и ще мери 1000 костюма. Просто от време на време е по-голяма претенция и кифла и от мен biggrin
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 26, 2012, 20:26:32 »

Честита темичка и от мен! Както разказа подготовката си тук, толкова плавна и лесна, до края все така да ти върви! good
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 26, 2012, 21:00:07 »

Благодаря ти, mari_m smile В интерес на истината, подготовката не е от най-лесните biggrin , ама сигурно при всеки неприятните изненади са различни. При нас се почна от избора на дата през сериозна болест на милото ми бабче до сега дребни битовизми.

Цялата година ми върви на висока скорост - на рождения ми ден октомври месец бях на шофьорски изпит (практика), взех го от първия път danceg , след това имах защита на магистърска теза, след това бачках почти денонощно в продължение на 3-4 месеца, сгодихме се, почнахме да обикаляме като ненормални разни ресторанти, през май месец се дипломирах и организирах импровизиран абсолвентски бал, след това ми беше кръщенето, запознанството на родителите ни (за което пътят на майка ми в едната посока беше 600 км), командировка в Словакия и изпит, а този уикенд ще правим малък ремонт вкъщи smile Пълна лудница, но за сега почти всичко върви по план smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 26, 2012, 21:56:21 »

така е flyin, обаче мисълта за самия сватбен ден, колкото и да сме нервни или стресирани, веднага оправя настроението! Хайде, то почти не остана...на финала сме  danceg
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 27, 2012, 06:15:25 »

Честита темичка give_rose Много положителни емоции в оставащите дни!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines