Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:27:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 203625 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: август 12, 2013, 13:16:59 »

Мисля, че ти трябва ето такава ножица:
http://krisiart.com/%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D1%8A%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B0

Предполагам, че почти във всяка книжарница ще има нещо подобно.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #556 -: август 12, 2013, 13:46:31 »

Мда, точно такава ножица трябва.

Иначе всичко е супер !! Дано стане и да покажеш после, идеята е страхотна  Bravo Bravo Bravo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #557 -: август 12, 2013, 17:43:19 »

емчо не знам дали си чувала за китайския мол в младост, ( Аутлет Принцес) има един магазин Дензел, и има такива роклички за по 15-20 лева колкото си искаш, тип кокетна, роклите и подобни само че са много поефтини и без доставка  girl_wink

а иначе да трябват ти ножнички за плата, но не мисля че ще стане с такива за хартия трябва си за плат. всикчи шивачки ги имат

Браво за страхотните идеи  Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: август 12, 2013, 17:54:47 »

Мариола, къде ли не разгледах, а за дензел напълно изключих.
Мерси за идеята, имам шивачка наблизо, може й да не се наложи да купувам ножица тогава. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #559 -: август 13, 2013, 10:23:40 »

Чакай сега да питам, защо не искаш да се цапат бурканите? В Сопот, а и в цялата околност правят сладко от рози, което е много практично натурално слабително средство.
Малката торта с драперии е много красива. Дано си намериш ментова рокля, чак си представям как изглеждаш heart heart heart
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #560 -: август 13, 2013, 11:19:21 »

 Страхотна идея, Еми  give_rose Ще се получи много мило и хубаво  smile

 Включвам се с две предложения за намиране на рокля. Едното е в магазините "Нико", които са на Граф Игнатиев и бул. Витоша. Преди месец видях там подобни на тази рокля, обаче не съм сигурна какви цветове имаха.


 Другото е "Ателиани":
http://ateliani.com/
 Не успях да видя дали има ментова на цвят рокля, но мисля че може да ушие.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #561 -: август 13, 2013, 11:56:03 »

Свекс, не ми се ще просто да има размазани бонбони от жегата, ако не са опаковани индивидуално, ще има следи от шоколад или някакво покритие отвътре по буркана. Няма да е естетично да се подари.
Не искам да е сладко от рози, щото много хора не го харесват, май само аз от компанията го ям. smile

Мишел, мерси за предложенията. Аз търся рокля която да ми излезе под 50 кинта, ще погледна и в Нико. smile
Мисля да я съчетая с кецове. crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #562 -: август 13, 2013, 12:01:51 »

Мисля да я съчетая с кецове. crazy
Това ми напомни за младоженеца, него как ще го издокараш? Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: август 13, 2013, 12:20:43 »

той едва ли ще издържи някой да му измисля още тоалети, мисля да го оставя на спокойствие този път. Ма кецовете са ясни, той друго не носи . blum
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #564 -: август 13, 2013, 14:59:40 »

Много яки идеи имаш.Ще чакам с нетърпение да видя крайния резултат.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #565 -: август 13, 2013, 17:39:36 »

почнах да събирам бурканите. Утре съм до Хит-а да видя роклите, дето Мариолка каза.
 smile На 16 ти ще звъня да видим ще имам ли късмет да съм в същата къща на Сопот или ще ходим на риск, където намерим. Златисти кецове видях в подлеза на Плиска, та и това ми отпада като задача като взема пари.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #566 -: август 13, 2013, 19:22:35 »

Чета твоите новини и си мисля как мм все ми повтаря, че не знаел какво ще правя като мине сватбата с толкова много хъс за планиране - ми то било лесно, ще планирам годишнините  yahoo

Подкрепям идеята с две ръце! Дано се получи и всички, които искаш да са там да се отзоват smile
За роклята не мога да помогна, но ще си отварям очите на 4  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #567 -: август 17, 2013, 09:38:25 »

Малкабулка, така е, човек трябва да има един път в годината какво да организира, ако го сърбят ръцете. blum
Момичета, благодарение на идеите ви намерих възможно най-ниската цена за зиг заг ножица шивашка ( зян няма да иде след това, нали чат пат правя картички, сигурно ще става и за хартия ).
http://www.kinkaleria.com/index.php?m=320&lang=1&category=176&pc=176&prodid=11035

У майка ми се сдобих с парченца плат на цветя, който иначе е за хвърляне като количество, а сега ще бъде "рециклиран" и той за бурканите.
Днес сме с бившата pleasantry шаферка да видим дали ще сторим чудо и ще намерим рокля мента до 20 кинта, че някои други разходи ме притискат в друга посока и повече няма да дам. Стискайте палци smile

Двама от гостите ми отпаднаха и се получава точно както по сватбите ни- предпочитат да идат другаде или да не си хабят отпуската за нас. Но тъй като вече един път ми се е случвала случката- "Ще дойдаа, няма да дойдааа" , не се учудвам на никого и нищо. pardon
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #568 -: август 17, 2013, 10:21:55 »

Еми, поздравявам те за ентусиазма, сигурна съм, че ще се получи супер всичко good Завиждам леко на гостите ти, отдавна нас не ни е канил някъде, че и зор да си даде да ни зарадва  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #569 -: август 17, 2013, 12:18:09 »

Да, за плат ножиците са доста скъпи...И аз се каня да си купувам, но намирам на много по- високи цени от тази. Стискам палци да си намериш хубава рокля и кецове в тон  Wink.
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines