Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:07:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 203607 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: октомври 19, 2012, 21:47:48 »

Еми, с голямо удоволствие разгледах всички снимки! Чудесни сте! А фотографът ви е просто невероятен, хванал е страхотни и непринудени моменти на радост и щастие! Няма нагласени и скучни фотоси! А ти си толкова красива и сияеща на всички снимки!  give_rose
П.П: Очаквам с нетърпение края на конкурса "Младоженци на годината", защото видях, че снимката с водопада е събрала доста лайкове и вече усещам кой ще грабне първото място blum
Благодаря Ивче, ами ако стане, ще е приятно, макар че дори не знам за какво точно се конкурираме, не видях да има грамота или награда LAUGHTER first
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: октомври 23, 2012, 10:54:17 »

много  сте  готинки:) И  ти  във  всичките  роклички:)) Страхотна:))Много  е  яка  снимакта  където  мъжът  ти кара колелото с костюма,във  вихъра  си:)0
И таки  където  двамата  карате,супер  сладки:))kiss2
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: октомври 23, 2012, 11:03:54 »

много  сте  готинки:) И  ти  във  всичките  роклички:)) Страхотна:))Много  е  яка  снимакта  където  мъжът  ти кара колелото с костюма,във  вихъра  си:)0
И таки  където  двамата  карате,супер  сладки:))kiss2
бамчо, то това му беше най -приятната част за него - колкото и да бе уморен, се преоблече и изхвръкна като куршум с фотографа и брат ми - все пак си му е и професия Xixixi
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: октомври 23, 2012, 11:42:45 »

страхотнииии Bravo гуш
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: октомври 23, 2012, 21:29:11 »

На мен любимите ми са тези във водата и на залез слънце, особено с чадъра, жестоко хрумване е  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: ноември 03, 2012, 17:40:25 »

Аз да ви се оплача- в този конкурс Младоженци на годината в ФБ отново има измама- снимката ни с най-много гласове, тихомълком бе махната от стената от организаторите на страницата, в момента в който забелязаха че е харесвана. Оставили са само другите две. Поне да бяха изтрили и тях, та да не си личи тъпотията им. В самия им албум все още стоят и трите снимки, но не и на стената им- така и се досетих днес. Не ми е за гласовете, а за поредния БГ нагласен бълвоч.. bad
Надявам се само аз да не я виждам и проблемът да е в моя телевизор. crazy
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #546 -: ноември 03, 2012, 18:27:02 »

Преди време обявяваха финалисти за всеки месец и техните снимки се отделяха в албум и се започваше гласуване само за финалистите за месеца и според крайното класиране от това гласуване се обявяваха местата за конкретния месец. Накрая на годината или в началото на следващата ще правеше "финал" само от победителите от изминалата година. Виж албумите от 2011г. Надявам се да сте събрали достатъчно гласове и за това така.  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: ноември 03, 2012, 20:25:49 »

Преди време обявяваха финалисти за всеки месец и техните снимки се отделяха в албум и се започваше гласуване само за финалистите за месеца и според крайното класиране от това гласуване се обявяваха местата за конкретния месец. Накрая на годината или в началото на следващата ще правеше "финал" само от победителите от изминалата година. Виж албумите от 2011г. Надявам се да сте събрали достатъчно гласове и за това така.  give_rose
ами не  мила, дори  другите които  имат повече гласове от нас, им стоят снимките на стената още. Ние участваме само в годишния, в месечния не влизаме в регламента за дата smile . Иначе в албума им си ни стоят и трите снимки.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: ноември 03, 2012, 22:08:19 »

аз за това не се връзвам на тия неща...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: ноември 04, 2012, 10:15:32 »

аз за това не се връзвам на тия неща...
ти хубаво не се връзваш, ама цялата ни работа е такава  в държавата ни...Никъде почти не може честно и без връзки/пари да се пребориш за нищо..
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: ноември 04, 2012, 11:05:37 »

да, за жалост е така  give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: ноември 05, 2012, 10:06:12 »

За жалост изма една снимка която според мен е супер безинтересна, а за три дни събра толкова гласове, че да се чудиш кой я е харесал толкова! Абе има нещо гнило в Дания!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=4942101069238&set=o.182021415151764&type=1&theater
На вас повече ли ви харесва това?

Нека ако е нарушение модераторите да махнат линка, но и аз се ядосах! На Еми снимката е с пъти по-хубава!
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #552 -: ноември 05, 2012, 20:15:19 »

Емче, не се ядосвай изобщо! От чисто любопитство влязох да разгледам въпросната страница... аз нищо забележително не видях в чуждите снимки със съвсем малко изключения. Дори останах ужасена от болшинството фотоси... Честно казано се обърках дори каква е идеята, защото всички тези снимки не са отделени в албум. Да не говорим изобщо, че такъв тип конкурси (с най-висок брой харесвания) са отдавна забранени във Facebook! Вие сте страхотни и не са ви нужни награди от такива конкурси  good  good  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: ноември 05, 2012, 20:22:21 »

Емче, не се ядосвай изобщо! От чисто любопитство влязох да разгледам въпросната страница... аз нищо забележително не видях в чуждите снимки със съвсем малко изключения. Дори останах ужасена от болшинството фотоси... Честно казано се обърках дори каква е идеята, защото всички тези снимки не са отделени в албум. Да не говорим изобщо, че такъв тип конкурси (с най-висок брой харесвания) са отдавна забранени във Facebook! Вие сте страхотни и не са ви нужни награди от такива конкурси  good  good  good
благодаря ти мила, то награди няма! идеята е просто за честност и откритост, но къде съм тръгнала и аз да се бутам .... nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: август 12, 2013, 13:09:19 »

Момичета, вярвам или не, скоро наближава годишнината от сватбата и искам да измисля нещо като малко тържество в тесен кръг, с торта, карамелизирани ябълки и лимонада. smile И малко фотодокументиране засега се очертава да има.  blum
Иска ми се да е на Сопот отново, и пак да е на 3 ти септември, защото годишнината от църковния брак ми е някак си по-важна и на сърце.
В тази връзка съм намислила за едната шепа хора, които ще поканим, малки подаръчета, отново практични.
Идеята ми е буркани пълни със сладки нещица ( бонбони опаковани поотделно, за да не станат на нищо и да не нацапар бурканите ). Даже мисля, за по-автентично, да са различни по големина.каквито намеря при бабата. Ще им сложа шарен плат при капачките, панделка и по една лепенка пеперуда или сърце, ще рециклирам каквото имам останало като материалчета от сватбата.

Въпросът ми е, ако някой въобще намери темичката ми за да ми отговори  blum , как се прави назъбен плата по-равномерно, аз съм с 2леви ръце по отношение на рязане и шиене ?

ето снимка какво мисля да правя  и какво имам предвид под назъбен ръб на плата:




Все още си мисля дали да си взема някаква рокля, ще ми се да е дантелена и дълга, лятна, бохемски стил  Girl_hide , много ми се  носи цвят мента. И венче от цветя.
Нещо такова:




Също  ми се ще, ако сме в същата къща, да сложа на масата нещо златисто:

 За специална торта не смея да си мисля, за момента бюджетът не достига.
Иначе тази малката не е лоша:


Това е засега, ако измъдря роклята, ще ви се похваля.

Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines