Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:47:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 203683 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: септември 02, 2012, 17:32:12 »

Прекрасни снимки, много сте красиви, с нетърпение очаквам и отзивите от следващата ви сватбичка smile Много оригинални идеи имаш наистина умееш да сбъдваш мечти smile, просто не мога да се нарадвам на ентусиазма ти и на изобретателността ти. Сигурна съм, че всичко ще е прекрасно smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: септември 03, 2012, 08:48:47 »

Ем, вероятно сега пак си притеснена, ама нали знаеш, няма страшно! Всичко минава като една хубава емоция! Айде бракувай се и пред Господ и си идвай да разказваш на нас, любопитните!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: септември 03, 2012, 08:53:57 »

Ем, май само аз не съм разбрала на коя дата е църковната венчавка blush
Ти вече имаш тренинг, но все пак да ти пожелая всичко да мине гладко като по вода и денят да бъде по-красив дори и от първата сватба!  heart

Еее, големи сте късметлии с две сватби, завиждам благородно! blush
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #453 -: септември 03, 2012, 16:40:51 »

Еми, много ама много сте красиви!!! smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: септември 05, 2012, 11:15:04 »

Върнахме сеее danceg
Веси, този път хич не бях притеснена! give_rose
Мина перфектно, много повече ми хареса от софийската  сватба! heart
Разказ и снимки скоро tease
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: септември 05, 2012, 11:18:49 »

Емчо ще чакам с нетърпение да разкажеш ..така, че да не се бавиш с разказа много  blum give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: септември 05, 2012, 11:36:38 »

Добре дошла. Чакамеееее!!!
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: септември 05, 2012, 12:46:32 »

Добре дошла, Еми!  give_rose Като видях софийските снимки за каква приказка става въпрос, а сега казваш, че тук ти е харесало още повече ... просто нямам търпение да споделиш с нас  Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: септември 05, 2012, 15:50:09 »

Тааа да кажа накратко как протече Сопот:
1вият ден- 2 фотосесии , една във ледената вода на миниатюрно водопадче ( голямото бе пресъхнало ) и из горите нагоре по планината - с дълга рокля гръцки силует( онази, престрадалата от интернет  crazy ) и маратонки.Измъчихме се, но си заслужаваше! Водата беше ужасна, на снимките сигурно сме усмихнати, ама от болка!!  Girl_hide danceg
Гримирах се сама и си изправих косата- леко опушен грим и тиара. Там нямаше и кой да ме прави.
 И вечерта - няколко фотоса пак нагоре, към залеза на слънцето с един дълъг лилав воал и къса дантелена рокля и златистите обувки. Походихме пак доста и то по едни стръмнини. Денят свърши с хубава вечеря с гостите, на двора на една чудесна къща, която наехме. heart
В деня на венчавката се замотахме сутринта, поради липса на стрес явно, и Киви ми направи косата на една страна- накъдрена и пусната. Гримирах се със сини сенки със златисти прашники и син молив.
Разбира се, закъсняхме и в последния момент си забравих гланца, кошницата с житото и обиците shok tease
Венчавката бе прекрасна, по наше желание бяха намерили двама хористи, даже свещеник от друга митрополия бе дошъл да пее абсолютно без ангажимент или заплащане ( това го разбрахме в последствие). Свещите кой знае защо бяха жълти и тъй като бяхме забравили панделката за тях, а бяха от черквата купени на момента, бяха им лепнали цикламена панделка за цветя, та много се смяхме blum LAUGHTER  По наше предложение бяха включили произнасянето на 3 псалма с особен смисъл и толкова им хареса на свещениците, че казаха че ще вземат идеята и оттук нататък ще ги включват винаги! бях много горда . smile Аз лично не бях притеснена, само роклята ми бе адски неудобна с тези обръчи и огромна пола. Изпекох се с болерото вътре в черквата. Кумът се справи отлично с короните, не успя да ги чукне. LAUGHTER
После направихме няколко снимки в женския метох/двора му, няколко на колелата, които бяхме взели. Явно ни дойде в повече жегата и оттам нататък го ударихме на почивка.
вечерята беше семпла, на двора на къщата поукрасихме, запалихме свещи и поръчах скара, салати, биричка. Като за между приятели. :)Тортата беше средно вкусна, на вид я бяха докарали както исках.
Аз лично съм много доволна, всичко мина без напрежения, а къщата беше разкошна, починахме си добре и в хубава компания. blum give_rose
Искам да вметна че от 3те рокли които обличах, само гръцкия силует беше удобен за мен и можеше да се прави спокойно фотосесия с него дори и нагоре по планината. Всичко друго бе красиво но адски нефункционално като тоалет. NO NO NO
« Последна редакция: септември 05, 2012, 15:52:25 от emmmmmy » Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: септември 06, 2012, 09:30:38 »

Супер звучи всичко!  Bravo И три рокли и толкова фотосесии - благородно ти завиждам  Wink Чакаме снимкииии.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: септември 06, 2012, 10:36:24 »

иии тортата от венчавката good:

Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #461 -: септември 06, 2012, 10:39:45 »

Ах, Еми! Прекрасен разказ! Нямам търпение за снимките! Тортата е много красива. И сега като омъжена жена разкажи как се чувстваш.  yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: септември 06, 2012, 13:41:15 »

Ами честно казано, се чувствам облекчена, че няма да имам трета сватба stop и че мога да подредя жилището. И  доволна че всички гости харесаха ресторанта в София и къщата в която отседнахме в Сопот.Тоест, всичките ми усилия и грижи не отидоха на вятъра.
За мен лично, ако трябва да съм откровена, съм имала и по-красиви и спокойни дни от сватбите ми. И не, не бих повторила и не бих искала сватбата да се върне пак и пак. Доста напрежение си е.
Най-хубавият ми спомен е когато отидохме зимата да ангажираме дата за венчавката, градът бе приказен. Ежедневното ми щастие с Другия до мен, някак си по ме изпълва от конкретни празници, просто явно съм така устроена. butterfly
Така че сега ми е добре че животът си тече по старому, разлика няма. Само дето си оправихме колата LAUGHTER
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: септември 09, 2012, 12:09:56 »

ЕМ всичко звучи много прекрасно, честит ви и църковен брак. Наистина нямам търпение да видя снимките от къщата и на вас самите, звучат много интересно всички рокли много бих искала да видя и тях smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #464 -: септември 09, 2012, 12:13:22 »

Нямаше как да не споделя...  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines