Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:44:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 204568 пъти)
 
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #435 -: август 29, 2012, 08:35:14 »

Еми, със закъснение Честито! Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот и много да се обичате! Била си прекрасна булка!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: август 29, 2012, 13:52:49 »

Еми била си много хубава булка. Много ми хареса грима ти понеже на мен така ми се видя, че имаш "тъжни" очи, а на снимките хич не си личи. И роклята много добре ти стои!
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #437 -: август 29, 2012, 15:21:51 »

Няма начин, ще повторя и аз: много си хубава! И младоженецът е голям сладур! smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: август 30, 2012, 08:28:27 »

Благодаря момичета!

Някой може ли да ми каже къде мога в софия да намеря лилав тюл на метър? girl_impossible
търсих на доста места, но все не попадам а до събота тр да взема. Имаме идея за една снимка , затова ми трябва. give_rose give_rose
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #439 -: август 30, 2012, 08:33:28 »

http://platove.pixi.bg/?go=shop
Като ходих миналата година имаше всякакви цветове. Има телефони, може да питаш за да не се разкарваш  girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: август 30, 2012, 08:58:01 »

http://platove.pixi.bg/?go=shop
Като ходих миналата година имаше всякакви цветове. Има телефони, може да питаш за да не се разкарваш  girl_wink
мерси, аз пратих роднина след работа да погледне give_rose
Активен
dazy
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #441 -: август 30, 2012, 15:08:38 »

Мила Еми, честит празник на теб и любимия ти човек!!!Пожелавам ви от сърце да се обичате и винаги, когато имате нужда от другия, да може да се облегнете на неговото рамо! Good luck
Изглеждаш великолепно!!! Flower
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #442 -: август 30, 2012, 15:19:47 »

 emmmmmy, надявам се да не пиша късно. Ако ходи в магазина на бул. "Хр. Ботев" нека роднината ти не само да погледне, но и да пита продавачката- руса жена, казва се Лили. Тя може да провери в другите магазини и в склада и в кратък срок да доставят в този магазин или да каже да ви запазят в друг от магазините им. А ако се колебае за цвета, нека я попита за мостра, ако има на топа няма да откаже, ако не -може да отреже и 10см. Тюлът е към 4лв/л.м.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: август 30, 2012, 15:32:41 »

emmmmmy, надявам се да не пиша късно. Ако ходи в магазина на бул. "Хр. Ботев" нека роднината ти не само да погледне, но и да пита продавачката- руса жена, казва се Лили. Тя може да провери в другите магазини и в склада и в кратък срок да доставят в този магазин или да каже да ви запазят в друг от магазините им. А ако се колебае за цвета, нека я попита за мостра, ако има на топа няма да откаже, ако не -може да отреже и 10см. Тюлът е към 4лв/л.м.
Формите, много благодаря  give_rose, но роднината ми вече е купила от някакъв магазин, за съжаление по-скъпичко- 7 лв метъра. Но важното че се справихме и с това.
Грозните  pleasantry обувки дойдоха, и искам да ви кажа че за пореден път не съжалих че дадох 50лв за обувки. Още щом ги сложих на крака, лепнаха като втора кожа.
Сега майсторя малко частта от колело, която ще слагаме за украса. Надявам се след венчавката да имам снимки за да ви я покажа в моя вариант:



Чудя се и още нещо- имам подобни метални формички за сладки, дали да не ги прикача да висят, нещо подобно на ей това :
http://www.flickr.com/photos/thedaisychick/3157480509/
« Последна редакция: август 30, 2012, 15:34:21 от emmmmmy » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #444 -: август 30, 2012, 15:36:57 »

Много е оригинален венеца, но само сьс свещите е по-изчистено. Зависи какьв ефект искаш да получиш  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: август 30, 2012, 19:57:58 »

Варианта със свещите само п ми харесва.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #446 -: август 31, 2012, 07:35:49 »

Ти да не сложиш някое немислимо скъпо колело, каквато беше онази джаджа?  Wink. Какво пречи да има и венец от формички за сладки на друго място? И двете ми харесват, затова. Какви са точно плановете за Сопот?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: август 31, 2012, 08:38:10 »

а не, тази капла отдавна сме я изкопали и е стара, но здрава на вид.
Ще виси на едно дърво и ще свети със свещи.
А над масата има разположени 2 простора, тях ще закрием с лампички за елха вечерта. Не че ще е официално събиране вечерята, там вечер ее студено- дълги ръкави и панталони, но нека да е весело smile
Твоята лавандула в 2 буркана, в 1 -житния букет. И няколко хартиени украси имам, но тях не съм ги решила още как и къде. smile blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: август 31, 2012, 18:30:27 »

аз сглобих житния букет  yahoo danceg
Купих малко кремава дантела на метър и брошка с панделка и камея имам специално за него.
Много сладък се получи, макар и мъничък  blush
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #449 -: август 31, 2012, 19:54:41 »

Леле, Еми, момиче, ти направо ме разбиваш! Супер много ти се кефя на ентусиазма как след сватба имаш емоции и желание да потготвяш и втора good
Само да споделя - снимките ти са уникални! Way to go Wink
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines