Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:43:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 203675 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: август 24, 2012, 11:14:31 »

Чак като чета и аз се развълнувах с теб! pullpigtails И моят стомах се сви Wink  Малко остана, Емче! Почини си утре - масажче, кафенца, полежи си и после..... СВАТБА!!  yahoo yahoo А като се прибера  ще има много снимки да гледаме !!  give_rose
чакам  те с нетърпение give_rose
аз кафе не пия, но утре ще си купя едно малко шишенце с уиски. с това кръвно, една две глътки ми действат добре в стресови моменти. insane
пратих майката да земе на мъжете чорапи нормални, че те с тия чорапи за маратонки, за малко да ги пратим така в неделя Girl_hide girl_impossible
Да живеят жените, за всичко се сещат ! blum tease
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #346 -: август 24, 2012, 11:53:46 »

ей, душата.....много динамика тук - твоята сватба се превръща в едно малко светско събитие - всеки иска да присъства  Bravo
Ако знаеш само как се зарадвах, че имаш класическа лавандула - аз нали ти бях казала, че всичко само ще се нареди....Инъче и аз като твоята рода бих питала наляво и надясно като луда: "Къде е млякото?" т.е. откъде е лавандулата?  Eeager С питане далеч се стига smile
За да успееш да порелаксираш малко и да спреш да контролираш ти пращам малко от овнешкия ми инат  diablo сядаш си на дупето и на инат не се обаждаш на никой и не се интересуваш от нищо  girl_wink
Ох, и аз се развълнувах с теб и беба и тя взе да шава.....цунки и прегръдки от нас smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #347 -: август 24, 2012, 14:27:37 »

Емче, приятни финални трепети, наслади им се на максимум, защото после сигурно ще ти липсват. Пожелавам ти незабравими мигове на сватбата!

И сега, реших да споделя една смешна сватбена случка - как от лимон да си направим лимонада! А твоята темичка, Еми, е най-подходяща за смях  tease

http://youtu.be/jUgQCrQ1Czo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #348 -: август 24, 2012, 15:03:50 »

Сватба с бухали и лавандула
бързо във форума се е разчула!
Всеки бърза да помага,
че събитието да се не отлага  Wink,
Еми да е булка най- красива,
па макар стомахче да я свива...
/после повече, може и други да продължат с простата рима/
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #349 -: август 24, 2012, 16:25:23 »

Svekarva, как се е вдъхновила  Bravo Bravo Bravo

Еми, обещай, че няма да ни зарежеш след сватбата. Какво ще правим ние още неомъжените, ако няма кой да ни дава идеи, съвети и да поства линкчета  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: август 24, 2012, 16:28:15 »

Svekarva, как се е вдъхновила  Bravo Bravo Bravo

Еми, обещай, че няма да ни зарежеш след сватбата. Какво ще правим ние още неомъжените, ако няма кой да ни дава идеи, съвети и да поства линкчета  give_rose
Свекърва , ти ме уби  good , ще довършим стихчето след сватбата. За да има тръпка де Wink
Аличка, как ще ви зарязвам, та половината ми приятелки вече са оттук, виждаме се всеки месец, надявам се и на годишна форумна среща даже  blum .
както казах в друга тема, по друг повод, хубаво е човек да е на една вълна с приятелите си, и ако може да ги подбира така, че да се разбират  в лудите си еднакви етапи smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: август 24, 2012, 16:35:57 »

Ем малко остава лавандулово момиче.Ще бъдеш страхотна булка и се надявам много да се забавляваш.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: август 24, 2012, 17:29:38 »

Гери дано ! smile
Последни новини от фронта- гостенка се е обадила на майка ми да пита къде и от колко е сватбата, при положение че има покана с точно описани координати и часове!
Кажете ми, нормално ли е това, мен ми се вижда нереално? angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #353 -: август 24, 2012, 17:35:01 »

Че поканата е за красота, не за четене!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: август 24, 2012, 17:39:05 »

Че поканата е за красота, не за четене!
че аз нали затова ги направих грозни, за да ги четат sad girl_wink
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #355 -: август 24, 2012, 17:55:04 »

Хахах, Еми разби ме  good
Пак една като се е обадила, добре, на мен ако знаеш колко народ ми звъня преди сватбата blum

Разтъпка ли обувките?  blum

Съжалявам много, че само толкова малко успях да се включа в темичката ти - цяла седмица ми върви наопаки...

Пожелавам ти утре да имаш време да порелаксираш Wink
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #356 -: август 24, 2012, 18:11:54 »

Емчо, аз не пиша много в твоята тема, защото не знам какво, те все задали правилните въпроси, ти все отговорила, но да знаеш, че чета и просто нямам търпение да дойде и твоята невероятна сватба! Да те видя булка, да разкажеш гостите как са възприели оригиналните неща. smile Почини си сега, не че и да не си починеш, ще усетиш умора в самия ден, тя умората идва после и изведнъж. Просто се наслади максимално, защото едно е сигурно - после ще ти липсва и ще искаш още. smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #357 -: август 24, 2012, 18:40:50 »

Хубаво, че сте писали часа. Ние за последната сватба, на която бяхме, в поканата не пишеше в колко часа е. Като се обадихме да питаме, младоженецьт ни каза, че е нарочно, за да му се обаждат, че се чувствал самотен  crazy
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: август 24, 2012, 20:15:17 »

Олеее, Еми, всичко ми трепери и на мене като чета в твоята тема! И аз като DaBulka все няма как да се включа, че то с такава оборотна тема и организирана сватба, за нас остава само да четем и да тръпнем с тебе! yahoo Много се вълнувам и се надявам на следващата форумска среща да се видим вече като омъжени дами, да споделяме снимки и емоции! Ууу, нямам търпение вече! Голямо вълнение, голямо чудо... А като се сетя, че на мен тепърва ми предстои тази олелия, коремчето ме свива яко  girl_impossible
Малко ти остана на тебе! Пращам ти цялата си положителна енергия и нека всичко да върви като по мед и масло  give_rose
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: август 24, 2012, 20:57:16 »

че аз нали затова ги направих грозни, за да ги четат sad girl_wink
Еми, ще ме съсипеш просто!  Xixixi biggrin
Наистина, да не си посмяла да ходиш някъде като станеш госпожа. Само на медено пътешествие.  blum Иначе какво ще правим без теб?!
Леле, ако щеш ми вярвай, обаче така се вълнувам ... само утре и после - сватба!  yahoo (Пф ама и ние сме ти една опора и разтуха ... то нашите пеперуди ли да успокояваш по-напред, твоите ли ...  tease). Обаче сериозно, голяма емоция ме тресе и хич няма и да се замислям на 20-21 септември как ще съм. Чакаме трепетите от последните часове.
И за да бъда поне малко в час - Josephine, мноооого много кофти случка  SUICIDE
Свекърва, много ме изкефи. Стихчето трябва да има продължение  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines