Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:36:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 203620 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #315 -: август 23, 2012, 09:20:07 »

Еми, ако под залепващ сутиен имаш предвид онези силиконовите чашки - по-добре отсега ги забрави. Малко като се поизпотиш или се постопли времето и ще го гониш някъде из Сопот  tease
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #316 -: август 23, 2012, 09:34:10 »

Ееее ама аз искам да дишам  tease
Относно сутиените си говорихме онзи ден с шивачката -  Bravo голям сладур! Специално за тези изцяло силиконовите каза, че им викала кастанети  tease , защото залепват като на бабите ченетата  tease tease tease Разбих се от смях  Eeager
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: август 23, 2012, 10:33:39 »

Еми, ако под залепващ сутиен имаш предвид онези силиконовите чашки - по-добре отсега ги забрави. Малко като се поизпотиш или се постопли времето и ще го гониш някъде из Сопот  tease
alichka, няма страшно, не са от тези- платнени чашки със специална залепваща се повърхност. ама нещо формата не ме кефи, срязах ги в форма на бриджитка crazy , майка ми ме гледаше ей така shok .
сутиенът е за всеки случай , и 2те неща са за софия, роклята за сопот си има подплънки и няма нужда от сутиен, ама за нея ми взеха само 15 лв за тях.
Зайче, сложих сутиена, не мърда и без рокля, спокойно ще се диша blum good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: август 23, 2012, 11:02:00 »

п.с От някаква озеленителна фирма , роднините са намерили от традиционна лавандула. yahoo yahoo yahoo
 Както вече казах , онази за която дадохме 60 лв, прецъфтя въпреки грижите. angry

тааа  очаквайте традиционен букет от лавандула blum blum
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: август 23, 2012, 11:08:13 »

Супер за лавандулата. Няма как нещата да не си дойдат на мястото  Flower
А относно сутиените Еми, не съм виждала роклите, но ако са с бюстие и с връзки - не би трябвало да има проблем. На моята дори шивачката ми поиска един обикновен сутиен, махна му гърба и го заши отстрани за бюстието - така връзките служат за гръб и на сутиена и като се стягат, сутиена си идва на мястото и е бетон просто.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #320 -: август 23, 2012, 11:08:38 »

 Bravo Еми, много добра новина. Традиционна или не, важно е лавандула да има blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: август 23, 2012, 11:14:44 »

Супер за лавандулата. Няма как нещата да не си дойдат на мястото  Flower
А относно сутиените Еми, не съм виждала роклите, но ако са с бюстие и с връзки - не би трябвало да има проблем. На моята дори шивачката ми поиска един обикновен сутиен, махна му гърба и го заши отстрани за бюстието - така връзките служат за гръб и на сутиена и като се стягат, сутиена си идва на мястото и е бетон просто.
знам мила, ама не искам повече да ми я пипат тази рокля с връзки, щото както казах не е нова, а е пробвана преди мен, и ще ми я изцапат. И без това я пипаха за да я стесняват.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #322 -: август 23, 2012, 11:15:17 »

Емиии, колко се радвам за традиционната лавандула!  Bravo  Bravo  Bravo Аз цяла сутрин превеждам разни ботанически терминологии и тази бриджитка със силиконов гръб заедно с дъхавия лавандулов букет ми дойдоха като освежаващ дъжд след месеци суша  yahoo
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: август 23, 2012, 11:15:33 »

Както се казва "всяко зло,за добро"  Wink .Честито,мила  danceg
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #324 -: август 23, 2012, 11:40:11 »

Хич и не се отпускай, какво като е дошла лавандулата....Може да и са малко листата или къси дръжките  Wink! Продължавай с притесненията, а и стегни майка си, че може да и избие в друга посока ентусиазмът  blum.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: август 23, 2012, 11:53:57 »

Хич и не се отпускай, какво като е дошла лавандулата....Може да и са малко листата или къси дръжките  Wink! Продължавай с притесненията, а и стегни майка си, че може да и избие в друга посока ентусиазмът  blum.
аа хич не ми пука , разтъпквам си обувките и ям за да не слабея, заради роклята  blum
Майка ми просто не й вдигам и готово.да видиш как се научи да ползва интернет... Wink
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #326 -: август 23, 2012, 12:26:59 »

Изобщо не й се притеснявай на роклята, нищо няма да й стане. Аз моята я изпрах в големите жеги и изсъхна за 2-3 часа на закачалка на простора, скрита зад един чаршаф за да не я види някой  look
Сега мисля да не я нося на химическо  girl_impossible нямам им доверие нещо  shok. Мисля да я понамокря в долната част и пак на простора да се поопъне  tease
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: август 23, 2012, 13:30:50 »

Еми, дреболийките са прекрасни! Фотосите също! Браво на вас! Влюбих се във възглавничката за халките! heart Браво, миличка справила си се перфектно!   give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: август 23, 2012, 13:35:20 »

зайче, роклята ми е с дантелени елементчета закачени с силикон, не смея да я пера .
ДИкси, мерси душке, фотографът е моето слънце  Sunshine , много си харесвам и аз тази фотосесийка.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #329 -: август 23, 2012, 13:38:07 »

И аз имам, но са зашити.  tease Как така са лепили по роклята със силикон  shok Така нито пране, нито химическо... Права си да си я пазиш да не се пипа  good
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines