Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:22:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 203668 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #270 -: август 21, 2012, 08:07:02 »

Емчо, опитай се да се отпуснеш въпреки обстоятелствата Wink Пращам ти прегръдки!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: август 22, 2012, 08:50:09 »

Момичета, вече съм уморена и ще ви питам за мнение, не знам как да постъпя- брат ми в последния момент, питал майка ми ( не нас ), дали може да вземе като дама, едно момиче ( приятелка му е само ), което си има гадже, но ще дойде сама. Аз и мъжът ми я намираме за гнусна, не че се държи лошо, просто нямаме съвпад с нея, така да се каже . Майка ми без да ме пита, се е съгласила. Ако му бе гадже тази - да я търпя, ама иначе защо  да гледам на сватбата си физиономия , която не харесваме? sad
Прекалявам ли ?
не съм му казала ощенищо, чудя се дали да премълчим..
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #272 -: август 22, 2012, 08:52:05 »

Щом не ти е приятна не я кани! А той защо не е попитал теб? Явно е знаел отговора  huhhuh.gif
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: август 22, 2012, 08:53:37 »

Еми ,ама тя като не му е гадже поне толкова ли е важна за него?А пък и ти не можеш ли директно да му кажеш какво мислиш ,без да използваш за посредник майка си?Все по братско сестринска линия ще се разберете.Как са лавандулите?И си почивай ,почивай ,почивай.Измисли някакъв релакс!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: август 22, 2012, 08:56:46 »

Еми, щом майка ти се е съгласила по-добре си премълчи. Няма смисъл в последния момент да се ядосваш и да си създаваш конфликти с брат ти/майка ти. Спомени им, че особата не ви е приятна и толкова. Предполагам, че е много неприятно, но не си струва да си създаваш негативни емоции преди сватбата smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: август 22, 2012, 08:57:01 »

Еми ,ама тя като не му е гадже поне толкова ли е важна за него?А пък и ти не можеш ли директно да му кажеш какво мислиш ,без да използваш за посредник майка си?Все по братско сестринска линия ще се разберете.Как са лавандулите?И си почивай ,почивай ,почивай.Измисли някакъв релакс!
фийби, това се е случило снощи зада гърба ми, аз не живея с тях. важна му е, единствена приятелка му е, а имаше тежка раздяла той миналата година.
той сега спи , почивка е, и използвам да ви питам за мнение, разбира се че директно ще говоря с него .
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 22, 2012, 08:59:35 »

Еми и аз съм на мнение, че ако някой ти е неприятен не трябва да го търпиш на твоят ден...но пък в крайна сметка ако той супер много държи на това момиче и настоява да дойде с нея може и да отстъпиш smile поне аз така мисля  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: август 22, 2012, 09:05:07 »

Не мисля, че на самия ден дори ще я забележиш. Явно брат ти не иска да идва "сам". Но определено трябва да изясните защо не е питал теб. Дай му да разбере, че няма да ти е приятно, но заради него ще направиш този компромис.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 22, 2012, 09:27:25 »

А той с другите хора, които ще идват на сватбата ви има ли допирна точка? В смисъл, има ли някой, с който  може да намери обща приказка, да се чувства добре и да се забавлява?
Аз също съм против неприятни за мен хора да идват на сватбата ми. Но една от най-добрите ми приятелки не се познава с  никой друг, който ще идва на сватбата и затова поканих и гаджето й, макар че с мъжа ми никак не го харесваме, а и сме го виждали точно 2 пъти smile
Ако брат ти ще се чувства по-добре с момичето, замълчи си, наистина няма да забележиш присъствието й smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #279 -: август 22, 2012, 09:41:59 »

Да, аз също мисля, че ще е най- добре да не се коментира, просто да се приеме за да са спокойни и брат ти и майка ти. Хубаво е да има с кого да танцува, особено ако останалите млади са двойки. Пък той ти е брат, а на брат всичко се прощава  heart.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: август 22, 2012, 10:57:22 »

говорих с него, каза че е мислел че майка ми движи нещата с ресторанта ( принципно не е наясно, работи много а и е мъж и не се интересува от сватби ), и че затова е питал нея. казах му друг път да пита мен и мъжа ми директно. питах  го защо я кани, той каза че ще се чувства по-добре  и че няма с кой друг да си говори там, нали е семейна сватба и повечето са роднини....
казах ОК. много ми е нелицеприятна, никога не се е държала зле, даже напротив. така че ще я търпим.
Благодаря за полезните мнения.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #281 -: август 22, 2012, 11:50:00 »

Миличка, неприятна е случката с братчето ти, но и аз съм на мнение, че дори няма да забележиш тази особа в деня на сватбата - ще си имаш толкова много други приятни емоции и трепети ... не го мисли повече, а почивай и релаксирай smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: август 22, 2012, 11:52:58 »

мерси сноуче give_rose
Фийби, лавандулите са зле, в смисъл въпреки грижите прецъфтяха. Сега събота роднини ще ходят до едно село , имат инфо за някаква позната, която имала останала традиционна лавандула, уж непрецъфтяла.
не се ядосвам, букет е все пак. SERENADE
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: август 22, 2012, 11:53:36 »

Не мисля, че на самия ден дори ще я забележиш. Явно брат ти не иска да идва "сам". Но определено трябва да изясните защо не е питал теб. Дай му да разбере, че няма да ти е приятно, но заради него ще направиш този компромис.

абсолютно съм на същото мнение!

Само релакс момиче, не си създавай излишни нерви smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #284 -: август 22, 2012, 12:01:32 »

Ще погледна пак в Кауфланд, там често носят саксиики. Моята лавандула още държи, но е само едно коренче.....
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines