Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 07:44:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 204505 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: август 17, 2012, 16:35:05 »

Еми, стискам палци за понеделник Good luck ! Но ако те върнат (нещо което няма да се случи), вдигаш глава и оправяш проблема, който в 99,9% е недоглеждане на служителя. Като да поправя Фийби, въпросните се водят общински служители smile Не, че има разлика де, все ги мързи да работят (тук да не се обиди някой колега, аз също работя в държавна администрация). Но пак да повторя, шанса да те върнат е 1 на 10000000000 .
Колкото до др неща и аз съм така. Пеперудите са отдавна в прахообразно състояние Wink Все си казвах как може бъдещите булки вс да остават за последния момент и да се нервират, но ела ме виж сега колкото и да не искам вс ме притиска в последния момент да оправям уж сгрешени документи, да организирам някакви неща. Но гледам после никой не пише за проблемите преди сватбата и явно е като раждането (предполагам де), като мине и помниш само хубавата част. А вярвам, че ще имаме щурии весели сватби smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: август 17, 2012, 16:39:09 »

Мисче, аз уж изчистих всичко за правене целенасочено юли, и си казах че няма какво- е да ама не ! Сега изведнъж се оказа : лавандулата нещо прецъфтява, баща ми хленчеше за глупости, мен ме е страх от административни задачи, булото не е изгладено, сутиенът не отговаря на формата на роклята  и  го срязах отгоре да стане бриджитка crazy , всички ме молят за консултант при закупуването на дрехите им за сватбата, снимаме и редихме със Савов дреболиите, колата тр да се измие, медицинските ... И ето ти поне 1 пълна с глупости седмица NO NO
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: август 17, 2012, 16:49:36 »

Препоръчвам ти да прочетеш "Сватбата на Беки Б."
Иначе същата работа, вс е избрано още март, стиковано и изведнъж...управителката на ресторанта забрави за срещата, агентката инцидентно отиде в чужбина и уж свободната неделя набързо стана заета, а деня в които щяхме да уговорим нещата -загубен, понеже дори и не си починах, а напротив. Снощи уж всичко ок и изведнъж виждам, че масите няма как да стана за 8души (те са за 7 и исках да прибавим един стол) и хайде на ново редихме и разделяхме компании. Вярно всичко това в рамките на 20-30мин, но нервите и притеснението как и защо без да преувеличавам бяха равни на 1г :Р И така още хиляди уж уредени нещица едно по едно почват да дават проблем. Да, няма да лъжа бързо ги оправям, но хабя нерви и вече си мечтая да мине сватбата, почивката, едни задачи и да отделя октомври един уикенд само за СПА, филми и спане.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #258 -: август 17, 2012, 16:55:18 »

Мис, тази книга за Беки Б. трябва да се превърне в библия за всички бъдещи булки. Предпазва от тотално пред-сватбено полудяване smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #259 -: август 18, 2012, 11:18:36 »

 blum Оле, тук е станало пълна лудница вчера! Не мога да насмогна да попивам емоции blum А аз си мислех, че съм луда като искам всичко да уредя от по-рано и за последният момента да оставя маникюр, грим и веселба  crazy
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: август 18, 2012, 14:13:57 »

"Амиии малко ме свива корема ей тука " ( и си сочи главата insane mega_chok  ) хахахах

Пак добре, че не си гледа портмонето......

хахахахха направо ще ме уморите от смях, наистина ;-) искрено се забавлявам в тази тема ;-)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: август 18, 2012, 15:14:31 »

хахахахха направо ще ме уморите от смях, наистина ;-) искрено се забавлявам в тази тема ;-)
Така е Жози, гледаме да разпускаме в моята тема, като в басейн. Ние днес го ударихме на печене и на релакс на одеало покрай езерото. Е, не е като на морето, но това има близо до София... Wink
Та маалко ми почина главата от мисли ...
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #262 -: август 20, 2012, 08:39:35 »

Ние днес го ударихме на печене и на релакс на одеало покрай езерото. Е, не е като на морето, но това има близо до София... Wink
Та маалко ми почина главата от мисли ...

Уикенда бях на палатка, за първи път... Голямо преживяване беше... Затова се поизгубих малко. И сега заредена от емоции, изпращам най-огромната усмивка на света за нашите любими лели.  pardon Сигурно работата вече е свършена! Еми, чакаме да се похвалиш!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: август 20, 2012, 10:12:23 »

в събота бях на работа извънредно, ама в неделя и аз отидох на плаж....за 3ти път тази година представяте ли си? На сватбата ще бъда като Снежанка smile

сори за спама smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: август 20, 2012, 11:38:34 »

успешно подаде документи мъж ми  Bravo
пратих го с 2те лични карти !
Днес си прибрахме чадърите за фотосесията, ако се наложи де. Мерси на Гери  give_rose
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: август 20, 2012, 11:40:05 »

Супер, Еми! Колективното палцестискане във форума е безотказно просто  Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #266 -: август 20, 2012, 16:13:33 »

Жалко, че няма албуми и галерия.  Казвам го по повод на чадърите и "ако се наложи". Мисля, че на Тиама фотосесията беше с прозрачни чадъри, без да вали. Чадърите бяха закачени по дърветата и май пред някакви пейки имаше наредени. Много ефекнто беше.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #267 -: август 20, 2012, 18:19:59 »

Браво, Еми!  Bravo Щом сте уредили документите, всичко друго вече е лесно  Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: август 20, 2012, 19:05:23 »

не познавам Тиама smile
идеята дойде , защото ми се стори че през прозрачните чадъри ще излезат интересни младоженци blum
Задачите свършиха, остана само пиенето в събота и дотогава релакс, доколкото е възможно... майка ми се е побъркала да търси лавандула истинска, както казва тя. Все едно не букет, ами замък ще правим... shok angry .Тази която намерихме в саксии , прецъфтява и тя е откачила.
занимава и мен и не мога да се отпусна от нея... angry angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #269 -: август 20, 2012, 19:31:59 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,28884.135.html
Ей, още помня хубавите работи. Тиама е една от най- милите и оригинални булки, жалко, че вече не пише във форума.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines