Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:05:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 203616 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: август 17, 2012, 10:48:19 »

Ох, миличката ми тя yea angel (искам си емотиконитеее) Моята лудост е по-скоро от огромното ми желание да си почина вече, а ти е крайно време да преминеш към онази другата лудост, да започват да ти пърхат пеперуди в стомаха! heart
П.с. уби ме с тия твоите разсъждения хаха Xixixi Ама все едно съм аз - аз така сама си се убеждавам за разни неща, обаче друго си е някой друг да те успокои girl_wink
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: август 17, 2012, 10:58:57 »

Еми, имаш и моята положителна енергия!!Сигурна съм, че всичко ще е прекрасно! give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: август 17, 2012, 11:14:04 »

Ох, миличката ми тя yea angel (искам си емотиконитеее) Моята лудост е по-скоро от огромното ми желание да си почина вече, а ти е крайно време да преминеш към онази другата лудост, да започват да ти пърхат пеперуди в стомаха! heart
П.с. уби ме с тия твоите разсъждения хаха Xixixi Ама все едно съм аз - аз така сама си се убеждавам за разни неща, обаче друго си е някой друг да те успокои girl_wink
пеперуди получавах преди да започна подготовката  secret
реалността на една БГ подготовка сми пеперудите на пеперуден прах Направи си сам tease

Диксенце, мерси мила give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: август 17, 2012, 11:17:36 »

Емии, направо ме спукваш от смях днес - благодаря ти, успя да ме откъснеш от лудостта ми
А за пеперудите -  ncnvnk
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: август 17, 2012, 11:22:36 »

Емии, направо ме спукваш от смях днес - благодаря ти, успя да ме откъснеш от лудостта ми
А за пеперудите -  ncnvnk
това за пеперудите не е тайна, спокс, и на мъж ми го казах . crazy
А той вика- "аз ти казах че сватбата не е работа за теб, ама нали съм мекушав и гледам да ти угодя и виж сега как трябва да те гледам напрегната и нервна..."  Hmmm SUICIDE
Него като го питам - притесняваш ли се, и той : "Амиии малко ме свива корема ей тука " ( и си сочи главата insane mega_chok  ) хахахах
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: август 17, 2012, 11:26:31 »

това за пеперудите не е тайна, спокс, и на мъж ми го казах . crazy
А той вика- "аз ти казах че сватбата не е работа за теб, ама нали съм мекушав и гледам да ти угодя и виж сега как трябва да те гледам напрегната и нервна..."  Hmmm SUICIDE
Него като го питам - притесняваш ли се, и той : "Амиии малко ме свива корема ей тука " ( и си сочи главата insane mega_chok  ) хахахах

Ох, Еми, и мен ме забавляваш много днес!  Xixixi (хилещо се човече)
 Offtopic Добре, че си ти малко да ми оправиш настроението smile  give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: август 17, 2012, 11:26:50 »

хахахах Емчо твоят мъж направо ме застреля....смях се от сърце  blum
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #247 -: август 17, 2012, 11:51:26 »

той : "Амиии малко ме свива корема ей тука " ( и си сочи главата insane mega_chok  ) хахахах
Tongue Xixixi Xixixi
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #248 -: август 17, 2012, 12:33:11 »

Пак добре, че не си гледа портмонето......
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: август 17, 2012, 13:19:15 »

"Амиии малко ме свива корема ей тука " ( и си сочи главата insane mega_chok  )
Пак добре, че не си гледа портмонето......
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin Голяма веселба днес!!!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #250 -: август 17, 2012, 13:49:10 »

И то на чужд гръб  Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #251 -: август 17, 2012, 14:21:27 »

Като чета тука емоциите и се присетих как и аз накрая не издьржах вече и се лашках между лудостта и отчаянието Girl_hide

Ама сватбата е като снежна топка, юрне ли се, само нараства и спиране няма (да се включа и аз в мьдростите). Да те успокоя, че като дойде деня, всичко ще ти е все едно. Имаше някаква приказка за като "думне ли тьпана..." ама какво-що беше... (мьдрост от изкуфял човек не чакай...) (свекьрва ги знае тея) (изкуфяла сьм аз, не тя)

Сьвсем се оплетох... С една сума: споко, ще дойде и (за сьжаление) ще мине  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #252 -: август 17, 2012, 14:50:34 »

Тя приказката е само тази "Думне ли тъпънът...... " сватбата няма спиране. Ама вие като правите по две сватби, така е smile. Поне са по един ден, ами ако бяха по 3?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: август 17, 2012, 16:01:35 »

Свекърва, Ина, това за думне ли тъпанът, ме успокои доста. Един вид- лавина... По-добре така, сигурно ще е както бях на държавните изпити- притеснявах се докато влеза, и после... ела ме спри danceg

Да ви призная днес ми е малко по-добре , след като изпоиронизирахме що народ намерихме, заедно с вас.
изгладихме почти булото- казвам почти, щото от престараване, майка ми за малко да го изгори.. Girl_hide
Та  го закачихме да виси петльовски у тях на пердето. И от това се оттървах, направиха ми и малки илици на булото горе, където ще се захващат фибите. Няма гребенче.

Много им е лесно на роднините да са въодушевени- нали не се женят те..
свекърва- за портмонето - то вече е празно, а и той не носи такова, така че метафората е празна, така да го кажа  LAUGHTER Xixixi  .. Виж ако му продам колелото , мога и да си възстановя разходите по сватбата наполовина, но смея ли  gape . Поне знам какво тр да направя ако искам да се ОТКАЖЕ ДА СЕ ЖЕНИ ЗА МЕН хахаахахха
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #254 -: август 17, 2012, 16:26:30 »

ей, много забавно тук днес  Eeager много луди, много нещо ...ма и сте остроумни, значи....
По повод стягащия го корем на твоя мъж.....моя обича да казва: "Бъбрецииии" и да си сочи главата (това е от един стар виц, вероятно го знете)
Еми, и аз като теб няколко дни преди подписването не ми пукаше за нищо - роклята не беше готова, нямах маникюристка, изринах се и още сума ти неща....ама изведнъж се успокоих и оставих нещата от самосебе си да се случат - и те се наредиха...така че, споко....както е казал народа: "спокойствие и силна храна"  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines