Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 01:29:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 204539 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #210 -: август 15, 2012, 20:53:26 »

Eми, страхотни са! Малките детайли всъщност са от голямо значение. И си мисля, че някои от тях остават скрити за гостите, но за нас, които сме ги избирали все едно избираме автомобил, са безценни и безкрайно любими, че точно те допринасят за това да се чувстваме толкова специални! Булченски истории...  heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: август 16, 2012, 09:42:08 »

Еми, снимките стават чудесни, много харесвам такъв тип фотоси и адмирации за идеята да ги снимаш предварително, защото аз например това го осъзнах едва след сватбата (че нямам снимани детайлите). Даже може да си направиш едно отделно албумче за сватбени джунджорийки heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: август 16, 2012, 09:53:35 »

Еми, снимките стават чудесни, много харесвам такъв тип фотоси и адмирации за идеята да ги снимаш предварително, защото аз например това го осъзнах едва след сватбата (че нямам снимани детайлите). Даже може да си направиш едно отделно албумче за сватбени джунджорийки heart
муунче , чакам фотографът да ги качи в сайта си , за да може да ги видите в поредност. Така е малко разкъсано, ама човекът си има и друга работа, та не го юркам..
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #213 -: август 16, 2012, 10:03:06 »

Емммми,
 бижутата са страхотни smilesmilesmile. С нетърпение очакваме фотосесийката на дребните, но ВАЖНИ неща
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 16, 2012, 10:10:25 »

Не го юркай, Емчо, важното е да станат хубави, а ние ще почакаме (доколкото ни е възможно, особено нетърпеливки като мен pardon) give_rose
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #215 -: август 16, 2012, 10:32:48 »

Еееее ама и той какво се размотава  tease Ако знае колко хора ги чакат с нетърпение тези снимки ще започнат да му горят ушите  tease
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #216 -: август 16, 2012, 17:29:58 »

Еми, прелестни детайли и супер идея да ги снимате предварително smile Страхотни бижута, но фаворит ми е брошката - напоследък съм винтидж настроена smile
Аз още чакам да ми пратиш снимки на грима и да кажеш дали имаш нужда да ти услужа с нещо от моята колекция с гримове smile
Аз не мога да ти помогна с ноктопластика, но от време на време си рисувам декорации по ноктите - ако не държиш дизайна да е абсолютно същия като показания, мисля, че мога да ти спретна нещо подобно в черно и бяло ако искаш smile Другия вариант е да потърсиш в дрогериите изкуствени нокти с подходящи декорации, които само да залепиш smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: август 16, 2012, 17:37:07 »

Еми, прелестни детайли и супер идея да ги снимате предварително smile Страхотни бижута, но фаворит ми е брошката - напоследък съм винтидж настроена smile
Аз още чакам да ми пратиш снимки на грима и да кажеш дали имаш нужда да ти услужа с нещо от моята колекция с гримове smile
Аз не мога да ти помогна с ноктопластика, но от време на време си рисувам декорации по ноктите - ако не държиш дизайна да е абсолютно същия като показания, мисля, че мога да ти спретна нещо подобно в черно и бяло ако искаш smile Другия вариант е да потърсиш в дрогериите изкуствени нокти с подходящи декорации, които само да залепиш smile
сноуче, сори забравих, щото пращах поне на 5 човека и вече не помня на кой не съм  Girl_hide
сега ти пратих
днес прекрасният ни личен лекар, написа така хубаво медицинските, че нищо не се разбира, и да искат няма да знаят какво пише, че да ни върнат Bravo . Много ми оправи настроението и въпреки това съм толкоз смотана напоследък, че попилях всички листа на земята от папката, като си тръгвахме от кабинета. insane koko6ka
понеделник моля всички да пращат форумска енергия, за да ни ги приемат  smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #218 -: август 16, 2012, 17:42:05 »

положителната енергия съм ти я пратила отдавна и е знам дали усещаш, но вече съм по-близо и енергията е по-силна  blush
Ще ви ги приемат, разбира се, имаш моята дума smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: август 16, 2012, 17:43:02 »

положителната енергия съм ти я пратила отдавна и е знам дали усещаш, но вече съм по-близо и енергията е по-силна  blush
Ще ви ги приемат, разбира се, имаш моята дума smile
теб отдавна те усещам като много близка, ама ти все не успяваш да дойдеш да ни кажеш едно здрасти на форумските срещи  sad
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: август 16, 2012, 17:51:06 »

Емчо всички ще стискаме палчетаааа  blum ииии многооо многооо форумска енергия  give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #221 -: август 16, 2012, 18:20:27 »

айде, време е вече да се появя на следващата софийска среща, и аз искам много ...дано да приемате бременни китове  pig
Дотогава, имаш цялата ми положителна енергия и готовност за помощ smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #222 -: август 16, 2012, 19:09:17 »

Ха ха ха ха! Момичета, как ме разсмяхтеее  Xixixi От толкова положителна енергия, Емче, лелите които ги приемат ще се чудят от къде им е дошло - и те да се усмихнат накрая! Не съм ходила все още, но подозирам, че са лели  Girl_hide
Сноуче, може да си мислиш, че си кит, а в същност си елегантен делфин!  girl_wink

 heart  heart  heart  heart  heart heart heart heart heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: август 16, 2012, 19:43:41 »

ха ! Жозефин, право в десятката, наистина е делфинче сноу smile, при това елегантно  blum
аз си мисля че като мине понеделник, и приключим с административните дела, малко ще си поотдъхна. ОСтава да си попълним декларациите и сме готови да разсмиваме лелките LAUGHTER
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #224 -: август 16, 2012, 21:08:45 »

хахах....делфин, тюлен, кит....все съм си тулумбеста  biggrin
И наистина са лелки, поне аз попаднах на такива, но за мое учудване бяха много търпеливи и любезни smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines