Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:58:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 205353 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: август 10, 2012, 12:21:44 »

Хм... тогава пробвай дипломатично да обясниш същото, което ти написах в горния пост blum Емчо, така като говориш и първото, което ми мина през ума е: баща ти да не е бивш военен? blum (дано не ми се обидиш нещо, в никакъв случай не го казвам с лоши намерения give_rose)
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #151 -: август 10, 2012, 12:54:51 »

Емче, писах ти във фсб за гримчето. А за нервите и мрънкането, спокойно, ще видиш как на сватбата всички ще са като нахилени зелки от щастие и никой за нищо няма да мрънка! Пък и татко е, иска и той да му се чуе думата като жени толкова красива дъщеря  blum Умирам от нетърпение да ги видя тези лавандулки! Ето едно поздравче и вдъхновение с аромат на лавандула



Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: август 10, 2012, 13:47:22 »

Ей много хубава новинка за лавандулите, дано да успееш да ги запазиш всички. Относно мрънканици и преитеснения , мисля, че е моментът да мислиш за това, каквото и да стане пак ще си е най-хубавият ден в живота. И ние имахме малко проблем с каненето на бащата на младоженеца, но...като по чудо всичко мина добре:) Така, че искам да видя повече позитивисъм в теб и да не чувам повече , че имаш притеснения от този характер smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: август 10, 2012, 15:39:33 »

Хм... тогава пробвай дипломатично да обясниш същото, което ти написах в горния пост blum Емчо, така като говориш и първото, което ми мина през ума е: баща ти да не е бивш военен? blum (дано не ми се обидиш нещо, в никакъв случай не го казвам с лоши намерения give_rose)
Мунче, не е ! Обаче знаеш ли какво е казала майка ми за него винаги - че се държи като такъв, така че си близо smile . Така и съм решила, деликатно да  му кажа да е по-мек.
Жозефин, скъпа- ти достатъчно ми помогна и насочи !  heart
аз мисля да купя пластмасови чаши за шампанско и ако е останало от саксиите лавандула, да накъсам по чашите точно като на снимката. Днес Киви ми прати снимка на  двора на къщата където ще бъдем- чудесна е.
За няколко дни получих на лични и в ФБ толкова предложения за услуги и помощ, колкото не ми се е струвало възможно! Благодаря на всички, няма да съм поименна за да не пропусна някого ! Flower
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: август 10, 2012, 15:45:06 »

мисля че ще стане страхотно, тези лавандули са толкова красиви и ароматни smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #155 -: август 10, 2012, 17:57:10 »

Аз, като една Баш- лавандула  Wink, мисля, че ще си е много добре по саксиите лавандулата и ще издържи дори и тази, която е в последен етап на цъфтеж. Само не я вади на терасата, нека има светлина, но да не е на много топло. Нещо не разбрах за пластмасовите чаши за шампанско /в шампанското ли ще слагаш лавандула или просто чашите ще ползваш?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: август 10, 2012, 21:33:02 »

в шампанското, и ще стане като на снимката smile
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #157 -: август 10, 2012, 23:04:40 »

Честита сватбена темичка!

Малко късничко се включвам, но пък изчетох всичко на един дъх.

Много романтична сватбена тема. Уникална.
Пожелавам ти спокойни метри , много положителни емоции и един вълшебен сватбен ден!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: август 11, 2012, 07:24:44 »

еми, честити лавандулки!
Не се притеснявай, на повечето сватби има такива хора, но това не означава че всичко няма да се получи - мисли позитивно и всичко ще бъде супер  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: август 11, 2012, 15:21:08 »

лавандулата я взехме, този странен декоративен сорт е :



Каквато такава, поне ще е оригинална, дано изтрае на балкона, пише че е издръжлива много, казва се butterfly lavender. blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #160 -: август 11, 2012, 15:26:03 »

Нестандартна е лавандулата, но е хубава smile Дръж я по на сянка.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: август 11, 2012, 15:27:08 »

Честити лавандули.На мен ми харесва.На терасата май не е най-добро решение да се съхранява.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: август 11, 2012, 15:40:17 »

супер е  danceg
поздравче
http://www.magicmurals.com/media/catalog/product/cache/1/image/495x/17f82f742ffe127f42dca9de82fb58b1/O/T/OTB-JRA0000249.jpg
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #163 -: август 11, 2012, 16:18:36 »

Определено не е за балкон, дръж я в стаята на хладно. Не са много саксийките, все ще им намериш място до някой прозорец, за да имат и светлина. Този вед са много красиви, само стеблъта им са по- къси. Ще стане чудесен букет.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #164 -: август 11, 2012, 17:29:39 »

най-накрая да се добера до твоята темичка отново, Еми smile
Радвам се, че пишеш.....да разбирам ли, че се чувстваш по-добре?
Лавандулката е страхотна - на мен много ми харесва....стискам палци да се запази максимално свежа и непокътната до деня smile
За ноктите намери ли решение/салон? Аз лично съм била и с гел преди години и с удължители, но за нашето подписване си направих акрил - е, това е най-дълго издържалия вид върху моите нокти...като в последствие прочетох, че при бременност нокътната плочка се омазнява по-бързо и интензивно и затова не издържала ноктопластиката.....е, при мен издържа почти 4 седмици преди да ида на поддръжка....обикновено ноктопластиката е около 50-60 лв, но не мога да ти препоръчам маникюристка, за жалост - тази при която ходих се справи само със сватбения ми маникюр и то, защото я гледах под вежди....
Роклите ти са супер......и твоите, и тези за майка ти.....а булото е разкош Bravo
За грима....малко съм позкъсняла, но ако имаш нужда от още едно мнение - прати някоя снимчица....аз имам доста богата колекция от гримове, вкл. основа за грим, пудри, ФДТ....мога да ти услужа с каквото не ти достига или пък, просто за да си имаш по-богат избор на цветове ....За момента никъде не прочетох дали си слагаш пудра - за мен тя е задължителна - матира лицето, запечатва грима, доизравнява тена....но не компактната, а фината пудра на прах...
Накрая, вероятно пропускам 100 неща, които исках да кажа, но все пак, искам да те поздравя за всички детайли, за страхотните идеи и тематика....аз с ръка на сърце трябва да призная, че се развълнувах от твоята лавандулова приказка, при все че хич не съм фен на лилавото по принцип  Bravo Ще имате прелестна сватба, не се притеснявай smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines