Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:09:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 203667 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 08, 2012, 09:07:20 »

Благодаря момичета !
Тъй като се оказа че в Сопот няма да има кой да ме гримира професионално, си купих/поръчах на Artdeco едни нещица и там специално ще съм с лек грим, поставен от ... мен . nea
Така е, който се жени в отпускарски сезон...

Та да ви се похваля какво ще ми доставят днес- гланц, основа за сенки, магически  pleasantry молив за очи :

http://www.parfumi-market.net/glanc-ustni-artdeco-glam-stars-lip-gloss-glam-fuchsia-p-6170.html
http://www.parfumi-market.net/baza-senki-artdeco-eyeshadow-base-p-1094.html
http://www.parfumi-market.net/moliv-ochi-artdeco-magic-eye-liner-black-p-1073.html

даже имам и подаръче- сенки за очи  yahoo
http://www.parfumi-market.net/senki-artdeco-eye-shadow-matt-139-pastel-podarak-p-8340.html

Сори че ги пускам като линкове, не като картинки, просто са копирайт снимките им и не ми дава да ги копирам тук.

Днес очаквам и дебна да дойде и вратовръзката на мъжа ми за венчавката- направихме я по поръчка в един сайт, златиста(да си пасва с темата за житото) и със  снимка  на "множеството на Манделброт". Нали си падаме малко и двамата по темата за вселената, та като дойде ще ви я снимам, много оригинална мисля че ще се получи . koko6ka
Ризата там ще е черна, така че няма да стане твърде шарено . chee
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 08, 2012, 09:18:45 »

Еми, гримовете изглеждат супер и това, че ще се гримираш сама не е минус, а напротив! По принцип в малките градове "страдаме" от липса на професионални гримьори, а малкото гримьори по принцип работят с всякакви гримове, което мен лично ме притеснява малко... Така поне ще си сигурна в качеството на грима и че ще издържи до края на сватбата! Идеята за вратовръзката е супер! А колкото до предсватбено изнервящите роднини - гледай да не им обръщаш внимание и да си "караш работата", наслаждавайки се на дните преди сватбата  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 08, 2012, 10:35:48 »

Ивелка, аз само се притеснявам че досега освен ББ крема на Гарние, не съм ползвала основи за грим. Но ще потренирам и ще видим. Киви се опита да ми осигури гримьорка от Карлово, но жената е отпуска и няма как да стане.
вратовръзката дойде и е страхотна ! yahoo Довечера ще я снимаме и ще я пусна да видите що за чудо е "нарисувано" на нея .

А за роднините- аз просто мразя да ми се бъркат, особено когато досега не са били конкретните лица от особена помощ. В това здравословно състояние в което се намирам, само това ми липсваше, но се опитвам да гледам философски на нещата- че се е почувствам гузен, че изведнъж се е панирал, че каквото и да каже или направи няма значение- денят ще мине и ще отмине. Може би мисли че ще се изложим , като не напием гостите до козирката- за неговото поколения явно това е единственото важно нещо в една сватба. nea 
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 08, 2012, 10:45:49 »

А ти иначе как си здравословно? Проблемът не поотшумя ли поне малко?
Иии друго да те питам за сватбата - има ли неща, за които се сещаш чак сега, че са необходими или трябва да направиш? Какво ти остана още да подготвиш?
 Offtopic Аз постоянно сънувам кошмари как все нещо важно на сватбата е забравено и вече почвам да изтрещявам  tease
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 08, 2012, 11:59:48 »

Ем нещо хубаво за теб
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 08, 2012, 13:27:26 »

Благодаря за лавандулките  give_rose

Момичета, гримовете ми дойдоха и направих тамън 3 проби с различни сенки. Един от тях мисля че се доближава до желаното от мен - много лек грим, естествени устни с гланц в цвят fushia, използвала съм основа за сенки и основа за грим и леко оцветяващия ББ крем отгоре. Нямам фдт. Wink
Някоя от вас, която разбира повече, моля да ми пише на лични да й пратя снимка, за да ми каже дали е ок. Не искам да я изтипосвам тук. Мерси smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: август 08, 2012, 15:01:18 »

Еми, ако имаш DSLR апарат или фотографа ти е под ръка е хубаво да си направиш пробна снимка на грима, понеже понякога лекия грим (не понякога, а винаги) не излиза на снимки и седи все едно си без грим (в лошия смисъл).
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 08, 2012, 15:08:18 »

мен точно това ме притеснява, виждам че имам успех с изравняването на тена, но другото как би изглеждало на снимка- неизвестно... Макар че нашия апарат е доста добър, с него си личи че имам някакъв грим.
ще имаме и един  ден с фотосесия преди венчавката, така че в него мога да тествам за следващия ден, сега просто не мога да го занимавам човека за пореден път. blush

п.с днес ще излезна по жегата пак с грима, не съм го махнала, да видим дали ще лъщя...
« Последна редакция: август 08, 2012, 15:10:37 от emmmmmy » Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 08, 2012, 17:39:56 »

Еми, можеш да погледнеш и  в youtube - има доста тюториали за грим. Аз лично от там доста неща съм правила step-by-step и ми се е получавало много добре. Успех мила ! И чакам с нетърпение да гледам про снимки! Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 08, 2012, 18:05:22 »

 от youtube доста неща съм се научила в други сфери, но сега за съжаление гледам да си проверявам само ФБ и пощата , както темичката тук, и после ставам от компа, че главата се обажда  girl_impossible

Мис, много съм проста, сега се сетих че нашият фотограф ми е правил повечето снимки по нова година, рожден ден,партита  и т.н. На всичките съм с малко грим, и се вижда добре, загатнат деликатно.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #130 -: август 08, 2012, 19:48:49 »

Em, пращай снимките да понадничам smile

 Offtopic Редакция, толкова съм импулсивна, че чак след като постнах осъзнах, че искаше на лични. Е, простете за спама   give_rose
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 08, 2012, 20:20:17 »

Еми, дано се оправяш по-бързо!  give_rose Изобщо не се съобразих,че не е удачно да се мъчиш пред компа .. huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 09, 2012, 08:29:09 »

аз се отказах от салона Виктория стил,  който уж щяха да ме правят косата- първо гафът с това да ме пратят на пробен грим в салона, при положение че гримьорка вече нямат, аз отивам- и хоп тогава ми се казва  shok  angry. и второ сега отказала една кокошка да запише час на майка ми за боядисване, защото била заета  pleasantry ( в салона нямало никой ), да се обадела след 1 седмица  shok .
е затова мразя да ходя по такива места... bad
Сега ще ходя на безплатна пробна на 15ти там където майка ми по принцип си ходи от години, предлагат ми 55 лв официална, и 30 за майка ми за кок. Мисля че е добре, а са ни на 2 крачки. smile
Нещата винаги се объркват преди да се оправят окончателно , поне аз така си мисля да се успокоявам.... witch
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #133 -: август 09, 2012, 08:33:44 »

Нещата винаги се объркват преди да се оправят окончателно
good Точно така си е! Не се притеснявай  girl_wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 09, 2012, 10:27:21 »

Дам, абсолютно си права, Еми good Цените са добри наистина и още по-хубавото е,че ще получиш безплатна пробна Bravo
 :offtopic:Аз също имах проблем с намирането на фризьорка точно заради някакви изказвания и т.н. Всички се мислят за големи професионалисти, а като гледам как се държат и обсъждат клиенти пред други клиенти shok ... е, много професионално! pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines